Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

TEHNOLOOGIAD

VAATA FILMI

INFO JA MEELELAHUTUS

TOUCH PRO DUO

Touch Pro Duo on meie uus standardvarustusse kuuluv kahe puuteekraaniga süsteem, mis võimaldab kasutajal korraga vaadata erinevat sisu ja suhelda mitme funktsiooniga. See tagab paindlikkuse süsteemi tõhusamaks kasutuseks kogu vajalikku infot nähes. Ülemisel ekraanil saab kasutada näiteks navigatsioonisüsteemi ja alumisel ekraanil esitada samal ajal andmekandjat.

ROOLIRATAS

Unikaalsed, kuni aktiveerimiseni varjatud lülitid roolirattal vähendavad juhtseadiste arvu sõitjateruumis. Need mahtuvuslikud lülitid võimaldavad juhtida sõiduki paljusid funktsioone. Sagedamini kasutatavad funktsioonid, nagu meedia ja telefon on nüüd täielikult juhitavad uute roolirattal paiknevate juhtseadistega interaktiivse juhiekraaniga kombineeritult, et aidata vältida juhi tähelepanu hajumist.

INTERAKTIIVNE JUHIEKRAAN

Sellel pehmete kaarte ja teravate servadega süsteemil on lisana pakutav üliterava eraldusvõimega pilti kuvav kõrglahutusega 12,3” interaktiivne juhiekraan. Kasutaja saab ekraaniga vahetult suhelda ja andmekandja esitust kontrollida, helistada ja telefonikõnedele vastata ning valida funktsioone valitud vaate asustamiseks. Valida saab kolme vaate seast: kaks kuva, üks kuva või laiendatud.

TAGAISTME MEELELAHUTUS

See lisana pakutav süsteem koosneb kahest 8” ekraanist esiistmete peatugedes ning esitab filme ja telekanaleid, kaasa arvatud digitaalseid. Ekraanid on üksteisest sõltumatud. Süsteemil on kaks USB 3.0 porti, üks HDMI ja Mobile High-Definition Link, mis toetab enamikku nutitelefone, tahvleid ja muid seadmeid. Komplekti kuuluvad ka kahed WhiteFire® ühendusega kuularid ja juhtmeta pult.

REMOTE

Remote on multifunktsionaalne äpp, mis võimaldab nutitelefonilt või nutikellalt* oma Range Rover Velar-i seirata, aga ka sellega suhelda. Äpi kaudu saab mootori kaugkäivitada** kliimaseadme kaugjuhtimiseks, sõidukit lukustada ja lukustusest vabastada, Range Rover Velar-i kaardil või piibitamise ja välgutamise funktsiooni kasutades lokaliseerida ning oma reise jälitada.

* Ainult ühilduvad seadmed
** Kasutatav ainult koos lisana pakutava kaugjuhitava ajastatud kliimakontrolliga

INCONTROLI ÜHENDUVUS

InControli funktsioonid laiendavad Range Rover Velar-i ühenduvust ning info- ja meelelahutussuutlikkust, võimaldades kasutada lisaks Connect Pro teenuseid, tehnoloogiaid ja rakendusi, et tagada nii juhile kui sõitjatele kõrgeim ühenduvuse ja mugavuse tase. Funktsioonide hulka kuuluvad InControli äpid, Remote Premium ja Pro teenused, kaasa arvatud Wi-Fi kuumkoht.

UUENDUS

INGENIUM-MOOTORID

Ingenium on Land Roveri täisalumiiniummootorite värskeim põlvkond. Oma eelkäijatest kergemate, kütusetõhusamate ja võimsamatena rakendavad need kõige värskemaid uuendusi, nagu sisselaskeklapi tõstu pideva varieerimise süsteem, et parandada suutlikkuse ja kütusesäästu igat aspekti ning et aidata vähendada CO2 heitmeid.

KERGE ALUMIINIUMARHITEKTUUR

Range Rover Velar-i alumiiniumkere on disainitud tagama optimaalset ohutust, tugevust ja suuremat tõhusust. Kõrgtugevast sulamist küljed ja kõrgtihedad summutuspaneelid on liidetud üheks tervikuks tagumise dünaamilise jäigastuskonsooliga, et vähendada kaalu ilma ohutuse osas järeleandmisi tegemata.

