HUMANITAARABISTAJAD TEGUTSEMAS

KRIISIAASTAL KOHAPEAL

Itaalia Punase Risti meeskonnad usaldasid Defenderit, kui Covid-19 sulgemine muutis Rooma kodutute elu külmal ja märjal talvel veelgi karmimaks.


Meeskond oli valmis aitama Itaalia Punase Risti Defender 110-ga, mis oli täis laaditud sooja toidu, sooje riideid ja meditsiinitarbeid. Linnas tiirutades pakkusid nad abi inimestele, kelle nad leidsid kobaras kössitamas kõrvaltänavatel ja kaupluste ukseavadel.


Kodutute toetamine Roomas oli vaid üks viise, kuidas Defender aitas kohalikel Punase Risti meeskondadel avaldada mõju aastal, mil kogu maailmas olid enneolematuid väljakutseid.


Inspireerivad humanitaarabistajad olid kriisi ajal kohapeal kolmel kontinendil, et tulla toime looduskatastroofide, Covidi piirangute ja meditsiiniliste hädaolukordadega.

Austraalia Punane Rist toetas pärast laastavaid võsapõlenguid taastamisprogrammi kaudu enam kui 36 000 inimest. Defenderid aitasid korraldada õppusi, et valmistada inimesi ette tulevasteks hädaolukordadeks ja pakkuda pandeemia ajal kohustuslikus hotellikarantiinis viibijatele psühholoogilist tuge.


Mehhiko Punane Rist korraldas päästeõpetust isoleeritud kogukondadele, kes elavad hädaabiteenistustest kaugel. Vabatahtlikud ja töötajad läbisid raskel maastikul 400 km päevas, et pakkuda esmaabiteadmisi ja -varustust.

Ühendkuningriigi Defenderid viisid Covidi ajal kaugetes kohtades isoleeritud peredele toidukarpe. Nad tarnisid ka Šotimaa mandriosast väljaspool isikukaitsevahendeid ja toetasid vaktsiinide üleriigilist levitamist.


Samal ajal reageerisid Punase Risti meeskonnad endiselt hädaolukordadele kogu Ühendkuningriigis, nagu majatulekahjud, talvised tormikahjustused ja üleujutused.


JLR andis üle 267 Defenderit ja muud sõidukit, et aidata ülemaailmselt reageerida Covid-19-le.

UURIGE EDASI

DEFENDER 110

DEFENDER 110

Pakkige asjad ja sõitke kuhu iganes soovite. Lisavarustuses kolmanda rea istmed ja tõsine võimekus.
TESTINUD PUNASE RISTI EKSPERDID

TESTINUD PUNASE RISTI EKSPERDID

Valmis kõikjal toetama humanitaarabistajaid.