MEIE USUME, ET VÄLJAKUTSED LOOVAD UUSI VÕIMALUSI

MEIE USUME, ET VÄLJAKUTSED LOOVAD UUSI VÕIMALUSI

ERAKORDNE PAKKUMINE! UUS LAND ROVER NÜÜD KUNI 29 660 € SOODSAMALT
BRONEERIGE PROOVISÕIT HINNAKIRI JA BROŠÜÜR

ORIGINAALLISAD. GARANTEERITUD STIIL.

Isikupärastage oma Discovery, valides suure valiku tarvikute hulgast, mis on loodud stiili, praktilisust ja mitmekülgsust silmas pidades.

DETAILID

DISAIN

DISAIN

Kvaliteetne ja eesmärgipärane disain annab madalama ja laiema hoiaku.
MITMEKÜLGSUS

MITMEKÜLGSUS

Uus Discovery viib mitmekülgsuse uuele tasemele.
VÕIMEKUS

VÕIMEKUS

Uus Discovery sobib ideaalselt seikluslikuks pereväljasõiduks.
SALONGI TEHNOLOOGIA

SALONGI TEHNOLOOGIA

Pivi Pro on seni meie kõige arenenud info- ja meelelahutussüsteem.

DISAIN

VAJUTAGE SIIA, ET MEIEGA SUHELDA

TUTVUGE VÄLIMUSEGA

Disainiuuendused – alates uutest esi- ja tagatuledest kuni rafineeritud esivõre ja uute kaitseraudadeni – annavad Discoveryle madalama ja laiema hoiaku. Täiustatud tagaosa visuaalne harmoonia ja uus 20–22-tolliste valuvelgede kujundus rõhutavad auto kaasaegset atraktiivsust.
LOOGE OMA AUTO
<h2><b>LED-MAATRIKSESITULED

LED-MAATRIKSESITULED


Uued, eristuva disainiga nimemärgi graafikaga tuled ja LED-maatriksesitulede tehnoloogia, mis parandab nähtavust.
LOOGE OMA AUTO
LAND ROVER DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

Eksimatu ja eesmärgipärane disain. Paljud peened ja silmapaistvad täiustused muudavad mitmekülgse Land Rover Discovery veelgi kvaliteetsemaks.
LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

Land Rover Discovery R-Dynamic on veenev kombinatsioon sportlikkusest ja mitmekülgsusest – sel on ainulaadne kaitseraudade, velgede ja tagatulede disain.
LAND ROVER DISCOVERY METROPOLITAN EDITION

LAND ROVER DISCOVERY METROPOLITAN EDITION

Metripolitan Edition ühendab ületamatu stiili ja praktilisuse ning on meie seni kõige kvaliteetsem Discovery. 22-tollised teemantlõikeviimistlusega valuveljed ja eksklusiivsed mustad Land Roveri pidurisadulad koos heleatlass esivõre ja Discovery kirjaga lisavad sellele maanteel linnalikku välimust.

MITMEKÜLGSUS

7  ISTET

7 ISTET

258 liitrit


Valikuliselt lisatavate kolmanda rea istmetega mahub autosse seitse täiskasvanut. Eespool näidatud märgmaht on võrdne kuivmahuga 172 liitrit.

Märgmaht on tööstusstandard, mille mõõtmisel täidetakse testitav ruum vedelikuga. Kuivmahtu mõõdetakse tahkete plokkidega (200 x 50 x 100 mm) ning see näitab auto praktilist ruumi.

