LASKE OMA SEIKLUSVAIM VALLA

Kogege DEFENDERI ületamatut maastikuvõimekust

Üle seitsme aastakümne on DEFENDER olnud avastusretkede sünonüüm ja ületanud võimalikkuse piire. See on tunnistus kompromissitust võimekusest, käsitöömeisterlikkusest ja jätkuvast seiklushimust.

Vabastage oma maastikusõidu potentsiaal

Kuhu tahes tee Teid ka ei viiks, DEFENDER on Teie kartmatu kaaslane ja valmis enesekindlalt kõiki maastikke vallutama. Selle täiustatud maastikusõidu tehnoloogia, tugev konstruktsioon ja võimas jõudlus tagavad, et saate kõikjal suurepäraseid asju korda saata.

Võrreldamatu võimekus

Erakordseteks maastikuseiklusteks loodud DEFENDER on mitmete tipptasemel funktsioonidega ja eristub teistest. Alates ületamatust kliirensist ja täiustatud nelikveosüsteemist kuni tehnoloogiani Terrain Response® ja iga pinnasega kohanduva veojõu kontrollsüsteemini (ATC – All Terrain Progress Control) – kõik see aitab Teil ka kõige raskemate väljakutsetega paremini toime tulla.

Avastage senitundmatu

DEFENDER muudab maailma Teie mänguväljakuks. Kogege põnevust, mida pakuvad seiklused tundmatusse, kaugete kõrbede avastamine, jõgede läbimine ja karmide mägede ületamine. DEFENDERI ruumikas ja mitmekülgne salong teeb iga seikluse mugavaks ning vastupidavus ja ohutusfunktsioonid pakuvad meelerahu ka kõige nõudlikumates keskkondades.

Liituge DEFENDERI perekonnaga Kas olete valmis seda erakordsust kogema? Liituge pidevalt kasvava seiklejate kogukonnaga, kes on valinud DEFENDERI oma usaldusväärseks kaaslaseks.  Astuge esimene samm oma järgmise maastikusõidu suunas ja leppige kokku proovisõit.
5 AASTAT GARANTIID

5 AASTAT GARANTIID

Kui oled oma uue Defender kätte saanud, siis naudi kindlustunnet, mida pakub 5-aastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (kumb enne täitub). Mine julgelt oma teekonnale vastu ja usalda meid – me hoolitseme iga detaili eest, tagades sulle luksusliku kogemuse.

Alustage oma seiklust juba täna!

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)