Range Rover Velar

Range Rover Velar

UUENDUSLIK RANGE ROVER ON NÜÜD SAADAVAL KA PISTIKHÜBRIIDINA.
BRONEERIGE PROOVISÕIT HINNAKIRI JA BROŠÜÜR

RANGE ROVER NÜÜD SAADAVAL KA PISTIKHÜBRIIDINA

Range Rover Velar on nüüd standardvalikus saadaval pistikhübriidina koos kuue bensiini- ja diiselmootoriga ning õhkvedrustusega.

Range Rover tutvustab uuendatud Velarit, mis on puhtam, silmapaistvam ja elegantsem kui kunagi varem. Range Rover Velar on nüüd standardvalikus saadaval pistikhübriidina koos kuue bensiini- ja diiselmootoriga ning õhkvedrustusega. Linnamaasturi saab varustada uue põlvkonna neljasilindrilise Ingeniumi diiselmootoriga, mis tagab kõrge efektiivsuse ja suurepärase jõudluse.

Uus pistikhübriid P400e tagab sujuva sõidu koguvõimsusega 404 hj ja pöördemomendiga 640 Nm. See mudel kiirendab nullist sajani ainult 5,4 sekundiga. Linnamaasturi täiselektriline läbisõiduulatus on 53 km.

• Võimalus oma auto tagasi osta ja kasutada uue auto hinna osana.
• Paindlikud liisingutingimused.
• Saate valida auto ja selle järgi tulla siin ja praegu.

Elektriliselt kokkuklapitavad, soojenduse ja lähenemistuledega küljepeeglid, juhi pool automaatselt tumenev

ORIGINAALLISAD. GARANTEERITUD STIIL.

Isikupärastage oma Range Rover Velar, valides suure valiku tarvikute hulgast, mis on loodud stiili, praktilisust ja mitmekülgsust silmas pidades.

VÄLISKUJUNDUS

Range Rover Velar on rafineeritud ja võimsa esiosaga ning voolujoonelise, pideva keskosajoone ja kulmineeruvalt kitseneva, elegantse tagaosaga.

Vajutage siia, et meiega suhelda.

SISEKUJUNDUS

Vaadake Range Rover Velari sisse. Teid ootab rahulik pelgupaik ja elegantne lihtsus.

RAFINEERITUD SALONG

RAFINEERITUD SALONG

Rõhutage oma Range Rover Velari välimust kaunite istmekatte-materjalidega, mille hulgas on perforeeritud Windsori nahk, seemiskate või kvaliteettekstiil.
SALONGI KÄSITÖÖMEISTERLIKKUS

SALONGI KÄSITÖÖMEISTERLIKKUS

Saadaval on valik ajakohaseid viimistlusmaterjale, mis täiustavad auto salongi veelgi ning sobivad ka kõige nõudlikumale maitsele. Teie kaassõitjad tunnevad end kindlasti mugavalt, kui kogevad iseloomuliku teemantperforeeritud mustriga Windsori nahkistmeid.
POOLITATUD KÄETUGI

POOLITATUD KÄETUGI

Range Rover Velarist leiate eesmärgipärast mugavust ja rafineeritust, nagu näiteks eraldi kasutatavad poolitatud käetoed – lihtsalt reguleerige, istuge ja nautige.

SILMAPAISTVAD DETAILID

RAFINEERITUD JA LUKSUSLIK

RAFINEERITUD JA LUKSUSLIK

Kombineerides ajakohast luksust tunnustatud rafineeritusega, naudite Range Rover Velariga iga oma sõitu.
TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA

Leidke otsitav kiirelt – ilma menüüdes, ekraanides ja peidetud funktsioonides ekslemiseta. Range Rover Velari info- ja meelelahutussüsteemil Pivi on intuitiivne puuteekraani liides, mis tagab suurema efektiivsuse ja rahulolu.
JÕUDLUS

JÕUDLUS

Võimsus ja sõidunauding või mõistlik kütusekulu ja rafineeritus? Meil on igaühe jaoks sobiv mootor. Kogu tootevalik on Stop/Start-tehnoloogiaga ning valikus on kerghübriidtehnoloogiaga varustatud bensiini- ja diiselmootorid.

