Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

TEHNOLOOGIAD

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

ROOL

Roolil on aktiveerimiseni nähtamatud puutetundlikud lülitid. Üks neist lülititest on programmeeritav, seega saab seda seadistada oma eelistuste kohaselt erinevaid funktsioone täitma.

TAGAISTME MEELELAHUTUS

Valikuline tagaistme meelelahutussüsteem pakub kaht eesmistesse peatugedesse sisse ehitatud 8-tollist ekraani või 10-tolliseid kõrglahutusega istmele paigaldatud puuteekraane. Süsteemil on juhtmevabad kõrvaklapid ja pult ning USB- ja HDMI-pesad erinevate seadmete toetamiseks.

HÄÄLJUHTIMINE

Et saaksite teha vajalikke asju ilma silmi teelt tõstmata, pakub Range Rover nutikat hääljuhtimist. Öelge näiteks "Häälesta 97,9 peale" või "Helista koju".

INNOVATSIOON

PHEV (PISTIKHÜBRIID)

PHEV (PISTIKHÜBRIID)

Pistikhübriidi (PHEV) viib edasi meie seni uuenduslikem ajam, mille CO2 emissiooninäitaja on alates 64 g/km, kuid mille puhul pole tehtud järeleandmisi ei võimekuse ega välimuse poolelt.

ÜLENI ALUMIINIUMIST KERE

Kergem, tugevam ja jätkusuutlikum uuenduslik monokokk-kere pakub silmapaistvat jäikust ja rafineeritust koos kõikidele Land Roveritele väärilise maastikusuutlikkusega.

Land Rover IGUIDE (SAABUB PEATSELT)

Land Roveri iGuide rakendus kasutab uusimat liitreaalsuse tehnoloogiat, et selgitada kõiki auto olulisi funktsioone ja valitsaid. See toimib ka mobiilse kasutusjuhendina, kindlustades, et teil on alati kõikidele küsimustele vastus käeulatuses.

JÕUDLUS

SPEED LOWERING

Speed Lowering süsteem kasutab elektrilist õhkvedrustust, et vähendada suurtel kiirustel õhutakistust ja kütusekulu, madaldades alates kiirusest 105 km/h autot 15 mm võrra.

ELEKTRIREŽIIM

Suur akumaht võimaldab Range Roveril sõita vaid elektri jõul. Kui peaksite vajama rohkem võimsust või kui aku tühjeneb liigselt, käivitab süsteem bensiinimootori. Lisaks automaatsele funktsioneerimisele saab juht energiakasutuse optimeerimiseks valida kolme sõidurežiimi vahel.

DYNAMIC-REŽIIM

See Terrain Response osaks olev seadistus pakub jäigemat vedrustust, et võimaldada dünaamilisemat sõidustiili. Sõidutunnetus on teega ühendatud ja kindel, tagades teile maksimaalse sõidurõõmu.

COMFORT-REŽIIM

See Terrain Response osaks olev seadistus pakub teel tipptasemel mugavust, kalibreerides vedrustust rafineeritumaks sõiduks.

VÕIMEKUS

KAHEKIIRUSELINE VAHEKAST

Täiendavad madalad käigud võivad keerukates tingimustes nagu maastikusõit või pukseerimine osutuda hindamatuks. Kahekiiruseline vahekastisüsteem annab teile sellistel puhkudel kiiruse valiku üle täieliku kontrolli.

PAIGALTVÕTT HALVA HAARDUVUSE TINGIMUSTES

Low Traction Launch pakub märjal rohul, lumel ja jääl paigalt võttes optimaalset pöördemomenti.

TÄIUSTATUD PUKSEERIMISABI

Täiustatud pukseerimisabi võimaldab teil Terrain Response 2 süsteemi pöördnuppu kasutades tagurdades haagise suunda kontrollida. Valikuline süsteem keerab teie auto rooli, et soovitud haagise liikumistrajektoori saavutada.

LASKUMISABI

Land Roveri patenteeritud laskumisabi (HDC) kuulub standardvarustusse. See aitab juhil keerukatelt nõlvadelt kontrollitult laskuda. Süsteem hoiab selleks ühtlast kiirust ja vajadusel rakendab igale rattale eraldi pidureid.

STANDARDVARUSTUSSE KUULUVAD JUHIABISÜSTEEMID

AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS

Kui tuvastatakse potentsiaalne laupkokkupõrge, kuvab süsteem hoiatuse ja annab teile aega tegutseda. Kui te ei reageeri, rakendab süsteem pidureid, et võimaliku kokkupõrke tõsidust vähendada.

SÕIDURAJALT LAHKUMISE HOIATUS

Aitab pikad sõidud palju turvalisemaks muuta. Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem tunneb, kui auto hakkab tahtmatult sõidurajalt väljuma, ning hoiatab juhti visuaalselt ja rooli vibratsiooniga.

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Teeb manööverdamise veel lihtsamaks. Tagurpidikäigu valimisel aktiveeritakse andurid eesmistes ja tagumistes kaitseraudades. Parkides informeerivad puuteekraan ja helisignaalid teid kaugusest takistusteni.

PÜSIKIIRUSHOIDJA JA KIIRUSPIIRAJA

Kiiruspiirajaga püsikiirushoidja säilitab kiirust ilma pideva gaasipedaali kasutamise vajaduseta, aidates juhi väsimust vähendada. Kiiruspiiraja võimaldab teil seada ka maksimaalse kiiruse.

JUHIABISÜSTEEMIDE PAKETID

DRIVE

Valikuline Drive-pakett sisaldab erinevaid funktsioone, mis aitavad teil ohutult informeerituks jääda. Nende hulgas on juhi seisundi monitor, pimenurga abisüsteem, liiklusmärkide tuvastus ja kohanduv kiiruspiiraja.

DRIVE PRO PAKETT

Lisaks Drive-paketis sisalduvatele tehnoloogiatele sisaldab Drive Pro pakett sõidurajal püsimise süsteemi, pimenurga abisüsteemi ning kohanduvat kiiruspiirajat koos autorivi abi ja suurte kiiruste hädapidurisüsteemiga.

PARK

Sisaldab 360° kaamerasüsteemi ja tagant läheneva liikluse tuvastamisega, mis pakuvad täielikku kindlust kitsastes tingimustes manööverdamisel. Clear Exit Monitor hoiatab tagaistmel reisijaid väljumisel lähenevate sõidukite eest.

PARK PRO

Lisaks Park-paketis sisalduvatele tehnoloogiatele on Park Pro paketis parkimisabi, mis muudab nii paralleelselt kui ristisuunas parkimise lihtsamaks kui kunagi varem, juhtides teie auto sobivale parkimiskohale.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

SOOJENDUSE JA JAHUTUSEGA ISTMED

Saadaval on soojenduse ja jahutusega esi- ja tagaistmed, et kindlustada optimaalne mugavus olenemata temperatuurist. See valik võimaldab teil ja teie reisijatel eraldi soovitud temperatuur seadistada.

KÕRVALISTME TÄIELIK ETTELIIGUTAMINE

See funktsioon võimaldab ühe nupuvajutusega eesmise kõrvalistme tagaistmel reisijast maksimaalsesse kaugusesse viia, maksimeerides sel moel tagaistuja ruumi ja nähtavust.

KESKKONSOOLIKÜLMIK

Valikuline eesmine keskkonsoolikülmik pakub soovi korral jahedate jookide luksust. See mahutab kuni neli 500ml pudelit ning hoiab neid temperatuuril 5°C.

TÄIUSTATUD TÖÖVALGUSTUS

Tagaistmel reisijatel on valida kahe seadistuse vahel: Ere valge ja soe valge valgus, kumbki mitme erineva ereduse tasemega. Esimene sobib rohkem töötamiseks ja keskendumist nõudvateks tegevusteks, teine pakub rahustavamat, loomulikumat valgust.

NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

Ka neljatsooniline kliimaseade võib elu palju mugavamaks teha, kohandades temperatuure ning õhuvoolu suunda ja tugevust. Süsteem pakub eraldi valitsaid juhile, eesmisele kaasreisijatele ning külgmistel tagaistmetel istujatele. Sisaldab täiendavaid ventilatsiooniavasid B-piilaris.

ÜHENDUVUS

Range Roveril on seitse USB-pesa, voolu- ja andmeside-, HDMI-, 12V abivoolu- ja vooluvõrguühendustega. Nii on kõikidel reisijatel ligipääs laadimis- ja meelelahutusvõimalustele, nii oma tahvelarvutite, mobiiltelefonide kui muude seadmetega.

KAUGJUHTIMISEGA SOOJENDUS

See uuenduslik süsteem suudab kaugjuhtimise ja seitsmepäevase taimeri kaudu autot eelsoojendada või -tuulutada. Võite enne sisseistumist alati kindel olla, et auto siseruum on õige temperatuuriga.

ELEKTRILINE VIIPEGA TAGALUUK

Elektriline viipega tagaluuk võimaldab teil autot või võtmepulti puudutamata tagaluuku avada või sulgeda. Elektriliselt töötaval luugil on kaks andurit auto kummalgi poolel. Aktiveerimiseks lihtsalt liigutage oma jalga neist ühe all.

USTE VAIKNE SULGUMINE

Range Roverile on saadaval ka valikuline uste vaikse sulgemise funktsioon, mis sulgeb elektriliselt esi- ja tagauksed. See kontrollib sulgumise käigus ukse liikumise viimast 6 mm, tagades nii esi- kui tagauste vaikse sulgemise.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.