LAND ROVERI IGUIDE

Land Roveri iGuide'i äpp rakendab värskeimat täiendatud reaalsuse tehnoloogiat selgitamaks kõiki Range Rover Velar-i funktsioone ja juhtseadiseid, mida peab tundma. See toimib ka omaniku mobiilse manuaalina, tagades alati vastuse igale tekkivale küsimusele.

SUUTLIKKUS

PÖÖRDEMOMENDI VAJALIKKU SUUNDA JUHTIMINE

Pidurdades pöördemomendi vajalikku suunda juhtimise süsteem tagab koostöös jõuülekande intelligentse dünaamikaga kurvide läbimise kontrollitult ja tundlikult. Need tasakaalustavad üheskoos mootori pöördemomendi jaotust nelja ratta vahel, muutes sõiduki tasakaalukaks ja kindlalt maapinnale toetuvaks.

ADAPTIIVNE DÜNAAMIKA

See süsteem tagab stabiilse sõidu ja optimaalse kontrolli, seirates kere ja roolimise liikumisi kuni 500 korda sekundis. See reageerib juhi ja tee sisenditele ning tagab pidevalt muutuva amortisaatorite seadistuse pehme ja jäiga äärmuse vahel.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) seirab sõiduki dünaamilist käitumist ja sekkub, kui leiab, et sõiduk ei reageeri juhi sisenditele. See aitab tagada, et sõit Range Rover Velar-iga on sidus, tasakaalustatud ja kindel. Seda on mugav ja soovitav kasutada nii teedel kui maastikul.

ÜMBERMINEKUT TAKISTAV STABIILSUSKONTROLL

Ümberminekut takistav stabiilsuskontroll (RSC) on integreeritud dünaamilise stabiilsuskontrolliga (DSC) vähendamaks ümbermineku võimalust ning tagamaks samal ajal ümber takistuse või teise liikleja manööverdamise võimet. See seirab sõiduki liikumist ja kurvide läbimist mõjutavaid jõude võimaliku ümberminekuohtu tuvastamiseks. Ohu korral pidurdab see välimist esiratast stabiilsust kahandavate jõudude vähendamiseks.

VÕIMEKUS

AKTIIVNE TAGUMINE LUKUSTUV DIFERENTSIAAL

Aktiivne tagumine lukustuv diferentsiaal* tagab täiendava veojõu kurvides ja parema haardumise maastikul. Oma eesmärgi saavutamiseks kontrollib see tagasillal vasaku ja parema ratta vahelist libisemist.

* Lisavarustus D300-l ja P380-l

PAIGALTVÕTT HALVA HAARDUMISE KORRAL

Libedal pinnal, nagu rohul ja lumel saab pöördemomenti esi- ja tagarataste vahel tasakaalustada veojõu maksimeerimiseks. Äärmuslikes tingimustes, kui veavad ainult esirattad, saab jaotada 100% mootori pöördemomendist esiratastele optimaalse haarde tagamiseks.

ELEKTROONILINE ÕHKVEDRUSTUS

Pädevat ja tasakaalukat sõitu parandab veelgi meie värskeim elektrooniline nelja nurga õhkvedrustuse süsteem*, mis tagab erakordse rataste liigenduse ja tasakaalu. See süsteem suudab tulla toime rasketes oludes ning hoiab Range Rover Velar-i stabiilsena maastiku konarlikkusest hoolimata. Sõidukvaliteedi parandamiseks lülitab see kõrgusi sujuvalt vastavalt vajadusele.

* Kuulub standardvarustusse D300-l ja P380-l ning lisavarustusse D180-l, D240-l ja P300-l.

MAASTIKULE REAGEERIMINE

Meie Range Rover Velar-i mudelitel standardvarustusse kuuluvad unikaalsed maastikule reageerimise süsteemid võimaldavad juhil optimeerida sõiduki mootori, käigukasti, keskdiferentsiaali ja šassii süsteeme vastavalt maastiku nõudmistele, valides ühe lihtsalt tuvastatavatest sõidurežiimidest. Terrain Response 2 on lisa, mis parandab selle auhinnatud süsteemi võimekust veelgi. Sellel on automaatsäte, mis seirab sõidutingimusi reaalajas ning valib süstemaatiliselt sobivaima maastikuseadistuse.

