UUS RANGE ROVER SV

UUS RANGE ROVER SV

TÄIELIK RANGE ROVERI LUKSUSE JA ISIKUPÄRASTAMISE TÕLGENDUS

Saadaval alates 2022. aasta jaanuarist.
VAADAKE GALERIID

Range Rover SV pakub suuremat valikut,
tipptasemel käsitöömeisterlikkust ja rõõmustavaid
täiustusi neile, kes soovivad
eristuda. See on luksus, mida tunnete ja
näete.

UUS RANGE ROVER SV

Rafineeritud. Luksuslik. Eksklusiivne. Parim Range Rover, mis eales loodud.

RANGE ROVERI LUKSUS

Imetlege kaunist, eksklusiivse esivõre ja kaitserauaga välimust ning kahetoonilist Range Roveri kirja. Istuge poolaniliin-nahkistmetesse. Puudutage luksuslikke, läikivvalgeid keraamilisi juhtnuppe. Iga teekond on sündmus.

SV ISIKUPÄRASTAMINE

Range Rover SV loomine on isiklik kogemus. SV ainulaadsete materjalide hulka kuuluvate reljeefse mosaiikmustriga läikivvalged keraamilised ehisdetailid või kontrastne, naturaalne tume vengepuu spoon Natural Dark Linear Wenge koos mosaiikmetall-lisadega.

KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

Intuitiivne ja nutitelefoniga hõlpsasti ühendatav Pivi Pro on väärtuslik nii kaassõitjatele kui ka juhile. Kaks SV mudelile mõeldud 13,1-tollist puuteekraani pakuvad tagaistmel sõitjatele vajalikku teavet ja meelelahutust.

SV SIGNATURE

Neljakohaline SV Signature pakub pikendatud teljevahega mudelitega sõitjatele suurepärast kogemust – ühendatud on muretus ja tipptasemel mugavus.

LOODUD HARMOONIA

Viimistlus Windsori nahast või nahavabast tekstiilist UltrafabricTM*, täispikkuses spoonkattega tagakonsool ja integreeritud meeleoluvalgustus. Tagaistmel sõitjate mugavust ja meelelahutust saab juhtida tagaistme puuteekraanilt.

MUGAVUS ON ÜLIOLULINE

SV Signature toob Range Roveri mugavuse veelgi rohkem esile. Topsihoidikud ja valgustatud külmiku konsooli uks on elektriliselt kasutatavad ja neid saab mugavalt tagaistme puuteekraanilt juhtida. SV-le disainitud Dartingtoni kristallklaasnõud lisavad peenust.

MITMEKÜLGNE AVARUS

Nikerdatud käetuge ja eksklusiivset valgustus ning elektriliselt reguleeritavat klubilauda saab juhtida tagaistme puuteekraanilt. Allpool, keskkonsoolis on ruumi nutikalt kasutatud koos integreeritud ja turvaliste panipaikadega.

SV INTREPID

Dünaamiline. Kaval.

AKTSENDID JA DETAILID

Selle salongi detailid sisaldavad eksklusiivseid spoone, ehisdetaile ja satiinmusti keraamilisi juhtnuppe. Antratsiitmetallist paneelid ja grafiitatlassviimistlusega välisdetailid muudavad selle veelgi silmatorkavamaks.

VEELGI ISIKLIKUM

SV Intrepidi dünaamilist fookust rõhutab must kontrastkatus, punased pidurisadulad ja 23-tollised satiinmustad läikivmustade lisadega ja tumeda lakiga viimistletud valuveljed Style 1077.

NAHAVABA

SV Intrepid on saadaval nahavaba tekstiiliga UltrafabricsTM. See on pehme, elastne ja tugev materjal, millel on ainulaadne ristkülikukujuliselt perforeeritud viimistlus.

SV SERENITY

SV Serenity eksklusiivsust rõhutavad puhas luksus ja peened aktsendid.

AKTSENDID JA DETAILID

Iga SV Serenity detail on luksusele keskendunud. Säravas pronkstoonis Corinthian Bronze välisdetailid ja eksklusiivne kahetooniline salong rõhutavad sõiduki silmapaistvust.

VEELGI ISIKLIKUM

SV Serenity välimust saab muuta veelgi eristuvamaks pronkstoonis Corinthian Bronz kontrastkatusega ning 23-tolliste läikivtumehalli viimistlusega ja satiinide pronkstoonis lisadega valuvelgedega Style 1077.

MARKETRII (MARQUETRY) MOSAIIK

Peen valik mosaiikmustriga marketrii ja metalldetailidega uusi spoone ja ehisdetaile rõhutavad tähelepanu detailidele. Istmete mosaiiktikandid täiustavad salongi.

UUE RANGE ROVER SV MOOTORID

BENSIINI- JA DIISELMOOTOR

BENSIINI- JA DIISELMOOTOR

Range Rover SV on kõige täiustatumate mootoritega, mida oleme eales pakkunud. Sealhulgas on uus 530 hj (390 kW) V8 topelt turbolaaduriga bensiinimootor ja 350 hj (258 kw) 6-silindriline Ingeniumi kerghübriiddiiselmootor.

JÄTKAKE AVASTAMIST

ERIPROJEKTIDE ÜKSUS SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

ERIPROJEKTIDE ÜKSUS SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

Ainulaadsed Land Roveri sõidukid
UUS RANGE ROVER

UUS RANGE ROVER

Vaadake kõiki Range Roveri mudeleid.

* Sõltub värvivalikust.
** Saadaval alates 2022. aasta jaanuarist.