VALIGE MUDEL

Avastage oma ideaalne Range Rover Velar.

RANGE ROVER VELAR 

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velari eesmärgipärane disain on autotööstuses juhtival kohal. Puhta, elegantse ja omapärase välimusega auto on silmatorkav ja kaunis. Selles silmapaistvas autodisaini näites kohtuvad rafineeritud jõud ja sundimatu elegants kaunite efektidega.
RANGE ROVER VELAR S

RANGE ROVER VELAR S

Võrreldamatu rafineerituse ja ajakohase disainiga Range Rover Velar S on kvaliteetsete LED-esitulede ja iseloomulike päevasõidutuledega, salongis on kombineeritud nahast perforeeritud istmed ja varustuse hulka kuulub andmesidepakett koos veebipaketi Online paindlikkusega.*
RANGE ROVER VELAR SE

RANGE ROVER VELAR SE

Suurepärane ja veelgi silmatorkavam disain. Ülimalt ajakohase Range Rover Velar SE varustuses on 20-tollised läikivsädeleva hõbedase viimistlusega valuveljed Style 7014, pimenurga assistendi pakett ja isekohanduv kiirushoidik, mis tagavad meelerahu.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

Range Rover Velar R-Dynamic on kindla ja jõulise hoiakuga. Poleeritud vasetoonis kaitseraua aktsendid ning kapoti- ja küljeavad täiendavad seda kvaliteetse ning silmapaistva välimusega autot. Kapoti tähis, tagaluugi kiri ja iluvõre on Shadow Atlas viimistlusega.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE

Range Rover Velar R-Dynamic SE on võimas ja silmapaistev. 20-tollised satiintumehalli viimistlusega valuveljed Style 1032 ja LED-maatriksesituled koos iseloomulike päevasõidutuledega – seda on võimatu mitte märgata. Valikus on ka nutikad funktsioonid, näiteks pimenurga assistendi pakett.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE

Range Rover Velar R-Dynamic HSE on suurepärane stiili ja sisu kombinatsioon. Saadaval on soovitud lisad ja funktsioonid, nagu näiteks 21-tollised satiintumehalli viimistlusega valuveljed Style 5109 ja perforeeritud Windsori nahkistmed koos helisüsteemiga MeridianTM 3D Surround ja juhiabisüsteemide paketiga.
RANGE ROVER VELAR EDITION

RANGE ROVER VELAR EDITION

Oma uuendusliku välimuse poolest tuntud Range Rover Velar Edition on veelgi silmapaistvam. Avatav panoraamkatus, must kontrastkatus ja mustad detailid viivad progressiivse disaini uuele tasemele – seda täiendavad suurepäraselt 20-tollised mustad valuveljed. Saadaval on erinevad kerevärvid.

PISTIKHÜBRIID

Pistikhübriid on neljasilindrilise 2-liitrise Si4 300 hj 4WD bensiinimootori ja 143 hj (105 kW) elektrimootoriga. Seda tagav tehnoloogia muutub iga päevaga nutikamaks ja veelgi jätkusuutlikumaks.

JÄTKAKE AVASTAMIST

RANGE ROVER VELARI MUDELID

RANGE ROVER VELARI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TUTVUGE MUDELITEGA
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
GALERII

GALERII

Range Rover Velari kunst
VAADAKE GALERIID

Vaadake WLTP arvnäitajad
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest täislaetud akuga, mis vastavad ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.


*Võib kehtib ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt mootorist ja käigukastist.


Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõidukispetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda. Palun küsige kättesaadavust ja tingimusi oma Land Roveri edasimüüjalt. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.