SISUKAS, DRAMAATILINE JA KOMPROMISSITU

Vabasta Range Rover Sporti uskumatu isikupära ja sõiduvõimekus!


Range Rover Sport muudab iga teekonna sündmuseks. See võimaldab juhil timmida auto sõiduelamuse täpselt nii dünaamiliselt kaasahaaravaks, kui juht seda soovib, pakkudes samal ajal kõrgemat rafineerituse ja mugavuse taset. Range Rover Sporti võime ühendada oma iseloomuomadusi – kõrgema astme luksust ja juhile keskendunud kaasatust – on võimalik tänu ulatuslikule tehnoloogiate ja lisade kogumile.

TEEDRAJAV INNOVATSIOON

Sportlik sooritus asfaldil ja rahvusvaheliselt hinnatud suutlikkus läbida iga maastikku, muudavad Range Rover Sport’i läbi innovatiivse tehnoloogia sportliku luksuse kehastuseks. Reguleeritav dünaamiline õhkvedrustus on paigaldatud igale Range Rover Sport'ile, valmistades sõiduki ette tulevaseks teekonnaks. See kasutab navigatsioonisüsteemi andmeid ja muudetava võimsusega õhkvedrusid, et saavutada tundlikum, dünaamilisem ja tasakaalustatum juhitavus. Asu koos Range Rover Sport’iga uute avastuste ja kogemuste teekonnale.
TEEDRAJAV INNOVATSIOON

SPORTLIK LUKSUS

Range Rover Sport'i eristuv isiksus ühendab dünaamika ja viimistletuse. Kasutades Terrain Response 2 tehnoloogiat, saab see luksuslik linnamaastur seitsme valikuga maastikurežiimi abil kohandada sõiduki mootori, käigukasti, diferentsiaalide ja šassiisüsteemi reaktsiooni. Seadistatav Terrain Response tehnoloogia võimaldab personaliseerida oma maastikusüsteemi eelistusi. Kas oled valmis luksuslikeks seiklusteks, mis sind ees ootavad?
SPORTLIK LUKSUS

MINIMALISTLIK DISAIN

Silmatorkav välimus on kahtlemata Range Rover Sport’ile omane - pingul pinnad, dünaamiline asend ja äratuntav profiil, elegantselt varjatud detailid ja lihaselised proportsioonid jätavad mulje nagu sõiduk on valmis ja valvel. Dramaatilised proportsioonid, lühikesed ülekandekohad, enesekindel esiots ja järsu kaldega klaasid ees ja taga, rõhutavad auto erilist iseloomu. Avasta ahvatlev ilu ja asu teekonnale Range Rover Sport'iga.
MINIMALISTLIK DISAIN

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Range Rover Sporti kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Kas oled valmis Range Rover Sportiga tutvuma? Võta ühendust ja broneeri proovisõit!

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)

Range Rover Sport
DYNAMIC SE D300 3.0D I6 300 PS AWD Automaat 3000cc 2024
2024 new  Range Rover Sport Giola Green D300 3.0D I6 300 PS AWD Automaat DYNAMIC SE
Läbisõit
km
Mootor
diesel mhev
Võimsus
220 kw
Hind
€ 120,117
Kuus
€ 1,200
Range Rover Sport
AUTOBIOGRAPHY P550e 3.0 I6 PHEV 550 PS AWD Automaat 3000cc 2023
2023 new  Range Rover Sport Santorini Black P550e 3.0 I6 PHEV 550 PS AWD Automaat AUTOBIOGRAPHY
Läbisõit
km
Mootor
petrol phev
Võimsus
338 kw
Hind
€ 153,045
Kuus
€ 1,529