SÜGAVALT EMOTSIONAALNE, DRAMAATILINE JA KOMPROMISSITU

JÕULINE HOIAK

Range Rover Sporti aukartust äratav kohalolu tuleb selle jõulisest hoiakust, dramaatilistest proportsioonidest ja lühikestest väljaulatuvatest osadest. 23-tollised valuveljed on saadaval erineva viimistlusega. Sõiduki profiil on eksimatult äratuntav juba esimesest silmapilgust.
JÕULINE HOIAK

ERAKORDNE VÕIMEKUS

Range Rover Sporti seitse maastikurežiimi valikut kohandavad Terrain Response 2 abil Teie sõiduki mootori, käigukasti, diferentsiaalide ja šassiisüsteemide reageeringut. Konfigureeritav Terrain Response tehnoloogia võimaldab Teil isikupärastada oma maastikusõidusüsteemi eelistusi.
ERAKORDNE VÕIMEKUS

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

Range Rover Sporti innovaatiline tehnoloogia sisaldab intuitiivset intelligentsust, mis tagab ülima mugavuse. Sujuvalt integreeritud 13,1-tollisel kumeral „ujuvast klaasist“ puuteekraanil on haptiline tagasiside, mis pakub veelgi tajutavamat kogemust ning aitab intuitiivselt Range Rover Sporti navigeerida ja selle süsteeme juhtida.
INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Range Rover Sporti kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Tutvuge Range Rover Sportiga lähemalt ja laadige alla brošüür.

Meil on saadaval suurepärane valik sõidukeid, millest osadele kehtivad ka eripakkumised. Kas kaaluksite järgmise kolme kuu jooksul uue auto ostmist, kui see vastaks Teie ootustele? Lisainfot saate meie brošüürist.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)