Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

VEEBIPÕHINE HOOLDUSAJALUGU

VEEBIPÕHINE HOOLDUSAJALUGU (OSH)

Paberivaba on parem - Land Roveri veebipõhine hooldusajalugu (OSH)

Puuduvad postmargid, kortsus kviitungid ja rebitud hooldusjuhendid jäävad nüüd minevikku, kuna Land Rover esitleb uut veebipõhise hooldusajaloo programmi, mis on kaasaegne viis teie Land Roveri hoolduskirjete arhiveerimiseks.

Hoolduskirjed on alati värsked

Land Roveri veebipõhise hooldusajaloo programm arhiveerib automaatselt kõik teie autoga seotud hooldusandmed ning need on omanikule kättesaadavad ööpäev läbi. Land Roveri volitatud hoolduskeskused saadavad kõik auto hooldusega seotud andmed automaatselt OSH-programmi, juhul, kui auto füüsilised hoolduskirjed lähevad kaotsi, saab andmed OSH-st alati kätte.

OSH on saadaval kõigile, hiljem kui  01.10.2013.a. toodetud autodele.

Kuidas see töötab?

1. Küsige lähimalt edasimüüjalt oma auto jaoks individuaalne kood. Selle koodiga saate oma isikuandmed siduda auto andmetega.

2. Pange tähele, et individuaalne kood muutub iga kord, kui autot hooldate. Teie isikuandmed jäävad koodi muutumisel puutumatuks.

3. Teie auto hooldusajalugu on isikliku parooliga saadaval ööpäev läbi. OSH-programmiga seotud küsimuste korral on teie kohalik edasimüüja alati valmis teid aitama.

Tutvuge Land Roveri veebipõhise hooldusajalooga. 

Leidke lähim edasimüüja siit. 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover