Range Rover

Avastage võrratu rafineeritus ja luksus

Range Rover on juhtiv eeskuju ja loodud liidritele – see annab Teile unikaalsuse, enesekindluse ja tulevikunägemuse.

APIE „RANGE ROVER“

Range Rover on auto, mis pani alguse uuele nägemusele luksusmaasturitest. Esimeste seas olemine nõuab pidevat arendust ja edasiminekut. 50 aastat hiljem tõstab Range Rover oma eelkäija väärtused kõrgeimale tasemele – seda nii disaini, luksuse kui ka tehnilise silmapaistvuse poolest.
Range Rover

RUUMIKAS SEITSMEKOHALINE SALONG

Seitsmekohaline Range Roveri salong on loodud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi. Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega istmed on poolaniliinnahast polsterdusega ja neil on spetsiaalsed USB-pordid ja valgustus. Ahvatlev välimus ja mugav salong pakub kõike, mida oma sõitudeks vajate.
Range Rover RUUMIKAS SEITSMEKOHALINE SALONG

PINGEVABA JUHTIMINE

Isekohanduv dünaamika tagab auto stabiilsuse ja tipptasemel juhitavuse, kuna jäädvustab autokere ja rooli liigutusi kuni 500 korda sekundis ja reguleerib pidevalt vedrustuse jäikust.
Range Rover PINGEVABA JUHTIMINE

MAASTIKUSÕIDU JUHIABISÜSTEEMID

Elektrooniline õhkvedrustussüsteem hoiab Range Roverit kurvides stabiilsena, et saaksite nautida sujuvat sõitu. Täiustatud dünaamiline reageering ja elektrooniline aktiivne teel püsivuse juhtimine (eARC) parandavad juhitavust ja optimeerivad jõudlust maanteel.
Range Rover MAASTIKUSÕIDU JUHIABISÜSTEEMID

NELIKVEDU

Standardvarustuses olev nelikvedu tagab suurtel kiirustel veelgi parema stabiilsuse ja aeglasel kiirusel kindlama manööverdusvõime. See on kõigi aegade parimini manööverdatav Range Roveri linnamaastur. Elektrooniline õhkvedrustussüsteem reguleerib sõidukõrgust, et sõit oleks mugavam ja nauditavam.
Range Rover NELIKVEDU

SUUREPÄRASTEKS SÕITUDEKS

Alates elektrilistest ustest kuni massaažifunktsiooniga Hot Stone istmeteni – kõik Range Roveri detailid pakuvad luksuslikku sõidukogemust, nii et saate lõõgastuda ja sõitu nautida. Uue põlvkonna aktiivne mürasummutus vähendab soovimatut müra, vibratsiooni ja muid segavaid faktoreid, et tagada ülim nauding ja täielik mugavus.
Range Rover SUUREPÄRASTEKS SÕITUDEKS

INTUITIIVSED SÜSTEEMID

Meie auhinnatud info- ja meelelahutussüsteemi Pivi Pro juhitakse 13,1-tollisel kumeral puuteekraanil. Heli, kliimaseadet ja istme asendit saab intuitiivselt juhtida selle elegantse armatuurlaua kaudu.
Range Rover INTUITIIVSED SÜSTEEMID

LISAVALGUSTUS

Kõrglahutusega digitaalsed LED-esituled koos eksklusiivse disainiga päevasõidutuledega, kujutise projektsioon ja isekohanduvad esituled kasutavad navigatsioonisüsteemi andmeid, et olla valmis mistahes ootamatusteks. Lisavarustusse kuuluv tahavaatepeegel ClearSight kuvab väliskaamera abil reaalajavideot, et tagada takistuseta vaade sõiduki taha isegi siis, kui sõitjad või pagas ette jäävad.
Range Rover LISAVALGUSTUS

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Saadaval on suurema akuga pistikhübriid (PHEV). P460e ja P550e on varustatud 3-liitrise 6-silindrilise Ingeniumi bensiinimootoriga, millel on 105 kW elektrimootor. Alalisvoolu kiirlaadimisjaamas kulub aku kuni 80% laadimiseks vähem kui üks tund.
Range Rover HÜBRIIDVERSIOON

MUGAV JA PRAKTILINE

Muutke oma Range Rover veelgi isikupärasemaks valikuliste pehmest nahast tagaistmetega. Valikulistel pakiruumi komplekti istmetel Tailgate Event Suite on ka kõlarid ja valgustussüsteem.
Range Rover MUGAV JA PRAKTILINE

ERAKORDNE EFEKTIIVSUS

Standardvarustuses olev nelikvedu (AWD) tagab suurtel kiirustel veelgi parema stabiilsuse ja aeglasel kiirusel kindlama manööverdusvõime. See on kõigi aegade parimini manööverdatav Range Roveri linnamaastur.
Range Rover ERAKORDNE EFEKTIIVSUS

5 AASTAT GARANTIID

Uuel Range Roveril on viieaastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (sõltuvalt sellest, kumb täitub enne). Nautige oma sõidu iga hetke ning teadke, et me hoolitseme kõikide detailide eest ja tagame Teile luksusliku kogemuse.
Range Rover 5 Year Warranty

Registreeruge proovisõidule ja uurige lähemalt.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)