Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

DISAIN

TEHNOLOOGIAD

INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Range Rover Evoque’i standardvarustusse kuulub info- ja meelelahutussüsteem InControl Touch Pro, mis pakub rikkalikku teavet ja meelelahutust ja tagab Teie ja sõiduki ühtlase sidususe ümbritseva maailmaga.

UUENDUSLIKUD LAHENDUSED

Land Rover on võtnud esimesena kasutusele kasutusele salongi tahavaatepeegli ja varjatud vaadete abi ClearSight. See tagab selge vaatevälja tavapäraselt varjatud või takistatud vaadetele, muutes maastiku- või linnasõidu märksa turvalisemaks.

MAANTEESÕIT

Suurepärase võimsuse ja täiusliku maanteesõidu ideaalne tasakaal rõõmustab Range Rover Evoque’i juhti kindlasti. Tehnilised funktsioonid, mis sisaldavad intelligentset jõuülekannet Active Driveline ja kohandatavat dünaamikat Adaptive Dynamics8, tagavad Range Rover Evoque’i hämmastava sõidu mistahes teedel või tingimustes.

MAASTIKUSÕIT

Tänu sõidumugavuse ja -optimeerimise funktsioonide rakendamisele maastikul liigub Range Rover Evoque ekstreemsetes sõidutingimustes kergelt: maastikusõidu pakett Terrain Response 2*, veetakistuse sügavusandur Wade Sensing ning mägipidur Hill Descent Control4.

JUHIABI

Linnaliikluses pakume täiendavat turvalisust. Hulgaliselt innovaatilisi tehnoloogiaid on standardvarustuses, valikvarustuses või erinevates pakettides. Iga funktsioon on mõeldud Range Rover Evoque’i sõidunaudingu suurendamiseks.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

Range Rover Evoque’i sisekujundust iseloomustavad uued istmed ja mitmesugused materjalid, sealhulgas teralise tekstuuriga nahk, Windsori nahk, Kvadrati kvaliteetvillasegud, seemisnahariie Dinamica® Suedecloth ja eukalüpti kangas. Istmete võimalikud mugavusfunktsioonid: elektriline liigutamine, asendimälu, soojendus, jahutus ja massaaž.

JÕUDLUS

MITMEKÜLGSUS

SUUTLIKKUS

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

TURVALISUS

ISOFIX

Paigaldatud Range Rover Evoque’i tagaossa. ISOFIXi kinnituspunktid tagavad tugeva kinnituse lapseistme ja sõiduki vahel ning suurema turvalisuse.

TURVAPADJAD

Range Rover Evoque’i juhi, sõitja ja jalakäija terviklik turvapadjasüsteem kaitseb suurepäraselt kõiki sõidukis viibijaid.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Vähendab mootori pöördemomenti ja rakendab sobivalt rattapidureid, et korrigeerida sõiduki sõidusuunda ning rakendada ala- või ülejuhitavuse suhtes vastujõudu.

JUHTIMISSÜSTEEMID

Range Rover Evoque kasutab uusimaid ohutustehnoloogiaid, sealhulgas elektroonilist pidurdusjõu jaotamist, mis muudab automaatselt igale teljele rakendatavat pidurdusjõudu, et peatumisteekonda vähendada ning säilitab samal ajal stabiilsuse ja sõiduki juhitavuse.

HÄDAPIDURDUSABI

Hädapidurdusabi Emergency Brake Assist tuvastab olukorrad, kus pidureid rakendatakse kiiresti, kuid ilma maksimaalseks peatumiseks vajaliku jõuta. Funktsioon suurendab pidurite rõhku, et sõidukit võimalikult kiiresti peatada. Hädapidurduse korral süttivad ohutuled automaatselt.

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

Kiire hädapidurdus High-speed Emergency Braking1 tuvastab tagant otsasõidu ohu ning kuvab hoiatuse ja soovituse pidurdada. Kui juht ei reageeri, rakendab Range Rover Evoque pidurid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet.

