RANGE ROVER EVOQUE

SILMAPAISTVAD DETAILID

TEHNOLOOGIA

21.st sajandiks täiesti valmis.

PIVI AND PIVI PRO

Info- ja meelelahutussüsteemi Pivi standardvarustuses on

• 10-tolline puuteekraan
• DAB-digitaalraadio
• Värskelt kujundatud liides
• Apple CarPlay® 1
• Android Auto TM 2
• InControl Remote3

Minge üle versioonile Pivi Pro4 ja Teid saadab uusim autosisene tehisintellekt, mis pakub täielikult ühendatud teekonnal selliseid funktsioone nagu iseõppiv navigatsioonisüsteem3.
PIVI AND PIVI PRO
INFORMATION AT A GLANCE
MERIDIAN™ SURROUND SOUND SYSTEM
TARKVARAUUENDUSED

TARKVARAUUENDUSED

Tarkvara uuendused hoiavad Teie auto ajakohasena6. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada sõiduki info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid. See tähendab, et Teie auto muutub aina paremaks.
VEEBIPAKETT ONLINE

VEEBIPAKETT ONLINE

Veebipakett Online7 pakub sisseehitatud SIM-kaardiga täiendavaid ühendatud teenuseid ja annab juurdepääsu piiramatule voogedastusmeediale 8
ja ilmaennustustele.
SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Valikuline seadmete juhtmevaba laadimine koos telefonisignaali võimendiga 9võimaldab ühilduvaid nutitelefone laadida ilma juhtme või laadimisdokita. Autos olles kasutab telefon parema signaali ja selgemate kõnede jaoks auto antenni.
SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

Valikuline salongiõhu puhastussüsteem suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsialselt välja töötatud filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu.

VÕIMEKUS

Igapäevane võimekus on kombineeritud enesekindla maastikusõidukogemusega.

NELIKVEDU

NELIKVEDU

Tagab kindla sõidu nii maanteedel kui ka karmidel maastikel. Libedatel pindadel, nagu näiteks muru ja lumi, tasakaalustub pöördemoment esimeste ja tagumiste rataste vahel veojõu maksimeerimiseks.
MÄGIPIDUR (HDC)

MÄGIPIDUR (HDC)

Land Roveri patenteeritud mägipidur on standardvarustuses. See parandab juhitavust ja aitab juhti keerukatel kallakutel, hoides püsivat kiirust ja rakendades pidurdusjõudu eraldi igale rattale.
MADALA HAARDUMISEGA STARDIABI

MADALA HAARDUMISEGA STARDIABI

Madala haardumisega stardiabi suurendab võimsust ja tagab optimaalse pöördemomendi paigaltvõtul libedal teel, näiteks märjal murul, lumel ja jääl.
NÕLVALTSTARDIABI (HLA)

NÕLVALTSTARDIABI (HLA)

Automaatselt sisselülituv nõlvaltstardiabi tagab, et Teie Range Rover Evoque ei vaju kallakul tagasi, säilitab pidurdusjõu ja annab piisavalt aega piduripedaalilt gaasipedaalile liikumiseks.

JÕUDLUS

Valige jõuülekanne, mis vastab just Teie vajadustele – enesekindlam sõidukogemus või suurem kütusesääst.

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR


Range Rover pistikhübriid ühendab 3-silindrilise 1,5-liitrise bensiinimootori elektrimootoriga ja saavutab maksimaalse võimsuse 309 PSi. Sõitke paralleelhübriid- või elektriautorežiimis.
TUTVUGE

PISTIKHÜBRIIDAUTODE TEHNILISED ANDMED

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

62 KM
(39 MIILI)††

Näidatud WLTP TEL elektriline läbisõiduulatus.

CO2 HEITMED (ALATES)

34 G/KM††

Nautige elektriauto režiimis nullheitmeid.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES) ​

132 MIN*

Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES) ​

30 MIN*

Aku kuni 80% laadimine alla 30 minutiga 32 kW alalisvoolu kiirlaadijat kasutades.
JÕUÜLEKANDED

JÕUÜLEKANDED

Alates võimsusest ja puhtast sõidurõõmust kuni kütusetõhususe ja rafineerituseni – Range Rover Evoque on saadaval laia mootorivalikuga, sealhulgas pistikhübriidina.
KÄIGUKAST

KÄIGUKAST

Äratage Range Rover Evoque ellu ühega paljudest käigukastivalikutest. Valige 6-käigulise manuaalkäigukasti või 9-käigulise automaatkäigukasti vahel.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Puuteekraanilt valitav isekohanduv dünaamika tagab Range Rover Evoque’i suurepärase juhitavuse ja teravamate reageeringutega veelgi kindlama kerekontrolli.
KOHANDATAV DÜNAAMIKA

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Kohandatava dünaamika funktsioon võimaldab kohandada Range Rover Evoque’i pedaali reageerimist, käigukangi vahetuspunkte, rooliseadeid ja vedrustust vastavalt Teie sõiduvajadustele.

