VALIKUD JA LISAVARUSTUS

RANGE ROVER EVOQUE

PAKETTIDE VALIKUD

Teie Range Rover Evoque’i isikupärastamiseks on saadaval lai valik pakette.

BLACK EXTERIOR PACK

Suurendage Range Rover Evoque’i niigi eristuvat välimust mustade keredetailide välispaketiga. Läikivmusta viimistlusega kapott ja tagaluugi kiri, esivõre, küljeavad, esi- ja tagakaitseraud ning alumised tiiva- ja peeglikatted rõhutavad disaini veelgi.
BLACK EXTERIOR PACK
R-DYNAMIC BLACK EXTERIOR PACK

VÄLISDISAINI VÕIMALUSED

Valige vastavalt oma maitsele ideaalne värv, katuse stiil ja rehvid.

RATTAD

Täiustage Range Rover Evoque’i silmatorkavaid disainielemente ideaalsete valuvelgedega. Valige erineva värvilahenduse ja viimistlusega 17–21-tolliste valuvelgede hulgast – näiteks satiintumehall, läikivmust ja tumehall või teemantlõikeviimistlusega kontrastne hõbe.

SISUSTUSVÕIMALUSED

Isikupärastage auto siseruumi – valige just Teile sobivad materjalid, värvid, katuseluugi variant ja muu.

AVATAV PANORAAMKATUS

AVATAV PANORAAMKATUS

Range Rover Evoque’i avatav panoraamkatus1 laseb valguse salongi ning toob autosse avarust ja valgust. Valige kerega sama värvi katus, pronkstoonis Corinthian Bronze2 või must kontrastkatus.
VÄRVID

VÄRVID

Valige istmete materjal kontrastsete või täiendavate värvivalikute seast, mille hulgas on Ebony või Light Oyster Morzine / Ebony seemislaepolster.
SISUSTUSPAKETID

SISUSTUSPAKETID

Isikupärastage ruumikat salongi täiendavate pakettidega, näiteks täiustatud kvaliteetsisustuspaketiga. Luksuslike detailide hulgas on kvaliteettekstiilmatid, Ebony seemislaepolster, kvaliteetsalongivalgustus, heledad metallpedaalid ja valgustusega metallist läveliistud.
ISTMED

ISTMED

Valikus on palju jätkusuutlikke ja hingavaid materjale – kombineeritud nahkistmed, kvaliteetvillasegud Kvadrat koos Dinamica® seemiskangaga, Eucalyptuse tekstiil ja UltrafabricsTM. Peened detailid nagu nähtavad õmblused lisavad rafineeritust.

TURVALISUS JA ABISÜSTEEMID

Meie valik juhi- ja parkimisabisüsteeme tagab alati turvalisuse ja nauditava sõidu.

JUHIABISÜSTEEMID


Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks muuta. Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.

ISIKUPÄRASTAMINE

Tehke oma maailmas enamat. Evoque’i saate vastavalt oma elustiilile täielikult isikupärastada.

LAND ROVERI LISAVARUSTUS

LAND ROVERI LISAVARUSTUS

Stiilne, karm ja praktiline – isikupärastage oma Range Rover Evoque’i nii väljast kui ka seest.

JÄTKAKE AVASTAMIST

SILMAPAISTVAD DETAILID

SILMAPAISTVAD DETAILID

Vaadake, mida Range Rover Evoque Teile pakkuda võib – salongi tehnoloogia, võimekus, jõudlus ja palju muud.
RANGE ROVER EVOQUE’I MUDELID

RANGE ROVER EVOQUE’I MUDELID

Kogu mudelivaliku leiate siit. Saadaval on lai valik suurepäraseid kujunduselemente, sooritusvõimet parandavaid abisüsteeme ja tehnoloogiaid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Tutvuge detailidega. Siit leiate lisateabe mootori võimekuse, auto mõõtmete ja kütusekulu kohta.
GALERII

GALERII

Tähelepanu pööramine detailidele on meie autode juures alati oluline olnud. Range Rover Evoque on tõeliselt eriline.

1Avatav panoraamkatus vähendab istumisruumi kõrgust nii ees kui ka taga.
2Saadaval ainult kollektsiooniga Bronze.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda. Palun küsige kättesaadavust ja tingimusi oma Land Roveri edasimüüjalt. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc. kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.