DISCOVERY SPORT

SILMAPAISTVAD DETAILID


MITMEKÜLGSUS

Mitmekülgne ja mugav – muudab elu lihtsamaks ja nauditavamaks.

5+2 ISTET

5+2 ISTET

157liitrit


Koos piisava ruumiga Teile ja kuuele sõbrale annab tööstusharu märgmahu standard kuni 157* liitrit. See võrdub 115* liitri kuivmahuga, mida mõõdetakse tahkete plokkidega.
Liigutage liugurit ja vaadake pakiruumi mahtu.

* Märgmaht on tööstusstandard, mille mõõtmisel täidetakse testitav ruum vedelikuga. Kuivmahtu mõõdetakse tahkete plokkidega (200 x 50 x 100 mm) ning see näitab auto praktilist ruumi.

SISEMINE TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

SISEMINE TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

Oma klassi parima mahutavusega pakiruum on pere kaasavõetavate asjade jaoks täiuslik ning tahavaatepeegliga ClearSight1 saate nautida segamatut vaadet sõltumata sellest, mis või kes Teie taga on.
LED-MAATRIKSESITULED

LED-MAATRIKSESITULED

LED-maatriksesitulede isekohanduv valgusvihk on osa meie tehnoloogiavalikutest. Tuled hämarduvad ja kohanduvad nii, et need tagaks maksimaalse nähtavuse ilma vastutulevaid sõidukeid pimestamata.
TURVALISUS

TURVALISUS

Juhiabisüsteemide valik ning kuni kaheksast juhi ja kaassõitja turvapadjast koosnev terviksüsteem hoiab Teie pere kaitstuna.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks muuta. Tänu uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.

TEHNOLOOGIA

Kiire ja intuitiivne tehnoloogia, mis on loodud selleks, et saaksite sõitu nautida.

Info- ja meelelahutussüsteemi Pivi standardvarustuses on

• 10-tolline puuteekraan
• DAB-digitaalraadio
• Värskelt kujundatud liides
• Apple CarPlay® 3
• Android AutoTM4
• InControl Remote5

Pivi Pro2 abil saadab Teid uusim autosisene tehisintellekt, mis pakub täielikult ühendatud teekonnal selliseid funktsioone nagu iseõppiv navigatsioonisüsteem.
TARKVARAUUENDUSED

TARKVARAUUENDUSED

Tarkvara uuendused hoiavad Teie auto ajakohasena7. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada sõiduki info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid. See tähendab, et Teie auto muutub aina paremaks.
VEEBIPAKETT ONLINE

VEEBIPAKETT ONLINE

Veebipakett Online koos andmesidepaketiga8 pakub sisseehitatud SIM-kaardiga täiendavaid ühendatud teenuseid ja annab juurdepääsu

- piiramatule voogedastusmeediale8
- ilmaennustustele
SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Valikuline seadmete juhtmevaba laadimine koos telefonisignaali võimendiga 9võimaldab ühilduvaid nutitelefone laadida ilma juhtme või laadimisdokita. Autos olles kasutab telefon parema signaali ja selgemate kõnede jaoks auto antenni.
SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM FILTRIGA PM 2,5

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsialselt välja töötatud filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu.

VÕIMEKUS

Kompaktne linnamaastur, mis on just nii võimekas, nagu Land Roverilt oodata võiks.

ALL WHEEL DRIVE

ALL WHEEL DRIVE

Tagab kindla sõidu nii teedel kui ka karmidel maastikel. Libedatel pindadel, nagu näiteks muru ja lumi, tasakaalustub pöördemoment esimeste ja tagumiste rataste vahel veojõu maksimeerimiseks.
MÄGIPIDUR (HDC)

MÄGIPIDUR (HDC)

Mägipidur vähendab pingeid keerukatel kallakutel, hoides püsivat kiirust ja rakendades pidurdusjõudu eraldi igale rattale.
IGA PINNASEGA KOHANDUV VEOJÕU KONTROLLSÜSTEEM (ATPC)

IGA PINNASEGA KOHANDUV VEOJÕU KONTROLLSÜSTEEM (ATPC)

Iga pinnasega kohanduv veojõu kontrollsüsteem aitab seadistada ja säilitada ühtlast kiirust keerulistes maastikuoludes.
PUKSEERIMINE JA TÄIUSTATUD PUKSEERIMISABI

PUKSEERIMINE JA TÄIUSTATUD PUKSEERIMISABI

Pukseerimisvõime kuni 2500 kg ja täiustatud pukseerimisabi muudavad transportimise lihtsamaks – olgu see siis haagis või hobuveok. Valikvarustusena on autole võimalik kinnitada eemaldatav või elektriline haagisekonks.
MAAPINNAVAADE CLEARSIGHT GROUND VIEW

MAAPINNAVAADE CLEARSIGHT GROUND VIEW

Täiuslik karmil maastikul hakkama saamiseks. 3D-täisvaatekaameraga maapinnavaade ClearSight Ground View11 annab võimaluse vaadata otse Discovery Sporti kapoti alla ning kuvada sõidu ajal erinevaid välisvaateid, sealhulgas sõiduki alt ja ratastest.

JÕUDLUS

Nautige sujuvat jõudlust täiustatud sõidudünaamika ja tõhusate mootorite valikuga, mis vastavad erinevatele vajadustele.

<h2 style="font-size:24px"><b>PISTIKHÜBRIIDMOOTOR</h2>

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR


Ideaalne nii linnasõitudeks kui ka pereseiklusteks. Discovery Sport pistikhübriid tagab täiselektrilise ja heitmevaba sõidu ning akut saab laadida alalisvoolu kiirlaadijaga.
TUTVUGE

PISTIKHÜBRIIDAUTODE TEHNILISED ANDMED

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

60 KM
(37 MIILI)††

Näidatud WLTP TEL (Test Energy Low) elektriline läbisõiduulatus.

CO2 HEITMED (ALATES)

34 G/KM††

Nautige elektriauto režiimis nullheitmeid.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES) ​

132 MIN*

Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES) ​

30 MIN*

Aku kuni 80% laadimine alla 30 minutiga 32 kW alalisvoolu kiirlaadijat kasutades.
JÕUÜLEKANDED

JÕUÜLEKANDED

Alates võimsusest ja puhtast sõidurõõmust kuni kütusetõhususe ja rafineerituseni – Discovery Sport on saadaval laia mootorivalikuga, sealhulgas pistikhübriidina.
KOHANDATAV DÜNAAMIKA

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Valitud näitajaid, nagu näiteks vedrustust ja roolimehhanismi, võib Discovery Sporti puuteekraani abil vastavalt enda eelistustele eraldi kohandada.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Isekohanduva dünaamikaga saate valida dünaamilise sõidurežiimi, mis tagab suurepärase juhitavuse ja teravamate reageeringutega veelgi kindlama kerekontrolli.
KÄIGUKAST

KÄIGUKAST

Meie 6-käiguline manuaalkäigukast ja 9-käiguline automaatkäigukast pakuvad nii sujuvat käiguvahetust kui ka sõidurõõmu.

LOOGE OMA AUTO

Teie stiilile vastav, mitmekülgne ja kompaktne Land Roveri linnamaastur

ISIKUPÄRASTAGE OMA DISCOVERY SPORT

Lai valik värve, rehve ja lisavarustuse pakette – ideaalse Land Rover Discovery Sporti kujundamine on imelihtne.

JÄTKAKE AVASTAMIST

DISCOVERY SPORTI MUDELID

DISCOVERY SPORTI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Isikupärastage oma Discovery Sport.
GALERII

GALERII

Discovery Sporti DNA esitlus.

††Vaadake WLTP arvnäitajaid.
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

* Siin on kujutatud täielikult ettepoole suunatud, mitte kallutatud istmeid.

** Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja aku laetusest, kasutatud seadmetest ja laadimise kestusest.​

1Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kui kahe- või mitmevaateliste prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit.
2 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimust pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
3 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
4 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.
5 Land Rover InControl Remote sisaldab tellimust, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.
6 Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.
7Värskendused vajavad andmesideühendust.
8Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellimust, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
9 Riigist sõltuv. Ainult ühilduvad nutitelefonid.
10Enne vees sõitmist jälgige alati marsruuti ja väljumist.
11 ClearSight Ground View pilt sõltub 3D-täisvaatekaamerast. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Lisavarustus tõstab kaalu.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõidukispetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.


Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. palun küsige kättesaadavust ja tingimusi oma Land Roveri edasimüüjalt. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest valikutest.
Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.
Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.
Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.
Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.
NanoeTM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk.