Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

TEHNOLOOGIAD

INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

VÕRGUMEEDIA

Kuulake sõidu ajal oma lemmikmuusikat, raadiot ja netisaateid ilma oma nutitelefonita. Ühendage oma Deezeri ja TuneIni kontod InControli aknas ning saate juurepääsu oma lemmikutele otse sõiduki puuteekraanilt. Võimalik ainult sidetarkvaraga Connect Pro.

NAVIGATSIOONITARKVARA

Reaalaja liiklusteave ja otsing on Teie käeulatuses, kui kasutate valikulist tarkvara Navigation Pro1 ja Connect Pro. Salvestage oma lemmikkohad, kasutades kaartide uurimiseks puuteekraani võimalusi ning ajakohastage andmeid kaardihooldusrakendusega Map Care.

NUTITELEFONI PAKETT

InControli tehnoloogia nutitelefoni pakett võimaldab Teil juhtida oma sõiduki optimeeritud rakendusi Android™-i või Apple™-i nutiseadmes puuteekraani kaudu.

ESIKLAASINÄIDIK

Sõiduki põhiandmete, sealhulgas kiiruse, käiguasendi ja navigeerimisjuhiste kuvamine esiklaasile. Kristallselge ja täisvärviline kõrgresolutsiooniline graafika, mis võimaldab Teil hõlpsalt näha kogu teavet.

ROOL

Nahkkattega roolile on integreeritud helisüsteemi ja telefoni juhtnupud. Sportrooli R-Dynamic nahkkattesse on vormitud kinnihoidmiskohad.

KAUGJUHTIMISRAKENDUS

Kliimaparameetrite seaded, sõiduki lukustamine, avamine või asukoha leidmine oma nutitelefoni või nutikella kaudu. Ühildub enamiku nutitelefonidega ning nutikelladega Android Wear™ või Apple Watch ® .

UUENDUSLIKUD LAHENDUSED

INGENIUM

Range Rover Evoque’i jaoks on saadaval Ingenium-mootorid, mis pakuvad nii võimsust ja puhast sõidurõõmu kui ka säästlikkust ja rafineeritust – igaühele midagi.

POOLHÜBRIIDTEHNOLOOGIA MHEV

Poolhübriidtehnoloogia MHEV2 vähendab Range Rover Evoque’i kütusekulu, salvestab tavapärasel aeglustamisel kaotatud energiat ning taaskasutab seda parimal viisil ja tõstab mootori efektiivsust.

IGUIDE

Käepärasest mobiiliomanike käsiraamatust iGuide leiate vastused alati kiiresti. Rakenduses Land Rover iGuide selgitatakse kõike, mida peate teadma Range Rover Evoque’i funktsioonide ja juhtseadiste kasutamiseks.

SUUTLIKKUS

VEDRUSTUSE ARHITEKTUUR

Range Rover Evoque’i vedrustussüsteem on täiesti sõltumatu: tagumised amortisaatorid on ühendatud paljude liigenditega. Tänu süsteemi uskumatult kompaktsele konstruktsioonile ei vajata tagumistele amortisaatoritele pagasiruumi arvelt lisaruumi.

DÜNAAMILINE REŽIIM

Sõidukid, millele on paigaldatud maastikusõidu pakett Terrain Response 2, saavad kasutada täiendavat dünaamilist režiimi Dynamic Mode, mis häälestab vedrustust veelgi paremale vastusele sõidukikere liikumisele, tagab sujuva sõidu ja tundlikumad vastused.

9-KÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

Range Rover Evoque’i 9-käigulises automaatkäigukastis on üheksa lähestikust käiku, mis tagavad alati optimaalse käigu ja see suurendab kütusetõhusust ja kiirendust. Käiguvahetust pole peaaegu tunda ja käiguvahetuse järjestus kohaneb arukalt Teie sõidustiiliga.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Dünaamiline stabiilsuskontroll DSC jälgib Range Rover Evoque’i dünaamilist käitumist ja sekkub sõiduki stabiliseerimiseks. See vähendab mootori pöördemomenti ja rakendab sobivalt pidureid, et korrigeerida sõiduki sõidusuunda ning rakendada ala- või ülejuhitavuse suhtes vastujõudu.

JÕUDLUS

PAIGALTVÕTT VÄHEHAARDUVAL TEEPINNAL

Tagab optimaalse pöördemomendi paigaltvõtul libedal pinnal. Low Traction Launch3 on aktiveeritud, kuni Range Rover Evoque saavutab kiiruse 30 km/h – siis läheb sõiduk valitud sõidurežiimi tagasi.

MÄGIPIDUR

Mägipidur3 suurendab sõiduki juhitavust keerukatel laskumistel. Seade hoiab kiirust ja rakendab pidurdusjõudu igale rattale eraldi.

MÄGIKIIRENDI

Range Rover Evoque kasutab mägikiirendit, mis takistab liiga suurt kiirendust järsul nõlval pärast piduri vabastamist.

