UUS RANGE ROVER SPORTTEEDRAJAV INNOVATSIOON
VAADAKE VIDEOT
Uus Range Rover Sport on eeskuju. Maanteesõidu jõudlusele keskendunud, maailmas tuntud kõikide maastike võimekus ja põnevate ning uuenduslike tehnoloogiate valik – Range Rover Sport on sportliku luksuse tõlgendus.

KOHANDATAV TEHNOLOOGIA

Disain, mille keskmes on viimistletud tasapinnalised elemendid ja täpsus. Kohandatavad tehnoloogiad täiustavad uue Range Rover Sporti puhtust ja aerodünaamilist jõudlust. Peidetud keskosa viimistlus ja laserkeevitatud katus loovad ajakohase ja sujuva välimuse.

AKTIIVNE MÜRASUMMUTUS

AKTIIVNE MÜRASUMMUTUS

Uue põlvkonna aktiivne mürasummutus vähendab soovimatut müra ja Te saate keskenduda sõidu nautimisele. Rattakoobastes olevad mikrofonid tuvastavad müra ja digitaalprotsessorid arvutavad selle soovimatu sagedusega heli eemaldamiseks vajaliku vastupidise heli, kasutades selleks salongi ja peatugede kõlareid.

HELISÜSTEEM MERIDIAN SIGNATURE

Valige kvaliteetheli – võimas helisüsteem Meridian Signature edastab kuni 29 kõlari, bassikõlari ja 1430 W võimendi võimsusega ülitäpset heli, mis pakub parimat autohelikogemust ja loob personaalse keskkonna kõigile sõitjatele.

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

Salongiõhu puhastussüsteem viib õhu kvaliteedi uuele tasemele – see vähendab PM2,5 filtrite ja Nanoe™ tehnoloogia abil märkimisväärselt ebameeldivat lõhna ning bakterite, allergeenide ja isegi SARS-CoV-2 viirusosakeste* levikut. CO2 juhtimissüsteem parandab kõigi sõitjate heaolu ja lisab ekrsust tänu CO2 taseme kontrollimisele. See süsteem on kaugjuhitav ja võimaldab salongi enne sõitu sobivalt ette valmistada.

NELIKVEOSÜSTEEM

SUUREM KIIRUS

SUUREM KIIRUS

Nelikveosüsteem parandab uue Range Rover Sporti stabiilsust suurtel kiirustes, keerates tagarattaid kuni 7,3 kraadi esiratastega samas suunas.

DIGITAALSED LED-ESITULED

Digitaalsed LED-esituled koos päevasõidutuledega tagavad suurepärase, kuni 500 m nähtavuse pimedas sõites. Igal esitulel on 1,3 miljonit digitaalset mikropeeglit, mis kohandavad valgusvihku kuni 16 objekti varjamiseks, optimeerides valgustust ja vähendades teiste liiklejate pimestamist.

JÄTKAKE AVASTAMIST

SILMAPAISTVAD DETAILID

SILMAPAISTVAD DETAILID

Uuel tasemel sõidukogemus.
RANGE ROVER SPORTI MUDELID

RANGE ROVER SPORTI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.

* 2020. aastal Panasonicu korraldatud Texcelli uuring.