DEFENDERI SPETSIFIKATSIOONID

DEFENDERI SPETSIFIKATSIOONID
90 75th LIMITED EDITION​
P300 AWD AUTOMATIC
90 75th LIMITED EDITION​

90 75th LIMITED EDITION​

P300 AWD AUTOMATIC

JÕUDLUS
Tippkiirus km/h 191 ‡
Kiirendus 0–100 km/h sekundiga 7,1
KÜTUSEKULU
JÕUÜLEKANNE
KAAL
PUKSEERIMINE
KATUSE KANDEVÕIME
MÕÕTMED
KÕRGUS LAENI
JALARUUM
PAKIRUUMI MAHT
KLIIRENS, MAANTEEL
KLIIRENS, MAASTIKUL
VEETÕKKE LÄBIMISSÜGAVUS
PÖÖRDELAIUS

JÄTKAKE AVASTAMIST

ISIKUPÄRASTAMINE

ISIKUPÄRASTAMINE

Valige erinevate valikute ja lisavarustuse hulgast.
DEFENDERI MUDELID

DEFENDERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Võimas ja jätkusuutlik.

**View WLTP figures.

[1]Esitatud arvud pärinevad tootja hinnangutel ja asendatakse ELi ametlike testiandmetega niipea, kui need on saadaval. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO,2heitmed, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. Esitatud arvud on saadud täislaetud akuga.

*Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP-testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemiku näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.

**Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Tippkiirus on 209 km/h, kui autol on 22-tollised rehvid.
Tippkiirus on 191 km/h, kui autol on 20-tollised rehvid.
‡‡Koos elektrimootoriga.
Sisaldab juhti kaaluga 75 kg, autovedelikke ja kütust 90% ulatuses.
Sisaldab autovedelikke ja kütust 90% ulatuses.
Dünaamilise katuse kandevõime on kuni 118 kg /168 kg (90 / 110 ja 130), kui on paigaldatud maastikurehvid ja ekspeditsiooni katuseraam. Staatilise katuse kandevõime on kuni 300 kg.
Kõvakatusega mudeli esimese rea taga olev pakiruum on vastavuses ruumiga pakiruumi eraldaja taga.

Kuivmaht on mõõdetud tahkete plokkidega (200 x 50 x100 mm), VDA. Kõvakatusega mudelid sisaldavad põrandaalust panipaika ilma tungraua ja tööriistadeta.
Märgmahtu mõõtes täidetakse testitav ruum vedelikuga. Kõvakatusega mudelid sisaldavad põrandaalust panipaika ilma tungraua ja tööriistadeta.

Defender V8 mudelitel puudub dünaamiline katuse kandevõime. Staatilise katuse kandevõime on kuni 300 kg.
*Koos eemaldatava puksiirvarda kattega.

Kaalud vastavad auto standardspetsifikatsioonidele. Lisavarustus tõstab kaalu.
Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.