MITMEKÜLGSUS

Loodud ja ehitatud selleks, et saaksite ajakohasest elust maksimumi võtta.

5 ISTET

5 ISTET

591 liitrit


Tööstusharu standardmärgmaht on kuni 591 liitrit ja -kuivmaht 472 liitrit. Saate hõlpsalt reisida koos nelja sõbraga.

Liigutage liugurit ja vaadake pakiruumi mahtu.

Märgmaht on tööstusstandard, mille mõõtmisel täidetakse testitav ruum vedelikuga. Kuivmahtu mõõdetakse tahkete plokkidega (200 x 50 x 100 mm) ning see näitab auto praktilist ruumi.

SISEMINE TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

SISEMINE TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

Esimene Land Roverile ja nüüd paljude teiste innovaatiliste funktsioonide seas, mis muudab Range Rover Evoque’iga sõitmise nauditavaks. See valikuline tehnoloogia tagab takistusteta vaate Teie taga olevale teele, olenemata tagaistmel kaassõitjatest või esemetest pakiruumis11.
LED-MAATRIKSESITULED

LED-MAATRIKSESITULED

Osa meie innovaatiliste tehnoloogiate valikust on LED-maatriksesituled koos iseloomulike päevatuledega, millel on isekohanduv valgusvihk. See suurendab kaugtulede sektsioonide arvu parima nähtavuse saavutamiseks ja heidab samal ajal varju vastassuunavööndile, et vältida teiste juhtide pimestamist.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks muuta. Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.
TURVALISUS

TURVALISUS

ISOFIXi kinnitus ja turvapadjad parandavad turvalisust veelgi, külgmistele tagaistmetele on paigaldatud kaks ISOFIXi turvatoolikinnitust ning sõitjate kaitsmiseks on standardvarustuses kuuest turvapadjast koosnev terviklik süsteem, mis sisaldab juhi ja kaassõitja külgkardinaid ja turvapatju.

LOOGE OMA AUTO

Looge oma ideaalne Range Rover Evoque, mis sobib just Teie vajaduste ja elustiiliga.

ISIKUPÄRASTAGE OMA RANGE ROVER EVOQUE

Kasutage konfiguraatorit ja looge oma ideaalne Range Rover Evoque.

JÄTKAKE AVASTAMIST

RANGE ROVER EVOQUE’I MUDELID

RANGE ROVER EVOQUE’I MUDELID

Kogu mudelivaliku leiate siit. Saadaval on lai valik suurepäraseid kujunduselemente, sooritusvõimet parandavaid abisüsteeme ja tehnoloogiaid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Tutvuge detailidega. Siit leiate lisateabe mootori võimekuse, auto mõõtmete ja kütusekulu kohta.
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Stiilne, karm ja praktiline – isikupärastage oma Range Rover Evoque’i nii väljast kui ka seest.
GALERII

GALERII

Tähelepanu pööramine detailidele on meie autode juures alati oluline olnud. Range Rover Evoque on tõeliselt eriline.

** Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas, kuid mitte ainult aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja aku laetusest, kasutatud seadmetest ja laadimise kestusest.​

††Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

1Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.
3 Land Rover InControl Remote sisaldab tellimust, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.
4 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimust pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
5​Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.
6Värskendused vajavad andmesideühendust.

7Kehtib ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellimust, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
8Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda. Selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate üksikasju InControl Pivi Pro tingimuste aadressil www.landrover.com/pivi-pro-terms. Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.
9Ainult ühilduvad nutitelefonid.
10 ClearSight Ground View pilt sõltub 3D-täisvaatekaamerast. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.
11Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kui kahe- või mitmevaateliste prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda. Palun küsige kättesaadavust ja tingimusi oma Land Roveri edasimüüjalt. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc. kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​