AVASTAGE UUS RANGE ROVER VELAR

MINIMALISTLIK DISAIN

Range Rover Velar Reductive Design
TÄPSED DETAILID

TÄPSED DETAILID

Range Rover Velar sisaldab hoolikalt läbimõeldud ja rafineeritud detaile, nagu näiteks erineva tehnilise viimistlusega ja uue disainiga esivõre, mis optimeerib sõiduki proportsioone.

OPTIMEERITUD AERODÜNAAMIKA

Väliskujundust on lihtsustatud ja optimeeritud on aerodünaamilist efektiivsust – peidetavad käepidemed jäävad kuni kasutusvajaduseni peitu.

VEATU VÄLIMUS

Tagaosa järgib varjatud summutiotsadega minimalistlikku disaini. Lasermustriga ja eriti punased, uued LED-tagatuled on pilkupüüdva välimusega.
Range Rover Velar Reductive Design
SILMAPAISTEV

SILMAPAISTEV

Silmapaistva disainiga uues keskkonsoolis on suur panipaik ja ümbris seadmete mugavaks juhtmevabaks laadimiseks.

LOOMULIK ILU

Tundke ja nautige puidumustri loomulikku ilu. Meie luksusspoonide kollektsioon on eeskujuliku käsitöömeisterlikkuse tulemus.

VALGUSKÜLLANE RUUM

Täitke salong päevavalgusega. Fikseeritud ja avatav panoraamkatus suurendab Velari salongi avarust.

TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

UUE PÕLVKONNA PIVI PRO

UUE PÕLVKONNA PIVI PRO

Meie auhinnatud info- ja1 meelelahutussüsteem Pivi Pro sisaldab kõiki juhtnuppe uuel, kumeral 11,4-tollisel puuteekraanil. See on puhas ja elegantne esipaneel koos intuitiivse heli, kliima ja istmete reguleerimise funktsioonidega.

KAASAHAARAV HELI

Kaasahaarav helikogemus. Võimas helisüsteem MeridianTM Signature edastab kuni 23 kõlari ja 1300 W võimendiga ülitäpset heli.

ÜHENDATUD MUGAVUS

Veebipakett Online2 tagab katkestusteta ühenduvuse alla laaditud rakendustega, nagu näiteks Amazon Alexa ja Spotify. Tänu tarkvara kauguuenduste tehnoloogiale Software Over the Air (SOTA) on Teie sõiduk alati ajakohane.

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Seadmete juhtmevaba laadimine ja ühenduvus võimaldavad laadida ühilduvaid nutitelefone ja aitavad vähendada segadust salongis.

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ning turvalisemaks muuta. Paljud innovaatilised tehnoloogiad aitavad Teil oma sõidukogemust täiustada.

AJAKOHANE LUKSUS

TERVENDAV MUGAVUS

TERVENDAV MUGAVUS

Paremat tuge pakkuvat profiilpolsterdustega istmete disaini täiustavad 20 asendisse reguleeritavad massaažifunktsiooni ja juhiistme asendimäluga esiistmed ning elektriliselt reguleeritavad tagaistmed. Saadaval on ka soojenduse ja jahutuse funktsioon esiistmetele.
KUJUNDAGE OMA AUTO

ELEKTRIFITSEERITUD JÕUDLUS

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Pistikhübriidmootoriga Range Rover Velar pakub oma hübriidtehnoloogiaga parimat mõlemast maailmast – ühendatud on 105 kW elektrimootor ja Ingeniumi bensiinimootor. Nautige sujuvat elektrilist sõitu, mille sertifitseeritud sõiduulatus on kuni 64 km.**.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO TEHNILISED ANDMED

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

64 KM**

WLTP eeldatav tegelik läbisõiduulatus kuni 51 km.

CO2 HEITMED (KUNI)

38 G/KM**

Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

30 MINUTIT

Aku kuni 80% laadimine 30 minutiga alalisvoolu kiirlaadijat kasutades.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

2.5 TUNDI

Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

Isekohanduv dünaamika tagab kuni 500 korda sekundis autokere ja rooli liikumist kontrollides sujuva sõidu ja suurepärase juhitavuse. Kohandatava dünaamikaga saate valida konkreetsed šassii ja jõuülekande sätted, mis sobivad just Teie sõidustiiliga.

Range Rover Velar Driving Dynamics
Range Rover Velar Optimum Traction
Range Rover Velar Adaptable Technologies

KOHANDATUD ISIKUPÄRASTAMINE

TEIE JAOKS UNIKAALNE

TEIE JAOKS UNIKAALNE

Pakettide ja lisavarustuse valik on lai. Valige värvide, valuvelgede ja katuse variantide seast. See on Teie Range Rover Velar.
KUJUNDAGE OMA AUTO

JÄTKAKE AVASTAMIST

RANGE ROVER VELARI MUDELID

RANGE ROVER VELARI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.

Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.​

1Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

2Kehtib ausa kasutamise poliitika. Standardvarustuses on 1 aasta tellitavaid teenuseid, mida saab hiljem pikendada.

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt auto mootorist ja käigukastist.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest.

Apple CarPlay® on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad ettevõtte Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android AutoTM on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk.

App Store on Apple Inc registreeritud kaubamärk.

Google Play Store on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk.

MeridianTM on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. TrifieldTM ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.