Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

PEAMISED OMADUSED

MITMEKÜLGNE DISAIN

Kabiini mitmekülgsus on esiletõstetud lihtsalt konfigureeritava seitsme istme paigutusega ja rikkalike panipaikadega, koos ruumi nutika kasutuse ja täiustatud mugavusega. Intelligentne istmeklappija võimaldab teil pakiruumis asuvaid lüliteid kasutades või puuteekraani kaudu konfigureerida teise ja kolmanda rea istmeid.

GENIAALNE TEHNOLOOGIA

Info- ja meelelahutussüsteem pakub kõrgtasemel ühenduvust ja teavet. Tänu geniaalsetele sõidu-, parkimis- ja pukseerimisabisüsteemidele ning uusimatele tehnoloogiatele on kogu maailm Teie sõrmeotstes.

KLASSI PARIM VÕIMEKUS

Discovery mitte ainult ei paista tõetruuna linnakodus, vaid sõidab laitmatult ka maastikul. See viib pukseerimisvõimekuse uuele tasemele, võimsusega, kuni 3500 kg1 ja komplekti saadaolevate omadustega, mis aitavad muuta pukseerimine vaevatuks ning kindlaks. Tema optimeeritud geomeetria, mis on ühendatud Land Roveri tehnoloogiaga tagavad selle, et ta pakub klassi juhtivaid iga maastiku võimekusi.

VÄLIMUS

SALONG

MITMEKÜLGSUS

NUTIKAS SISENEMINE

TEHNOLOOGIA

VÕIMEKUS

SOORITUSVÕIME

BACK

VALIGE MUDEL

RANGE ROVER

Choose your model

‡Kõik andmed on tootja seatud eesmärgid ning vajavad enne tootmist veel lõplikku kinnitust. Pidage meeles, et CO2 ja kütusesäästlikkuse andmed võivad erineda sõltuvalt paigaldatud ratastest ning väikseimate toodud numbrite saavutamine ei ole võimalik standardvarustusse kuuluvate ratastega. 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover