Laske oma seiklusvaim valla

ISELOOMULIK DISAIN

Tõstetud kapott, vormitud iluvõre ja täpsed detailid. Minimalistlikud pinnad lisavad Defenderile ajakohaseid ja köitvaid proportsioone. Tugev vorm ja küljele avanev pakiruumi luuk rõhutavad Defenderi äratuntavat kuju ning kerega sama värvi varuratta kate lisab ühtset ja eesmärgipärast disaini. Kõik on loodud Teie kompromissituteks seiklusteks!
ISELOOMULIK DISAIN

OMA KLASSI JUHTIV VASTUPIDAVUS

Defenderit testiti äärmuslikes tingimustes üle maailma rohkem kui 73 000 katsel 3,9 miljoni kilomeetri jooksul – alates Dubai Big Redi liivaluidetest ja Moabi radadest Nevadas kuni põhjapolaarjooneni välja. Ka Teil on nüüd aeg Defenderit kogeda!
OMA KLASSI JUHTIV VASTUPIDAVUS

KAASAEGNE TEHNOLOOGIA

Püsige ühenduses auhinnatud info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro1, mis sisaldab intuitiivset juhtimist tänu 11,4-tollisele kesksele puuteekraanile.
KAASAEGNE TEHNOLOOGIA

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Defender kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150.000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.
5 AASTAT GARANTIID

Tutvuge Defenderiga lähemalt ja laadige alla brošüür.

Meil on saadaval suurepärane valik sõidukeid, millest osadele kehtivad ka eripakkumised. Kas kaaluksite järgmise kolme kuu jooksul uue auto ostmist, kui see vastaks Teie ootustele? Lisainfot saate meie brošüürist.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)