Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land roverRANGE ROVER NÜÜD SAADAVAL KA PISTIKHÜBRIIDINA

Range Rover Velar on nüüd standardvalikus saadaval pistikhübriidina koos kuue bensiini- ja diiselmootoriga ning õhkvedrustusega.

Range Rover tutvustab uuendatud Velarit, mis on puhtam, silmapaistvam ja elegantsem kui kunagi varem. Range Rover Velar on nüüd standardvalikus saadaval pistikhübriidina koos kuue bensiini- ja diiselmootoriga ning õhkvedrustusega. Linnamaasturi saab varustada uue põlvkonna neljasilindrilise Ingeniumi diiselmootoriga, mis tagab kõrge efektiivsuse ja suurepärase jõudluse.

Uus pistikhübriid P400e tagab sujuva sõidu koguvõimsusega 404 hj ja pöördemomendiga 640 Nm. See mudel kiirendab nullist sajani ainult 5,4 sekundiga. Linnamaasturi täiselektriline läbisõiduulatus on 53 km.


Uue Velari esimesed mudelid jõuavad Eestisse 2021. aasta alguses.

Registreeruge ja saage uudiseid VELAR’i kohta esimesena.
 

Range Rover Velar

märgistusega väljad on kohustuslikud.

DISAIN

VALIGE MUDEL

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velari eesmärgipärane disain on autotööstuses juhtival kohal. Puhta, elegantse ja omapärase välimusega auto on silmatorkav ja kaunis. Selles silmapaistvas autodisaini näites kohtuvad rafineeritud jõud ja sundimatu elegants kaunite efektidega.

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

Range Rover Velar R-Dynamicul on kindel ja jõuline hoiak, poleeritud vasetoonis kaitseraua aktsendid, kapoti- ja küljeavad täiendavad selle kvaliteetse ning silmapaistava välimusega veetlevat autot. Shadow Atlas viimistlusega kapoti tähis, tagaluugi kiri ja iluvõre. 

RANGE ROVER VELAR LANDMARK EDITION 

Range Rover Velar on tuntud oma eesrindliku välimuse poolest ja Range Rover Velar Landmark Edition täiendab seda veelgi. Disainielemendid, nagu näiteks mustad aktsendid, 20-tollised mustad valuveljed ja must kontrastkatus, teevad selle auto tõeliselt pilkupüüdvaks. 

SALONGI TEHNOLOOGIA

TARKVARA UUENDUSED 

Tarkvarauuendused hoiavad teie auto ajakohasena6. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada sõiduki info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid. See tähendab, et Teie auto muutub aina paremaks.

WI-FI LUBAMINE 

Valige andmesidepaketiga Wi-Fi 8 ja saate kasutada järgmist.  

- Teie valitud meedia voogedastusteenused
- Kuni 20GB andmemahtu kuus
- Antenni täiustatud ühendus
- Mitu ühendatud seadet

SALONGIÕHU IONISEERIMINE FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Aktiveerige funktsioon ja spetsiaalselt välja töötatud filter püüab kinni väljast tulevad peenosakesed ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks PM 2,5, tolmu ja õietolmu.

SOORITUSVÕIME

JÕUÜLEKANDED 

Kõik meie mootorid pakuvad dünaamilist sõidukogemust. Range Rover Velar on saadaval bensiini-, diisel- ja pistikhübriidmootoriga. 

SÕIDUDÜNAAMIKA 

8-käigulise automaatkäigukasti on Land Roveri insenerid peenhäälestanud, et ühendada sujuv käiguvahetus erakordselt kiire reageerimisega. Kaheksa lähestikku asuvat käiku muudavad käiguvahetuse peaaegu märkamatuks. 

KOHANDATAV DÜNAAMIKA 

Võimaldab kohandada käigukasti vahetust, roolimiseadeid, pedaali reageerimist ja vedrustust ning pakub optimeeritud rafineeritust, keskendudes mugavusele või jõudlusele.

VÕIMEKUS

MITMEKÜLGSUS

LED-MAATRIKSESITULED 

LED-maatriksesitulede isekohanduv valgusvihk on osa meie tehnoloogiavalikutest. Tuled hämarduvad ja kohanduvad nii, et need tagaks maksimaalse nähtavuse ilma vastutulevaid sõidukeid pimestamata.

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks muuta. Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.

PAKETTIDE VALIKUD

Valige lisavarustuspakettide vahel, et parandada sõidukogemust. 

- Pimenurga assistendi pakett Blind Spot Assist
- Juhiabisüsteemide täispakett Driver Assist 

VIIETÄRNIHINNANG

Range Rover Velar on saanud Euro NCAP ohutustestil viietärnihinnangu, mis kinnitab, et auto on turul üks turvalisemaid.

†Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP-testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2 ja kütusekulu võib varieeruda sõltuvalt ratta paigaldusest ja valikulistest lisadest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust. Vaadake WLTP arvnäitajaid. WLTP on uus ametlik ELi test, mida kasutatakse sõiduautode standardiseeritud kütusekulu ja CO2 heitkoguse arvutamiseks. See mõõdab kütuse- ja energiakulu, sõiduulatust ning heitmeid. Selle eesmärk on pakkuda tegelikule sõidukäitumisele lähemal olevaid arvnäitajaid. See testib valikvarustuse, nõudlikuma testimisprotseduuri ja sõiduprofiilidega sõidukeid.

1 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.
3 Land Rover InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.
4 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
5 Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.
Värskendused vajavad andmesideühendust.
7 Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
8 Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda. Selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate üksikasju InControl Pivi Pro tingimuste aadressil www.landrover.com/pivi-pro-terms. Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.
Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi.

Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.
Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.
Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.
NanoeTM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover