Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

DISAIN

RANGE ROVER EVOQUE JA R-DYNAMIC

Range Rover Evoque on minimalistlik ja rafineeritud. Range Rover Evoque R-Dynamic nihutab oma täiustatud julge välimuse ja sportlikuma kujundusega piire, mis lisavad autole atraktiivsust.

RANGE ROVER EVOQUE LAFAYETTE EDITION

Range Rover Evoque Lafayette Edition sisaldab paljusid funktsioone, sealhulgas halli Nolita Grey fikseeritud panoraamkatust, valgustatud läveliiste, tahavaatepeeglit3 ClearSight, mis annab võimaluse enda taha näha, ja teist 10-tollist puuteekraani koos info- ja meelelahutustsüsteemiga Pivi Pro4.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Range Rover Evoque Autobiography, mis põhineb R-Dynamic HSE-l, sisaldab poleeritud vasetoonis kirja ja 21-tolliseid valuvelgi koos mustade kaitseraudade, küljeliistude ja astmelaudadega.

SALONGI TEHNOLOOGIA

TARKVARA UUENDUSED

Tarkvara uuendused hoiavad Teie auto ajakohasena9. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada sõiduki info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid. See tähendab, et Teie auto muutub aina paremaks.

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Valikuline seadmete juhtmevaba laadimine koos telefonisignaali võimendiga võimaldab ühilduvaid nutitelefone laadida ilma juhtme või laadimisdokita. Autos olles kasutab telefon parema signaali ja selgemate kõnede jaoks auto antenni.

SALONGIÕHU PUHASTAMINE FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsialselt välja töötatud filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu.

VÕIMEKUS

SOORITUSVÕIME

JÕUÜLEKANDED

Alates võimsusest ja puhtast sõidurõõmust kuni kütusetõhususe ja rafineerituseni – Range Rover Evoque on saadaval laia mootorivalikuga, sealhulgas pistikhübriidina.

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Puuteekraanilt valitav isekohanduv dünaamika tagab Range Rover Evoque’i suurepärase juhitavuse ja teravamate reageeringutega veelgi kindlama kerekontrolli.

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Valikuline kohandatav dünaamika funktsioon võimaldab kohandada Range Rover Evoque’i pedaali reageerimist, käigukangi vahetuspunkte, rooliseadeid ja vedrustust vastavalt Teie sõiduvajadustele.

MITMEKÜLGSUS

SISEMINE TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

Esimene Land Roverile ja nüüd paljude teiste innovaatiliste funktsioonide seas, mis muudab Range Rover Evoque’iga sõitmise nauditavaks. See valikuline tehnoloogia tagab takistusteta vaate Teie taga olevale teele, olenemata tagaistmel kaassõitjatest või esemetest pakiruumis.3

LED-MAATRIKSESITULED

Osa meie innovaatiliste tehnoloogiate valikust on LED-maatriksesituled koos iseloomulike päevatuledega, millel on isekohanduv valgusvihk. See suurendab kaugtulede sektsioonide arvu parima nähtavuse saavutamiseks ja heidab samal ajal varju vastassuunavööndile, et vältida teiste juhtide pimestamist.

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks muuta. Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.

OHUTUS

ISOFIXi kinnitus ja turvapadjad parandavad turvalisust veelgi, külgmistele tagaistmetele on paigaldatud kaks ISOFIXi turvatoolikinnitust ning sõitjate kaitsmiseks on standardvarustuses kuuest turvapadjast koosnev terviklik süsteem, mis sisaldab juhi ja kaassõitja külgkardinaid ja turvapatju.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover