Avasta täiustatud Range Rover Velar.

Range Rover Velar võib olla Sinu alates 659 eurost kuus.*


Avasta eripakkumisega linnamaastur, mis on kaasaegne ja stiilipuhas.

INTRIGEERIV DISAIN

Range Rover Velar on Range Roveri minimalistliku disainifilosoofia teerajaja. Selle uus esivõre koos juveelilaadsete iseloomulike päevasõidutuledega ja LED-pikselesituledega tagab ühtse välimuse kogu perele. Tagaosa võimas kaitseraud on tasakaalu alus ja rõhutab Range Rover Velari muljet avaldavat pikkust.
INTRIGEERIV DISAIN

ÜHENDATUD TEHNOLOOGIA

Uus Range Rover Velar debüteerib auhinnatud info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro, mis on uue põlvkonna elegantse ja kumera klaasiga liidesega ning ümberkujundatud avaekraaniga – see juhib kõiki sõidu- ja mugavusfunktsioone digitaalselt. Peegelduste ja segavate faktorite vähendamiseks loodud uus ergonoomiline süsteem on intuitiivne ja intelligentne, digitaalsete nuppude ja liuguritega, mis töötavad kooskõlas hääl-tehisintellektiga, et kasutamine oleks kiirem ja lihtsam.
ÜHENDATUD TEHNOLOOGIA

KAASAHAARAV HELI

Range Rover Velari hubane salong vähendab teemüra tänu teedrajavale maanteemüra aktiivsele summutustehnoloogiale ja uus Range Rover Velar on oma klassi sõidukite seas vaikseim. See tehnoloogia tajub väliseid sagedusi ja töötleb müra automaatselt sõiduki helisüsteemi kaudu, vähendades üldist salongimüra vähemalt 4 dB võrra – see on võrdne helitugevuse nelja astme võrra vaiksemaks keeramisega.
KAASAHAARAV HELI

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Range Rover Velar kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Kas oled valmis kogema ülimat sõidurõõmu? Registreeru proovisõidule ja kasuta Range Rover Velari suurepärast pakkumist.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)

*Kuumakse arvutamisel on aluseks võetud vara hind 65 294€, sissemakse 20%, liisinguperiood 60 kuud, keskmine intress 2,29% aastas + 3 kuu Euribor, jääkväärtus 35%. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda teile pakutavatest tingimustest. Autoliisingu pakkujaks on SIA Citadele leasing Eesti filiaal..