BOTSWANA SAFARI


MAJESTEETLIK METSIK LOODUS JA LOODUSIMED
HOIDKE MIND KURSIS

SUURIM VAATEMÄNG MAAILMAS

Meie 8-päevane safari on suurepäraste maastike ja metsiku loodusega ning tutvustab Teile Aafrika metsiku elu imesid. Uue Land Rover Defenderi roolis Okavango deltat ületades saate osa nii mõnestki sügavaimast kultuurikogemusest, millesarnast on raske leida.
Olulisteks külastuspaikadeks on eepiline Victoria juga, Chobe rahvuspark, Moremi looduskaitseala imeline, metsik loodus ja mõned põnevad väljakutsed maastikusõidus.

BRONEERIGE OMA BOTSWANA ELAMUS

Pange tähele, et mistahes Botswana seikluse alustamiseks valite, hõlmavad mõlemad marsruudid samu suurepäraseid vaatamisväärsusi ja asukohti.

VICTORIA JOALT OKAVANGO DELTASSE

VICTORIA JOALT OKAVANGO DELTASSE

Marsruut algab legendaarse Victoria joa juurest ning kogu teekond Moremi looduskaitsealale on aukartust äratav ja muljet avaldav. Alustades idast, võite kindel olla, et suurepärased Aafrika päikesetõusud ei jõua isegi sel päeval nähtud 10 kõige parema ja tähelepanuväärsema asja nimekirja.
HOIDKE MIND KURSIS
OKAVANGO DELTAST VICTORIA JOALE

OKAVANGO DELTAST VICTORIA JOALE

See marsruut algab Moremi looduskaitsealalt ja lõppeb hämmastava Victoria joaga. Läänest itta sõidate sellel marsruudil läbi tõeliselt uskumatute, muutuvate maastike. Olete tunnistajaks tohututele, avaratele vaadetele, mis näivad eksisteerivat igapäevamaailmast täiesti erineval skaalal.
HOIDKE MIND KURSIS

HOOLITSEME ENDA JA TEISTE OHUTUSE EEST

Et tagada Teile kõige mugavam ja ohutum kogemus, järgivad kõik Jaguar Land Roveri sõiduprogrammid valitsuse uusimaid COVID-19 tõrje juhiseid. Meie praegused protsessid on kirjeldatud alljärgnevalt.

PAINDLIK BRONEERIMINE

Võite kindel olla, et kui Teie Land Roveri seiklusreis tühistatakse, tagastatakse kogu raha. Kui Te ei saa reisil osaleda, saate oma kogemuse võimaluse korral järgmisele hooajale edasi lükata. Võimalik on ka taotleda tühistamist meie tavapäraste tühistamistasude ja tingimuste alusel.

KEHATEMPERATUURI MÕÕTMINE

Kasutame uusimat, kontaktivaba tehnoloogiat ning kõik külastajad peavad saabumisel läbima kehatemperatuuri kontrolli. Kõigil, kelle kehatemperatuur on üle 37,8 kraadi, palutakse teiste külastajate ja töötajate turvalisuse tagamiseks oma külastuse ajakava muuta.

SÕIDUKITE DESINFITSEERIMINE

Iga sõiduk puhastatakse ja desinfitseeritakse antimikroobsete desinfitseerimisvahenditega nii seest kui ka väljast enne ja pärast igat sõidukogemust.

SOTSIAALNE DISTANTS JA ISIKUKAITSEVAHENDID

Igale külastajale on saadaval maskid ja isiklik pudel kätepuhastusvahendit. Erinevatest leibkondadest pärit inimesed peavad hoidma üksteisest vähemalt 1,5-meetrist distantsi.

EKSPERTTIIM

Professionaalne, pühendunud ja kogenenud. Meie asjatundlikud instruktorid teavad, kuidas meie sõidukeid parimal viisil kasutada ja oskavad neid teadmisi selgelt ja hästi edasi anda, et saaksite sõites maksimumi võtta.

SAHARA-TAGUNE STIIL


Kui rääkida kõrbe ilust, siis Botswanal pole piire. Üks maailma silmapaistvaimaid metsiku looduse alasid tervitab Teid paljude võimalustega, mis hõlmavad kõike alates tohututest looduskaitsealadest kuni Aafrika kõige kuulsama metsiku eluni.
VAADAKE GALERIID​

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Programm on inglise keeles. Meie kontorid on avatud esmaspäevast reedeni 9.00–17.00.
Lisanduda võivad kohaliku telefonioperaatori tasud.
Telefon: +49 205 8778 0994
E-posti aadress: [email protected]

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

OPEN ALL
ÜLDTEAVE
HIND
SÕITMINE
REISIMINE

Oluline märkus

Siin olevad pildid on ainult illustreerivad. Kui programmi suhtes peaks tekkima küsimusi, võetakse reisi täpsema tõlgendusena aluseks kirjalik marsruudi kirjeldus. Jätame endale õiguse muuta reisimarsruuti ja/või asendada see reisikorraldaja sarnaste alternatiividega.