HAAGISE ABI

Valikuline haagise abi4 võimaldab Teil tagurdamisel kontrollida haagise suunda. Puuteekraanil kuvatava pöördnupu abil juhitakse Range Rover Evoque’i rooli haagise lükkamiseks soovitud asendisse.

VEETAKISTUSE SÜGAVUSANDUR

Valikuline veetakistuse sügavusandur5 muudab veest läbisõidu pingevabaks. Seade kuvab sõidukit ümbritseva vee sügavust reaalajas ja hoiatab, kui vesi läheneb Range Rover Evoque’i klassi sõidukitel 600 mm-ni.

MAASTIKUSÕIDUABI ATPC

See kaasaegne süsteem võimaldab Teil seadistada ja säilitada kiirust keerukates sõidutingimustes. Maastikusõiduabi3 toimib nagu tavapärane kiiruse hoidmise süsteem, ent seda rakendatakse vahemikus 1,8–30 km/h.

STANDARDVARUSTUSSE KUULUV JUHIABI

HÄDAPIDURDUS

Kui visuaalsele hoiatusele ei ole tõenäolise kokkupõrkeohu korral reageeritud, rakenduvad pidurid automaatselt. See töötab ajal, kui sõidukiirus on vahemikus 5–80 km/h ning jalakäija või jalgratturi liikumiskiirus on vahemikus 5–60 km/h.

SÕIDURAJA HOIDMISE ABI

Tuvastab sõiduki välja kaldumise oma sõidurajalt ning rakendab rooli pöördemomenti, mis annab Teile märku, et peate sõiduki oma sõidurajale tagasi juhtima.

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Lihtsustab manööverdamist. Valige tagasikäik (Reverse) või aktiveerige see puutetundliku ekraani abil ning ekraanil kuvatav graafika ja heli näitavad sõiduki kaugust lähedalasuvatest objektidest.

TAGURDUSKAAMERA

Tagab tagurdamisel parema nähtavuse. Parkimise abistamiseks kuvatakse puuteekraanile Range Rover Evoque ja tee projektsioon.

PARKIMISPAKETT

PARKIMISABI

Parkimispakett sisaldab nelja funktsiooni. Parkimisabi teeb sõiduteega paralleelse ja ristuva suunaga parkimise lihtsamaks, juhib sõiduki parkimiskohta ja sealt välja. Manööverdamist juhendavad graafika ja teated.

360° TÄISVAATEKAAMERA

Täielik kindlus kitsasse kohta manööverdamisel. Taga-, esi- ja külgkaamerad tagavad reaalajas heliga ja visuaalse tagasiside auto ja objektide vahelise kauguse kohta.

TAGURDAMISEL LÄHENEVATE LIIKLEJATE EEST HOIATAV SÜSTEEM

Hoiatab Teid kummaltki poolt lähenevate sõidukite, jalakäijate või muude ohtude eest. Eriti kasulik parkimiskohast välja tagurdades, kui Teie tahavaade on piiratud.

TURVALISE VÄLJUMISE ABI

Aitab tagada reisijate ohutust Range Rover Evoque’ist väljumisel ning hoiatab lähenevate ohtude eest nagu sõidukid ja jalgratturid.

JUHIPAKETT

ISEKOHANDUV KIIRUSHOIDIK

Juhipakett6 sisaldab kolme funktsiooni. Isekohanduv kiirushoidik hoiab Teie ja eessõitva sõiduki vahel ohutut kaugust eessõitja aeglustumise või peatumise korral, kui olete aeglaselt edasiliikuvas liiklusvoos. Eessõitja peatumise korral peatub Teie sõiduk sujuvalt.

PIMENURGA ABISÜSTEEM

Kui Range Rover Evoque tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis jääb Teie vaateväljast välja, süttib selle poole uksepeeglis hoiatustuli ja rooli pöördemoment sunnib Teid Range Rover Evoque’i lähenevast sõidukist eemale suunama.

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

Tuvastab tagant otsasõidu ohu ning kuvab hoiatuse ja soovituse pidurdada. Kui juht ei reageeri, rakendab Range Rover Evoque pidureid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet. Hädapidurdus suurel kiirusel on rakendusvalmis ja aktiveeritud kiirusel 10–160 km/h.

JUHIABI PAKETT

ISEKOHANDUV KIIRUSHOIDIK KOOS ROOLIABIGA

Juhiabi pakett6 sisaldab kaheksat funktsiooni. Isekohanduv kiirushoidik koos rooliabiga toetab Teid sõiduki juhtimisel, aitab püsida oma sõidurajas ja eessõitvast sõidukist ohutus kauguses. Mootor, pidurid ja roolisüsteem reageerivad automaatselt.

PIMENURGA ABISÜSTEEM

Kui Range Rover Evoque tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis jääb Teie vaateväljast välja, süttib selle poole uksepeeglis hoiatustuli ja rooli pöördemoment sunnib Teid Range Rover Evoque’i lähenevast sõidukist eemale suunama.

