AVASTAGE DEFENDER

DISAINITUD EESMÄRGIPÄRASELT

VAJUTAGE SIIA, ET MEIEGA SUHELDA
ISELOOMULIK DISAIN

ISELOOMULIK DISAIN

Ajakohased ja silmapaistvad proportsioonid. Hoolikalt viimistletud pinnad. Tõstetud kapott, vormitud iluvõre ja täpsed detailid.
KUJUNDAGE OMA AUTO
Range Rover Defender interior
AJAKOHANE JA VASTUPIDAV

AJAKOHANE JA VASTUPIDAV

Vastupidavuse ja funktsionaalsuse meisterlik teostus. Salong on kaetud ülivastupidava pulbervärviga selleks, et sõiduk oleks seest sama kulumiskindel kui väljast.
KUJUNDAGE OMA AUTO

KUULSUS UUES KUUES

DEFENDER 130 OUTBOUND

DEFENDER 130 OUTBOUND

Ülim kombinatsioon võimekusest ja mugavusest. Minge kaugemale ja avastage rohkem ruumi puhkamiseks, magamiseks ja nutikaks pakiruumiks.
KUJUNDAGE OMA AUTO

ROBUSTNE JA TÖÖKINDEL

TESTITUD ÄÄRMUSLIKES TINGIMUSTES

TESTITUD ÄÄRMUSLIKES TINGIMUSTES

Kerge monokokk-šassii on konstrueeritud ja testitud äärmuslikes tingimustes üle maailma, rohkem kui 73 000 katsel 3,9 miljoni kilomeetri jooksul. See on seni meie tugevaim Defender.
KANDEVÕIME

KANDEVÕIME

Kompromissid ei ole vajalikud. Dünaamiline kandevõime on kuni 168 kg.**Defenderi kuni 300 kg staatiline koormus** võimaldab Teil oma seiklusest rohkem rõõmu tunda. Kui soovite jääda ööseks, saate kasutada katusepealset telki.

REAGEERIV TEHNOLOOGIA

PIVI PRO

PIVI PRO

Püsige ühenduses meie auhinnatud info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro3. Seadistage kõik vajalik 11,4-tollise keskse puuteekraaniga – see on puhas ja elegantne esipaneel koos intuitiivse heli, kliima ja istmete reguleerimise funktsioonidega.
KAASAHAARAV HELI

KAASAHAARAV HELI

Kuulake muusikat nii, nagu soovite ringhelisüsteemiga700W Meridian TM. 14 kõlarit ja kahe kanaliga võimendi tagavad kristallselge helikõrguse ja rikkaliku, sügava bassi kogu salongis.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Veebipakett Online erakordsete seikluste jaoks4 hoiab Teid ühenduses tänu rakendustele, nagu näiteks Amazon Alexa ja Spotify. Tarkvara kauguuenduste tehnoloogia Software over the Air hoolitseb Teie sõiduki ajakohasuse eest.
TAKISTUSETA VAADE

TAKISTUSETA VAADE

Salongi tahavaatepeegliga ClearSight hoiate olukorral silma peal.5Ei ole probleemi, kui pakiruum on asju täis või tagareas istuvad pikad inimesed – reaalajas videovoog annab toimuvast selge ülevaate.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks muuta. Paljud innovaatilised tehnoloogiad aitavad Teil oma sõidukogemust täiustada.

VÕIMAS JÕUDLUS

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO DEFENDER

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO DEFENDER

Pistikhübriidmootoriga Defenderiga ei pea Te tegema kompromisse. Tagatud on kuni 51 km sertifitseeritud täiselektrilist sõiduulatust.**WLTP eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 43 km. Kokku on tagatud sõiduulatus kuni 760 km.**Aku kuni 80% laadimine võtab alalisvoolu kiirlaadijat kasutades umbes 30 minutit.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO TEHNILISED ANDMED

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)**

51 KM

WLTP eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 43 km.

0–100 KM/H

5,6 SEKUNDIGA

0–100 km/h 5,4 sekundiga

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

0,5 TUNDI

Aku kuni 80% laadimine võtab alalisvoolu kiirlaadijat kasutades umbes 30 minutit.

PUKSEERIMISVÕIMSUS (KUNI)

3.000 KG

Mootori valik võib mõjutada pukseerimisvõimet.

TEIE JAOKS UNIKAALNE

Valmis igaks keskkonnaks ja olukorraks – suurendage oma Defenderi võimekust ja vastupidavust meie lisavarustuse pakettidega.

JÄTKAKE AVASTAMIST

DEFENDERI MUDELID

DEFENDERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.

Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

*Märgmahtu mõõtes täidetakse testitav ruum vedelikuga.

**Defender 110 ja 130 on maastikurehvidega. Ei ole saadaval Defender V8 mudelitel.

*Tippkiirus on 191 km/h, kui autol on 20-tollised rehvid.

1Ei ühildu eesmise ekspeditsiooni kaitsesüsteemi või esiosa kaitserauaga.

2Enne vees sõitmist jälgige alati teekonda ja väljumist.

3Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

4Kehtib ausa kasutamise poliitika. Standardvarustuses on 1 aasta tellitavaid teenuseid, mida saab hiljem pikendada.
5Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kui kahe- või mitmevaateliste prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit.