Lase valla oma seiklusvaim.

Legendaarne linnamaastur Defender võib olla Sinu alates 771 eurost kuus.*


Kasuta pakkumist ja asu seiklusrikkale teekonnale.

VABASTAGE OMA MAASTIKUSÕIDU POTENTSIAAL

Kuhu tahes tee Teid ka ei viiks, DEFENDER on Teie kartmatu kaaslane ja valmis enesekindlalt kõiki maastikke vallutama. Selle täiustatud maastikusõidu tehnoloogia, tugev konstruktsioon ja võimas jõudlus tagavad, et saate kõikjal suurepäraseid asju korda saata.
VABASTAGE OMA MAASTIKUSÕIDU POTENTSIAAL

VÕRRELDAMATU VÕIMEKUS

Erakordseteks maastikuseiklusteks loodud DEFENDER on mitmetse tipptasemel funktsioonidega ja eritub teistest. Alates ületamatust kliirensist ja täiustatud nelikveosüsteemist kuni tehnoloogiani Terrain Response® ja iga pinnasega kohanduva veojõu kontrollsüsteemini (ATC – All Terrain Progress Control) – kõik see aitab Teil ka kõige raskemate väljakutsetega paremini toime tulla.
VÕRRELDAMATU VÕIMEKUS

AVASTAGE SENITUNDMATU

DEFENDER muudab maailma Teie mänguväljakuks. Kogege põnevust, mida pakuvad seiklused tundmatusse, kaugete kõrbede avastamine, jõgede läbimine ja karmide mägede ületamine. DEFENDERI ruumikas ja mitmekülgne salong teeb iga seikluse mugavaks ning vastupidavus ja ohutusfunktsioonid pakuvad meelerahu ka kõige nõudlikumates keskkondades.
AVASTAGE SENITUNDMATU

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Defender kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Kas oled põnevaks seikluseks valmis? Registreeru proovisõidule ja kasutage DEFENDERI suurepärast pakkumist

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)

*Kuumakse arvutamisel on aluseks võetud vara hind 76 670.08 €, sissemakse 20%, liisinguperiood 60 kuud, keskmine intress 2,29% aastas + 3 kuu Euribor, jääkväärtus 35%. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda teile pakutavatest tingimustest. Autoliisingu pakkujaks on SIA Citadele leasing Eesti filiaal.