SEITSE TÄISSUURUSES ISTET

SEITSE TÄISSUURUSES ISTET

Kui plaanite reisida seitsmekesi, kas oma sõprade või lastega, pakub meie seitsmekohaline Land Rover Discovery täiuslikke igapäevaseid lahendusi. Igas reas on avarad ja soojendusega istmed, nii et kõik saavad nautida mugavat vaadet eesolevale teele.
PRAKTILISUS

PRAKTILISUS

Alates ustest kuni peidetud panipaikadeni on Land Rover Discoverys kõigele oma koht. Praktilised funktsioonid, nagu näiteks USB-C laadimispunktid ja ühe nupuvajutusega konfigureeritavad teise ja kolmanda rea istmed tagavad konkurentsitu paindlikkuse.
ELEKTRILINE MUGAVUS

ELEKTRILINE MUGAVUS

Land Rover Discovery pakub laia valikut funktsioone, mis Teie elu lihtsamaks muudavad. Avage ja sulgege elektriline, jalaviipega avatav tagaluuk hõlpsalt ka siis, kui Teie käed on kinni. Elektriliselt avatavat sisemist tagaluuki saate kasutada istmena üritustel või mugavalt oma laste poriseid jalanõusid vahetada.
OHUTUS

OHUTUS

Land Rover Discovery on Euro NCAPi ohutustestis teeninud viis tärni. Kuni viiest ISOFIXi turvatoolikinnitusest koosnev kombinatsioon, valik juhiabisüsteeme, mis muudavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ning kuni kaheksa juhi ja kaassõitja turvapatja aitavad Teie peret kaitsta.

VÕIMEKUS

KERGHÜBRIIDMOOTORID

KERGHÜBRIIDMOOTORID

Puhtam. Veelgi efektiivsem. Kerghübriidmootorid kasutavad aku abi, et koguda, salvestada ja taaskasutada tavapärasel aeglustamisel kaotatud energiat. Saadaval D250, D300 ja P360 mootoritega.

SALONGI TEHNOLOOGIA

Alati valmis ja sisse lülitatud Pivi Pro on meie seni kõige intuitiivsem info- ja meelelahutussüsteem. Standardvarustus on järgmine:

- 11,4-tolline puuteekraan
- Värskelt kujundatud liides
- DAB-digitaalraadio
- Apple CarPlay® 1
- Android Auto™ 2
- Remote3

Samuti on abiks järgmised kvaliteetsed funktsioonid:

- Kiire käivitus
- Tehisintellekt
- Uhiuus intelligentne navigatsioonisüsteem4
- 2D- ja 3D-kaardid koos automaatsete uuendustega
- Reaalajas liiklusteave
TARKVARA UUENDUSED

TARKVARA UUENDUSED

Tarkvara uuendused hoiavad Teie auto ajakohasena. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada sõiduki info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid. See tähendab, et Teie auto muutub aina paremaks.
SALONGIÕHU PUHASTAMINE FILTRIGA PM 2,5

SALONGIÕHU PUHASTAMINE FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsialselt välja töötatud filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu.
LOOGE OMA AUTO

LOOGE OMA AUTO


Meie kõige mitmekülgsem linnamaastur. Kasutage konfiguraatorit, et luua enda jaoks täiuslik Land Rover Discovery.
LOOGE OMA AUTO

JÄTKAKE AVASTAMIST

VALIGE OMA LAND ROVER DISCOVERY

VALIGE OMA LAND ROVER DISCOVERY

Kogu mudelivaliku leiate siit. Saadaval on lai valik suurepäraseid kujunduselemente, sooritusvõimet parandavaid abisüsteeme ja tehnoloogiaid.
GALERII

GALERII

Tähelepanu pööramine detailidele on alati olnud meie autode juures oluline. Discovery ei jää märkamatuks.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Tutvuge peenemate detailidega. Lisateave mootori võimekuse, mõõtmete ja kütusekulu kohta.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID

VAADAKE TEHNILISI ANDMEID

Stiilne, karm ja praktiline – isikupärastage oma Discovery väliste ja salongi lisatarvikutega.
TARVIKUTE LEIDMINE


Esitatud arvud pärinevad NEDC2-st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP testide põhjal vastavalt EL õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2 kütusekulu ja energiakulu näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.


Vaadake WLTP arvnäitajaid.

Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2 kütusekulu ja energiakulu näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.


1 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.

3 Land Rover InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.

4 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

5 Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas.

6 Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

7 Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20 GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda.


Selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate üksikasju InControl Pivi Pro tingimuste aadressil www.landrover.com/pivi-pro-terms.


Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.


Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.


Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.


Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.


Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused. Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.


Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.


NanoeTM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk.