Avastage disainil põhinev tehnoloogia, mis suurendab innovatsiooni.

Uus Range Rover Velar on laitmatu näide ajakohasest disainifilosoofiast – puhas, minimalistlik ja väga ihaldusväärne. Täiuslikult optimeeritud proportsioonidega Velar kehastab suurepärast rafineeritust julge, elegantse ja dramaatilise välimusega, mis on tõeliselt ainulaadne. Liituge meiega uute aistingute teekonnal ja kogege esimesena uusimaid tehnoloogia täiustusi.
INTRIGEERIV DISAIN

INTRIGEERIV DISAIN

Range Rover Velar on Range Roveri minimalistliku disainifilosoofia teerajaja. Selle uus esivõre koos juveelilaadsete iseloomulike päevasõidutuledega ja LED-pikselesituledega tagab ühtse välimuse kogu perele. Tagaosa võimas kaitseraud on tasakaalu alus ja rõhutab Range Rover Velari muljet avaldavat pikkust. Velari silmatorkavad detailid täiendavad jõulist hoiakut, samas kui tagumine kaitseraud suurendab Velari proportsioone ning varjatud summutiotsad tagavad puhta ja elegantse välimuse. Range Rover Velari julge ja elegantne salong on veelgi minimalistlikum, silmapaistva käsitöömeisterlikkuse ja uute materjalidega.
ÜHENDATUD TEHNOLOOGIA

ÜHENDATUD TEHNOLOOGIA

Uus Range Rover Velar debüteerib auhinnatud info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro, mis on uue põlvkonna elegantse ja kumera klaasiga liidesega ning ümberkujundatud avaekraaniga – see juhib kõiki sõidu- ja mugavusfunktsioone digitaalselt. Peegelduste ja segavate faktorite vähendamiseks loodud uus ergonoomiline süsteem on intuitiivne ja intelligentne, digitaalsete nuppude ja liuguritega, mis töötavad kooskõlas hääl-tehisintellektiga, et kasutamine oleks kiirem ja lihtsam.
Uue põlvkonna info- ja meelelahutussüsteemi testiti ja arendati põhjalikult nii digitaalselt kui ka inimeste abil, et vähendada käskluste andmise ja suhtlemise aega ning pakkuda võimalikult kasutajasõbralikku tehnoloogiakogemust. Umbes 80% käsklustest saab teha vaid kahe puudutusega avaekraanil.
KAASAHAARAV HELI 

KAASAHAARAV HELI 

Range Rover Velari hubane salong vähendab teemüra tänu teedrajavale maanteemüra aktiivsele summutustehnoloogiale ja uus Range Rover Velar on oma klassi sõidukite seas vaikseim. See tehnoloogia tajub väliseid sagedusi ja töötleb müra automaatselt sõiduki helisüsteemi kaudu, vähendades üldist salongimüra vähemalt 4 dB võrra – see on võrdne helitugevuse nelja astme võrra vaiksemaks keeramisega. Uue Range Rover Velari võimsaid Meridiani helisüsteeme juhib valikuline 3D-helisüsteem Meridian™ Surround, mis loob kuni 17 kõlarit ja 750 W võimendit kasutades kaasahaarava helikogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Range Rover Velar kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.

Olge esimeste seas, kes kogeb Range Roveri mudelite iseloomulikku luksust ja rafineeritust Kas olete selleks ainulaadseks teekonnaks ja sõidunaudingu kogemiseks valmis?


Range Rover Velari proovimiseks võtke meiega ühendust ja broneerige proovisõit.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)