TUTVUGE RANGE ROVERI EKSKLUSIIVSETE ERIPAKKUMISTEGA ETTEVÕTTELE

TUTVUGE RANGE ROVERI EKSKLUSIIVSETE ERIPAKKUMISTEGA ETTEVÕTTELE

Täiustage oma ettevõtet Range Roveriga! Valige vastupidav võimekus ja luksuslik silmapaistvus. Range Rover ühendab maastikuvõimekuse sujuvalt linnasõidu professionaalsusega, olles ideaalne valik Teie äritegevuse edendamiseks.

RANGE ROVER VELARI LIISINGUPAKKUMINE ETTEVÕTTELE

Täiuslikult optimeeritud proportsioonidega Range Rover Velar kehastab suurepärast rafineeritust julge, elegantse ja dramaatilise välimusega, mis on tõeliselt ainulaadne.


Põhiomadused:

  • Modernsuse kehastus
  • Meeldiv sõidudünaamika ja uskumatu efektiivsus
  • Luksuslik mugavus
  • Ajakohane luksus
Mitte ainult oma ärieesmärkide saavutamiseks – jõudke sihtkohta elegantselt ja eristuvalt. Kasutage võimalust ja Range Rover Velar määratleb Teie teekonna eduni uuesti. Teie ettevõte väärib ainult parimat ja Velar täidab selle lubaduse.RANGE ROVER VELAR – eripakkumine äriklientidele nüüd hinnaga alates 713 eurot* kuus / 75 513 eurost*.*Kasutusrendi tingimused kehtivad ainult ärikliendile: sissemakse 20% sõiduki maksumusest, liisingu periood 5 aastat läbisõidupiiranguga 80 000 km, jääkväärtus 38%, intressimäär 1,99%+3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu suurus on 1% sõiduki maksumusest. Inchcape pakub finantseerimist koostöös juhtivate finantsettevõtetega. Juhime Teie tähelepanu, et esitatud kuumakse on informatiivne ja võib erineda Teile tehtud individuaalsest pakkumisest. Samuti ei sisalda kindlustust ega muid sõiduki ostmisega seotud kulusid.

RANGE ROVER EVOQUE’I PAKKUMINE ETTEVÕTTELE

Rafineeritud, minimalistliku stiiliga karismaatiline linnamaastur – juhtiv eeskuju.
Põhiomadused:
  • Tagasihoidliku ja minimalistliku stiiliga linnamaastur
  • Elegantsus ja uskumatu jõudlus
  • Teedrajav innovatsioon
Mõeldud neile, kes hindavad rafineeritust ja elegantsust. Dünaamiline disain koos võimsa 2-liitrise turbomootoriga avaldab muljet igal sõidul. Peen, kuid mõjuv. Valige Range Rover Evoque – harmooniline kombinatsioon luksusest ja minimalistlikust elegantsist.RANGE ROVER EVOQUE– eripakkumine äriklientidele nüüd hinnaga alates 512 eurot* kuus / 54 219 eurost*.* Kasutusrendi tingimused kehtivad ainult ärikliendile: sissemakse 20% sõiduki maksumusest, liisingu periood 5 aastat läbisõidupiiranguga 80 000 km, jääkväärtus 38%, intressimäär 1,99%+3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu suurus on 1% sõiduki maksumusest. Inchcape pakub finantseerimist koostöös juhtivate finantsettevõtetega. Juhime Teie tähelepanu, et esitatud kuumakse on informatiivne ja võib erineda Teile tehtud individuaalsest pakkumisest. Samuti ei sisalda kindlustust ega muid sõiduki ostmisega seotud kulusid.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)