KUNINGANNA DEFENDER TEGEVTEENISTUSES

BRITI PUNASE RISTIGA KUHU IGANES

Punase Risti meeskonnad on tegevteenistuses Defenderiga Põhja-Walesis, aidates toetada inimesi raskesti ligipääsetavates kogukondades, nagu Snowdonia mäed, Lleyni poolsaar ja Anglesey saar.


JLR annetas ümberehitatud Defender 130 Briti Punasele Ristile Tema Majesteedi kuninganna Elizabeth II plaatinajuubeli tähistamiseks.

Koostöös Briti Punase Ristiga, mille patroon oli kuninganna 70 aastat, on Defender 130 kohandatud vastavalt JLR-i kaasaegsetele luksuspõhimõtetele, et hõlmata täiustatud sidefunktsioone.


Täiustatud 4G-ühendusega antenn tagab kõikjal usaldusväärse ja tugeva signaali – see on oluline Walesi rannikul, kus on mägine maastik ja kauged kohad.

Sisseehitatud telefon, VHF-side raadio ja täiustatud GPS-jälgimisega telemaatika. Katusel olev päikeseenergiasüsteem laeb lisaakut, et kasutada lisatarvikuid, kui mootor on välja lülitatud.


Paigaldatud sahtlisüsteem võimaldab meeskondadel transportida tekke, toitu ja esmaabitarbeid. Tänu sisseehitatud boilerile saab meeskond isegi teed keeta.

UURIGE EDASI

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Vabadus kõigile. Kaheksa istekohta ühisteks seiklusteks.
HUMANITAARABISTAJAD TEGUTSEMAS

HUMANITAARABISTAJAD TEGUTSEMAS

Kriisiaastal kohapeal.