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

Tuvastab tagant otsasõidu ohu ning kuvab hoiatuse ja soovituse pidurdada. Kui juht ei reageeri, rakendab Range Rover Evoque pidureid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet. Hädapidurdus suurel kiirusel on rakendusvalmis ja aktiveeritud kiirusel 10–160 km/h.

360° TÄISVAATEKAAMERA

Kasutades nelja digitaalkaamerat, mis on diskreetselt paigaldatud Range Rover Evoque’i ümber, näete puuteekraanil ümbruskonda 360°, samas saate muuta iga kaamera suunda. 360° seadistus aitab sooritada mitmesuguseid manöövreid, näiteks parkimiskohta siseneda ja väljuda.

PARKIMISABI

Kui abi on aktiveeritud, leiab Range Rover Evoque sobiva parkimiskoha. Sõiduk juhitakse parkimiskohta ja sealt välja.

360° TÄISVAATEKAAMERA

Täielik kindlus kitsasse kohta manööverdamisel. Taga-, esi- ja külgkaamerad tagavad reaalajas heliga ja visuaalse tagasiside auto ja objektide vahelise kauguse kohta.

TAGURDAMISEL LÄHENEVA LIIKLEJA TUVASTUSSÜSTEEM

Hoiatab Teid kummaltki poolt lähenevate sõidukite, jalakäijate või muude ohtude eest. Eriti kasulik parkimiskohast välja tagurdamisel.

TURVALISE VÄLJUMISE ABI

Aitab tagada reisijate ohutust Range Rover Evoque’ist väljumisel ning hoiatab lähenevate ohtude eest nagu sõidukid ja jalgratturid.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

PANORAAMKATUS

Valikuline fikseeritud või liugavatav7 panoraamkatus laseb küllusliku valguse kogu salongi ning muudab ruumi heledamaks ja kutsuvamaks.

ELEKTRILINE VIIPEGA TAGALUUK

Elektriline viipega avanev tagaluuk8 võimaldab Teil tagaluuki avada ja sulgeda Range Rover Evoque’i puudutamata.

SÕLTUMATULT REGULEERITAVAD KÄETOED

Eesistmel reisija mugavuse suurendamiseks saab esiistmete käetugesid sõltumatult kohandada.

KOHANDATAV MEELEOLUVALGUSTUS SALONGIS

See valikuline funktsioon pakub salongi meeleolu loomiseks kümmet erinevat värvitooni.

1 Saadaval ainult tarkvaraga Connect Pro, liiklusmärkide äratundmise abiga Traffic Sign Recognition ja isekohanduva kiiruspiirikuga.
2 Ainult automaatkäigukast. Sõltub turust.
3 Ainult automaatkäigukast.
4 Võimalik kasutada ainult juhul, kui sõidukile on paigaldatud eemaldatav puksiirkonks või elektriline puksiirkonks, interaktiivne juhiekraan Touch Pro Duo ja 360º täisvaatekaamera.
5 Ainult automaatkäigukast. Saadaval ainult koos 360° täisvaatekaameraga, automaatselt tumeneva valgusega, elektriliselt reguleeritavate soojenduse ja lähenemistuledega uksepeeglitega ning juhipaketi või juhiabi paketi kasutamisel.
6 Ainult automaatkäigukast. Saadaval ainult koos automaatselt tumeneva valgusega, elektriliselt reguleeritavate soojenduse ja lähenemistuledega uksepeeglitega.
7 Saadaval alates 2019. aasta juunist. Kui valite liugavatava panoraamkatuse, väheneb lae kõrgus esiistmete kohal ja sõiduki tagaosas.
8 Võimalik kasutada ainult koos võtmeta sisenemise funktsiooniga. 

* Ainult automaatkäigukast.

InControli funktsioonid, võimalused ja kättesaadavus sõltuvad turust – küsige infot kasutustingimuste kohta oma kohalikult Land Roveri müügiesindajalt. InControli tehnoloogiaga kuvatavale teabele ja kujutistele, sealhulgas ekraanidele ja järjestustele, kohaldatakse tarkvaravärskendust, versioonikontrolli ning muid süsteemi- ja visuaalseid muudatusi. Teatud funktsioonide jaoks on vaja sobivat SIM-kaarti, mille andmesideleping võimaldab sobivaid kasutustingimusi. SIM-kaardi lepingut peab pärast esialgset tähtaega pikendama. Teid nõustab meie müügiesindaja. Mobiilivõrguühendust ei saa kõikjal garanteerida. Rakendused InControl ja Remote (kaugjuhtimine) tuleb alla laadida Apple’i või Google Play poest. Mistahes sõidukisiseseid funktsioone võib juht kasutada ainult siis, kui see on ohutu. Sõidukijuhid peavad säilitama pidevalt täieliku kontrolli oma sõiduki üle.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover