<h1><b>TASUTA INCONTROLI UUENDUS</h1>

TASUTA INCONTROLI UUENDUS


LISAGE UUED FUNKTSIOONID, JUHTMETA TARKVARAUUENDUSED JA NUTITELEFONI PAKETT

Incontrol Touch Pro süsteemi viimane uuendus lisab uusi funktsioone ja uue puuteekraani liidese. Uuendus on tasuta sõidukitele, millele see sobib ning sisaldab nutitelefoni paketti ja juhtmeta tarkvarauuendusi. (Nutitelefoni pakett on saadaval vaid mudelitel, mille keskkonsoolis on SIM-kaardi pesa. )

NUTITELEFONI PAKETT

NUTITELEFONI PAKETT

Nutitelefoni paketiga saate oma nutitelefoni ekraani auto info- ja meelelahutussüsteemiga jagada. Nutitelefoni paketis on rakendused

- Apple CarPlay®
- ja Android AutoTM
.
Rakenduste Apple CarPlay® ja Android Auto™ pakutavad teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Palun tutvuge lisateabega Apple CarPlay® ja Android Auto™ lehel.
JUHTMETA TARKVARAUUENDUS

JUHTMETA TARKVARAUUENDUS

Viimase versiooni hankimine on lihtne ja seda saab teha oma kohaliku edasimüüja juures. Pärast uuendust saate oma auto süsteeme veelgi optimeerida juhtmeta tarkvarauuenduste abil, kasutades Wi-Fi ühendust või SIM-kaarti. Selleks ei pea edasimüüjat külastama. Tarkvarauuendused hoiavad Teie auto olulisi süsteeme – näiteks Incontrol Touch Pro – ajakohasena ja tagavad selle, et saaksite oma Land Roverist maksimumi.

KUIDAS NEIST EELISTEST OSA SAADA?

Pöörduge oma edasimüüja poole ja selgitage välja, kas Teie Land Rover on selle tarkvarauuenduse jaoks sobilik. Teie edasimüüja kontrollib Teie auto mudeliaastat, info- ja meelelahustussüsteemi ja kasutajaliidese paneeli ning teeb kindlaks, kas see uuendus sobib Teie Land Roverile.

AUTO MUDELIAASTA

Värskeim tarkvara on uute Jaguaride standardvarustuses, kuid see sobib ka mõnedele 2016.–2018. aasta mudelitele.
AUTO MUDELIAASTA
INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM
KASUTAJALIIDESE PANEEL

VÕTKE ÜHENDUST OMA EDASIMÜÜJAGA

Pöörduge oma edasimüüja poole ja veenduge, kas Teie Land Rover saab uusimast tarkvarauuendusest kasu.