Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

DISAIN

TEHNOLOOGIA

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Meie InControl teabe- ja meelelahutussüsteem Touch Pro Duo näeb välja ja toimib nagu ei ükski teine. Rikkalikult informatsiooni ja meelelahutust pakkuval Touch Pro Duol on kõige intuitiivsemad ja täiustatumad integreeritud tehnoloogiad, mis kindlustavad, et saate oma reisist maksimumi võtta.

INNOVATSIOON

Range Roveri valik rafineeritud ja kütusesäästlikke mootoreid pakub võimsat jõudlust. Valige täiustatud bensiini- ja diiselmootorite või meie seni uuenduslikema uue pistikhübriidi (PHEV) vahel.

RAFINEERITUD JÕUDLUS

Komplekt hoolikalt loodud tehnoloogiatest, sealhulgas Terrain Response 2 süsteem koos Dynamic-režiimiga, mis pakuvad tasakaalukamat sõitu olenemata teest ja tingimustest.

MAASTIKUVÕIMEKUS

Esimese autona, mis kombineeris luksuse ja rafineerituse terves maailmas tunnustatud kõikjalsõiduvõimekusega, jätkab Range Rover esirinnas. Range Roveri eeskujulik maastikuvõimekus tuleneb nelikveosüsteemide (AWD) ja unikaalsete, uuenduslike maastikutehnoloogiate kombinatsioonist.

JUHIABISÜSTEEMID

Range Roveris on lai valik standard- ja lisavarustusse kuuluvat linnamaasturitehnoloogiat, mis abistab teid nii linnaliiklusega tegelemisel kui teile ja reisijatele lisaturvalisuse pakkumisel. Iga viimne kui omadus on disainitud ja kujundatud autost saadava naudingu suurendamiseks.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

Range Roveri sisemuses on uued esi- ja tagaistmed, mis pakuvad neljale istmele omast mugavust viie istme mitmekülgsusega. Heaolu suurendavad valikuline neljatsooniline kliimaseade ja siseruumi õhu ionisaator. Meridian Sound System™ ja seadistatav meeleoluvalgustus panustavad lõõgastavasse muljesse.

MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

VÕIMEKUS

JÕUDLUS

JÄTKUSUUTLIKKUS

NUTIKAS START-STOPP-SÜSTEEM

Kõikidel Range Roveri ajamitel on madala CO₂-heitmenäitajaga tehnoloogiad. Täiustatud nutikas start-stopp-süsteem vähendab kütusekulu ja ECO režiim kindlustab, et Range Rover töötab säästlikumalt, rakendades automaatselt teatud muudatusi alates gaasipedaali ja käiguvahetuse pehmendamisest kuni peeglisoojenduse väljalülitamiseni.

ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOON

ELUTSÜKLI LÄHENEMINE

Oleme pühendunud autode tootmisele, milles kasutatakse rohkem jätkusuutlikke materjale, toodetakse vähem jäätmeid ja kasutatakse vähem loodusvarasid. Seetõttu on Range Rover tehtud 85 protsendi ulatuses ümbertöödeldavatest ja 95 protsendi ulatuses taastuvatest materjalidest.

OHUTUS

ISOFIX

ISOFIX-kinnitused tagaistmetel teevad lapseistmete autossepaigutamise lihtsaks. Need tagavad ka kindla ühenduse lapseistme ja auto vahel, suurendades sellega turvalisust.

TURVAPADJAD

Range Roveri juhi ja reisijate turvapatjade terviklik süsteem pakub suurepärast kaitset kõikidele sõidukisviibijatele.

TURVAVÖÖD

Lisakaitset pakuvad turvavööde eelpingutid, mis laupkokkupõrke puhul vähendavad ettepoole liikumist.

AUTONOOMNE PIDURDUS

Aitab ennetada kokkupõrkeid teiste autode või jalakäijatega, rakendades potentsiaalse kokkupõrke tõsiduse vähendamiseks pidureid.

ELEKTROONILINE VEOJÕUKONTROLL

See haarduvust ja stabiilsust optimeeriv süsteem hoiab rattaid libisemast, vähendades libisevale rattale suunatud veojõudu ja rakendades vajadusel pidureid.

HÄDAPIDURDUSABI

Hädapidurdusabi tuvastab, kui juht vajutab kiiresti pidureid, kuid mitte maksimaalseks pidurdusvõimeks vajaliku jõuga. See suurendab pidurirõhku ABS-i pumba abil, et kindlustada õigeaegne peatumine.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.