JÄTKUSUUTLIKUD LAHENDUSED

KVALITEETKANGAD

Vastutustundlikult hangitud istmematerjalide valikus on teiste seas ka eukalüpti kangaid. Kvaliteetkangast ja seemisnahariidest istmete valmistamiseks kasutatakse Kvadrati kvaliteetkangaid ja Dinamica® seemisnahariiet, mis on valmistatud ümbertöödeldud polüesterkiust ja plastist.

POOLHÜBRIIDTEHNOLOOGIA

MHEV13 on poolhübriidsüsteem, mis salvestab tavapärasel aeglustamisel kaotatud energiat, ning taaskasutab seda parimal viisil ja tõstab mootori maksimaalset efektiivsust. See hõlmab stopp/start-süsteemi, mis võimaldab aeglustamise ajal mootori välja lülitada.

SÄÄSTEV DISAIN

Range Rover Evoque’i arendusprotsess hõlmab kogu elutsükli hindamist eesmärgiga saavutada sõiduki kasutusaja lõpuks 85% taaskasutatavus ja 95% taastatavus. Range Rover Evoque’is taaskasutatakse materjale nii palju kui võimalik.

1 Võimalik ainult kohandatava dünaamika lisarakendusega Adaptive Dynamics. Ei ole saadaval mootorile D150.
2 Võimalik ainult automaatse esitulede nivelleerimise lisarakendusega Automatic Headlight Levelling.
3 Spetsifikatsioonid, mis on Range Rover Evoque First Editioni unikaalsed tehnilised lahendused, võivad mudeli teisel ja järgnevatel väljalaskeaastatel olla saadaval eraldi või koos teiste spetsifikatsioonidega.
4 Ainult automaatkäigukast.
5 Klientidel, kes kannavad varifokaalseid või bifokaalseid läätsi, võib esineda probleeme peegli digitaalrežiimiga kohanemisel. Siiski saab mistahes ajal kasutada peegli tavarežiimi.
6 Saadaval 360° täisvaatekaamera osana. Saadaval ainult koos automaatselt tumeneva valgusega, elektriliselt reguleeritavate soojenduse ja lähenemistuledega uksepeeglitega.
7 Ainult mootorid D240 ja P300.
8 Ei ole saadaval mootorile D150
9 Ainult automaatkäigukast. Saadaval ainult koos 360° täisvaatekaameraga, automaatselt tumeneva valgusega, elektriliselt reguleeritavate soojenduse ja lähenemistuledega uksepeeglitega ning juhipaketi või juhiabi paketi kasutamisel.
10 Saadaval ainult sidetarkvara Connect Pro osana.
11 Saadaval ainult voolupesade paketis Power Socket Pack 2.
12 Ainult automaatkäigukast. Saadaval juhipaketis ja juhiabi paketis.
13 Ainult automaatkäigukast. Sõltub turust.

* Ainult automaatkäigukast.
Meridian on Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk.

InControli funktsioonid, võimalused ja kättesaadavus sõltuvad turust – küsige infot kasutustingimuste kohta oma kohalikult Land Roveri müügiesindajalt. InControli tehnoloogiaga kuvatavale teabele ja kujutistele, sealhulgas ekraanidele ja järjestustele, kohaldatakse tarkvaravärskendust, versioonikontrolli ning muid süsteemi- ja visuaalseid muudatusi. Teatud funktsioonide jaoks on vaja sobivat SIM-kaarti, mille andmesideleping võimaldab sobivaid kasutustingimusi. SIM-kaardi lepingut peab pärast esialgset tähtaega pikendama. Teid nõustab meie müügiesindaja. Mobiilivõrguühendust ei saa kõikjal garanteerida. Rakendused InControl ja Remote (kaugjuhtimine) tuleb alla laadida Apple’i või Google Play poest. Mistahes sõidukisiseseid funktsioone võib juht kasutada ainult siis, kui see on ohutu. Sõidukijuhid peavad säilitama pidevalt täieliku kontrolli oma sõiduki üle.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover