Avastage võrreldamatu viimistletus ja luksus.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

Auhinnatud Pivi Pro on meie seni kõige intuitiivsem info- ja meelelahutussüsteem. Kõik juhtnupud on ühel puuteekraanil, tagatud on lihtne ühendumine nutitelefonidega ja ühendatud sõiduvõimalused. Nautige igal sõidukilomeetril mugavust ja intuitiivset tehnoloogiat.
INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

VIIMISTLETUD SÕIT

Kõik Range Roveri detailid pakuvad luksuslikku sõidukogemust - alates elektrilistest ustest kuni massaažifunktsiooniga Hot Stone istmeteni. Lõõgastuge ja tundke end suurepäraselt. Uue põlvkonna aktiivne mürasummutus vähendab soovimatud helid, vibratsiooni ja muud segavad faktorid, et tagada ülim nauding ja täielik mugavus.
VIIMISTLETUD SÕIT

ERAKORDNE VÕIMEKUS

Standardvarustusse kuuluv nelikveosüsteem pakub veelgi viimistletumat sõitu, stabiilsust suurtel kiirustel ning täiustatud väledust väikestel kiirustel. See on kõigi aegade kõige parema manööverdamisvõimega Range Rover.
ERAKORDNE VÕIMEKUS

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Range Roveri kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Tutvuge Range Roveriga lähemalt ja laadige alla brošüür.

Meil on saadaval suurepärane valik sõidukeid, millest osadele kehtivad ka eripakkumised. Kas kaaluksite järgmise kolme kuu jooksul uue auto ostmist, kui see vastaks Teie ootustele? Lisainfot saate meie brošüürist.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)