Avastage disainil põhinev tehnoloogia, mis võimendab innovatsiooni.

ERAKORDNE MUGAVUS

Paremat tuge pakkuvat profiilpolsterdustega istmete disaini täiustavad 20 asendisse reguleeritavad soojenduse, jahutuse, massaažifunktsiooni ja juhiistme asendimäluga esiistmed. Te naudite oma sõidu igat hetke!
ERAKORDNE MUGAVUS

TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

Meie auhinnatud info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro sisaldab kõiki juhtnuppe uuel, kumeral 11,4-tollisel puuteekraanil. See on puhas ja elegantne esipaneel koos intuitiivse heli, kliima ja istmete reguleerimise funktsioonidega. Alustage teekonda, mida rikastab tulevikku suunatud tehnoloogia.
TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

ELEKTRIFITSEERITUD JÕUDLUS

Pistikhübriidmootoriga Range Rover Velar pakub oma hübriidtehnoloogiaga parimat mõlemast maailmast – ühendatud on 105 kW elektrimootor ja Ingeniumi bensiinimootor. Nautige sujuvat elektrilist sõitu, mille sõiduulatus on kuni 64 km.
ELEKTRIFITSEERITUD JÕUDLUS

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Range Rover Velar kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150.000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Tutvuge täiustatud Range Rover Velariga lähemalt ja laadige alla brošüür.

Meil on saadaval suurepärane valik sõidukeid, millest osadele kehtivad ka eripakkumised. Kas kaaluksite järgmise kolme kuu jooksul uue auto ostmist, kui see vastaks Teie ootustele? Lisainfot saate meie brošüürist.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)