TESTINUD PUNASE RISTI EKSPERDID

VALMIS TOETAMA KÕIKJAL HUMANITAARABISTAJAID

Rahvusvahelise Punase Risti ja Punase Poolkuu Seltside Föderatsiooni (IFRC) maastikueksperdid panid Defenderi proovile juba enne selle käivitamist.


Nad tahtsid kontrollida, kas taassündinud legend on võimeline toetama humanitaartööd mõnes maailma raskemini ligipääsetavas kogukonnas. IFRC autopargi spetsialistid said vastuse Dubais.


Araabia Ühendemiraatide kõrgeimast mäest üles kerides kogesid nad 4x4 juhitavust ja mugavust alates kõrbeluidetest kuni käänuliste asfaltteedeni.

Defender läbis kõik testid IFRC töötaja Ilir Caushaj rõõmuks. Ta ütles: „Punane Rist toetab igal aastal miljoneid kriisis olevaid inimesi, töötades peaaegu kõigis maailma riikides. Tegutseme mõnes kõige raskemini ligipääsetavas kohas maakeral, töötades sageli väga keerulisel maastikul, nii et meie meeskonnad peavad kõigega toime tulema."


IFRC autopargi eksperdid testisid Defenderit pehmes liivas lainetavate kõrbeluidete vahel, kus prototüüpmudel rühkis järskudel tõusudel, nõudlikel külgkaldega nõlvadel ja nähtavuseta luiteharjadel, mis iseloomustavad maastikusõitu selles piirkonnas.

Temperatuur oli üle 40 kraadi ja järgmiseks sihtkohaks oli Jebel Jaisi kiirtee juuksenõelakurvid. Defender demonstreeris mugavust maanteel ja väledat juhitavust, kui sõita tuli peaaegu 2000 m kõrgusele.


Dubai oli sobiv sihtkoht Defenderi koostöö jätkamiseks Punase Ristiga. Koostöö pärineb aastast 1954, kui spetsiaalselt kohandatud Land Roverid asusid piirkonda teenindama liikuvate ambulantsidena.

UURIGE EDASI

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Vabadus kõigile. Kaheksa istekohta ühisteks seiklusteks.
KUNINGANNA DEFENDER TEGEVTEENISTUSES

KUNINGANNA DEFENDER TEGEVTEENISTUSES

Kuhu iganes koos Briti Punase Ristiga.