PIVI JA PIVI PRO TUGI


KUIDAS LAND ROVERI INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMI JA ÜHENDATUD TEENUSEID KASUTADA?

KUIDAS KASUTADA INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEME PIVI JA PIVI PRO NING ÜHENDATUD TEENUSEID?

ANDMESIDEPAKETT


Pivi Pro kehtiv tellimus1 annab juurdepääsu kõikidele andmetele, mida vajate ühendatud reisimiseks. Navigatsiooniseadme Connected Navigation Pro esialgne kolmeaastane tellimus1 tagab juurdepääsu kõigele, mida oma seiklustel Land Roveriga vajate.

ALUSTAMINE

Title

ÜHENDAGE OMA KONTOD JA SEADMED

ÜHENDAGE OMA NUTITELEFON

ÜHENDAGE OMA NUTITELEFON

Nutitelefonipaketiga saate oma rakendusi Pivi ja Pivi Pro kaudu turvaliselt ja mugavalt kasutada1

Apple CarPlay® 3
ja Android Auto-ga.TM 4

Apple CarPlay®-d kasutades3 veenduge et, Teie iPhone’i oleks installeeritud viimane versioon ja lubatud Siri®. Android Autot kasutadesTM 4 veenduge, et Teie Google’i seadmesse oleks installeeritud viimane Android Auto rakendus ja Google’i häälabi. Ühendage seade sertifitseeritud USB-kaabliga keskkonsooli liidespaneeliga.

KÄSIRAAMAT iGUIDE


Rakendus iGuide on virtuaalne juhend ja digitaalne käsiraamat, mis muudab Teie uue Land Roveri ja InControli põhifunktsioonide ja juhtnuppude otsimise ja arusaamise lihtsaks – seda kõike mobiilseadme kaudu, andes vastuse kõikidele küsimustele. Rakenduse allalaadimiseks otsige Apple’i või Google Play poest sõnu ‘Land Rover iGuide’.

KKK

KUIDAS UUENDADA NAVIGATSIOONISÜSTEEMI KAARTE?

Nii kaua, kui aktiivne Pivi Pro on ühendatud navigatsioonisüsteemi tellimusega1, uuendatakse kaarte automaatselt. Esialgseks garantiiperioodiks on tavaliselt ühendatud navigatsioonisüsteemi tellimus, tellimuse pikendamisel jätkuvad automaatsed kaardiuuendused.

MITU BLUETOOTHI SEADMET SAAB ÜHENDADA VÕI SIDUDA?

Autoga saab siduda kuni 10 Bluetoothi seadet ning samal ajal korraga kaks seadet, mis võivad olla telefonid või mõned muud meediumiseaded. Esimene seade, mis seotakse Pivi või Pivi Proga1, määratakse Teie põhiseadeks. Seda saab muuta seadetes. Valige menüüs Settings > All > Connectivity > Bluetooth ja klõpsake seadmel, mida soovite muuta.

KUIDAS UUENDADA INCONTROLI TEENUSEID?

Kui Teie InControli teenuste kasutamise lõpptähtaeg läheneb, saadetakse Teie e-postile link InControli teenuste uuendamiseks. Kui Te pole sellist e-kirja saanud või selles olev link on aegunud, võtke palun ühendust klienditeenindusega.

KUIDAS OMA ISIKUANDMEID KUSTUTADA?

Enne oma auto müümist peate sõiduki andmed InControli kontolt kustutama. Logige sisse InControli kontole, valige menüüs paremalt ‘Vehicle Settings’ ja seejärel ‘Remove Vehicle’. InControli kontolt kõikide sõiduki andmete kustutamiseks klõpsake ‘Remove Vehicle’. Seejärel küsitakse Teie InControli konto parooli. Kustutatava profiili valimiseks valige Pivi või Pivi Pro menüüs1 Settings > All > Profile Settings. Kui ostsite hiljuti kasutatud auto, võtke palun ühendust edasimüüjaga.

KAS MOBIILANDMESIDE KASUTAMISEKS ON VAJA SIM-KAARTI?

Ei, Teie sõidukil on sisseehitatud SIM-kaart, mis võimaldab kasutada navigatsioonisüsteemi Connected Navigation ühendatud funktsioone ja teenuseid1
Nende teenuste kasutamiseks on vajalik kehtiv tellimus. Mobiilandmeside sisaldub tellimuses, nii et kehtiva tellimuse korral ei ole vaja täiendavaid lepinguid ega SIM-kaarte.

KUIDAS SAAB VALIDA VIRTUAALSE INSTRUMENDI EKRAANIL ERINEVAID KAARDIVAATEID?

Interaktiivse juhiekraani paigutust saate muuta rooli kaudu. Sõltuvalt sõidukist võivad olla saadaval täiendavad juhiekraani seaded. Need on leitavad Pivi Pro menüüs Settings > Navigation > Driver Display.

KUHU JÄRGMISENA?

MINU LAND ROVERI INCONTROLI VEEBILEHT

MINU LAND ROVERI INCONTROLI VEEBILEHT

Logige sisse oma InControli kontole.
TUTVUGE UUE DEFENDERIGA

TUTVUGE UUE DEFENDERIGA

Tõeliselt võimekas ja suutlik kõiges

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.


Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.

1 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

3 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun www.android.com/auto/.

5 InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Rakenduse InControl Remote saate alla laadida Apple’i või Google Play poest.​

6Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20 GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda.