LAND ROVER DISCOVERY

TEHNILISED ANDMED

DISCOVERY
D250 AWD AUTOMATIC MHEV
SE

SE

D250 AWD AUTOMATIC MHEV

SOORITUSVÕIME
KÜTUSEKULU
JÕUÜLEKANNE
KAAL
PUKSEERIMINE
KATUSE KANDEVÕIME
MÕÕTMED
KÕRGUS LAENI
JALARUUM
PAKIRUUMI MAHT
KLIIRENS
KLIIRENS MAASTIKUL
VEETÕKKE LÄBIMISSÜGAVUS
PÖÖRDELAIUS

VALIGE OMA LAND ROVER DISCOVERY

KÕIGE MITMEKÜLGSEM SEITSMEKOHALINE LINNAMAASTUR.

Esitatud arvud pärinevad NEDC2-st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP testide põhjal vastavalt EL õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2 kütusekulu ja energiakulu näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.

†† Vaadake WLTP arvnäitajaid.


Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2 kütusekulu ja energiakulu näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.

Kui autol on 21-tollised rehvid.
Kui autol on neljatsooniline kliimaseade, on pakiruumi laius 1273 mm. Neljatsooniline kliimaseade ei ole saadaval tarbesõidukitele.
Sisaldab autovedelikke ja kütust 90% ulatuses.
Sisaldab juhti kaaluga 75 kg, autovedelikke ja kütust 90% ulatuses.
Maksimaalse haakepunkti piirang on 100 kg, kui autol on 20-tollised 5 topeltkodaraga, läikivsädelevhõbedase (Gloss Sparkle Silver) viimistlusega valuveljed Style 5011.
Maksimaalne pukseerimisvõime piirang on 2500 kg, kui autol on 20-tollised 5 topeltkodaraga, läikivsädelevhõbedase (Gloss Sparkle Silver) viimistlusega valuveljed Style 5011.
Märgmahtu mõõtes täidetakse testitav ruum vedelikuga.
Kuivmahtu mõõdetakse tahkete plokkidega (200 x 50 x 100 mm) ning see näitab auto praktilist ruumi.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.