TÄIUSTATUD PUKSEERIMISE ABIFUNKTSIOON

Lisavarustuse hulka kuuluv täiustatud pukseerimise abifunktsioon võimaldab kontrollida tagurdamisel treileri suunda. See Terrain Response 2-e rekonfigureeritavat keeratavat juhtnuppu Touch Pro juhtseadiste kaudu rakendav süsteem kontrollib sõiduki roolimist puuteekraanil kuvatud treileri soovitud trajektoori saavutamiseks.

KÜNKALT LASKUMISE KONTROLL

Land Roveri patenditud künkalt laskumise kontrolli (HDC) tehnoloogia abistab juhti kontrollitud laskumisega rasketel nõlvadel. Selle saavutamiseks hoiab süsteem kiirust konstantsena ja pidurdab eraldi igat ratast. Standardvarustusse kuuluv kallakul paigaltvõtu abifunktsioon hoiab ära sõiduki tagurpidi veerema hakkamise mäkketõusul liikumist alustades.

STANDARDSED JUHIABID

AUTONOOMNE HÄDAPIDURDAMINE

Kokkupõrkeohu tuvastamisel vahemikku 5 kuni 80 km/h jäävatel kiirustel kuvab autonoomne hädapidurdamise süsteem esmalt hoiatust, et anda juhile aega reageerimiseks. Kui juht ei reageeri, siis pidurdab süsteem automaatselt.

SÕIDURAJALT KÕRVALE KALDUMISE HOIATUS

Sõidurajalt kõrvale kaldumise hoiatus aitab muuta pikki reise palju ohutumaks. See tajub sõiduki tahtmatut sõidurajalt kõrvale kaldumist ning hoiatab juhti visuaalse signaali ja rooliratta kerge vibreerimisega.

TAGUMINE PARKIMISABI

Tagumine parkimisabi muudab kitsastesse kohtadesse tagurdamise lihtsamaks ja ohutumaks. Valige tagurdamine ja tagumises kaitserauas paiknevad andurid lülituvad automaatselt tööle. Puuteekraan ja helisignaal annavad parkimisel tagasisidet takistuste läheduse kohta.

KIIRUSE PIIRAJAGA KIIRUSHOIDIK

See süsteem aitab nii kiirteel sõites kui aeglases liikluses hoida sõidukit ohutul kaugusel eessõitjast, kui see peaks aeglustama või seisma jääma.

LISAPAKETID

SÕIDUPAKETT

Sõidupaketi funktsioonid on disainitud aitama tagada juhi ja sõitjate ohutust ning nende hulka kuuluvad:
– Juhi seisundi seiramise funktsioon
– Pimeala seiramise funktsioon
– Liiklusmärkide tuvastamise funktsioon

PRO-SÕIDUPAKETT

PRO-sõidupakett muudab iga reisi veel ohutumaks ja muretumaks. Selles on lisaks sõidupaketi sisule ka:
– Sõidurajal püsimise abifunktsioon
– Pimeala abifunktsioon
– Adaptiivne kiirushoidik

PARKIMISPAKETT

Parkimispakett on abiks kitsastes kohtades manööverdamisel ja linnakeskkonnas. Sellesse kuuluvad:
– 360° parkimisabi funktsioon
– Tahapoole jääva liikluse seiramise funktsioon

PRO-PARKIMISPAKETT

PRO-parkimispakett võimaldab parkida ja manööverdada lihtsalt ja ohutult kitsastes kohtades. Sellesse kuuluvad:
– Tahapoole jääva liikluse seiramise funktsioon
– Parkimisabi funktsioon

MUGAVUS

KONFIGUREERITAV ÜMBRUSVALGUSTUS

See lisana pakutav funktsioon võimaldab varieerida valgustuse värvi ja varju, muutes nii sõitjateruumi keskkonna sinu meeleolule vastavaks. Valikusse kuulub 10 värvi.

INDIVIDUAALSED KÄETOED

Sõltumatult liikuvad individuaalsed käetoed aitavad maksimeerida iga sõitja mugavust.

NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

See lisana pakutav süsteem tagab eraldi kliimakontrolli juhile, kõrvalsõitjale ja teise istmerea äärmistel kohtadel istujatele. Süsteemi kuuluvad täiendavad õhuavad keskpostis.

AUTOMAATNE PÄÄSUKÕRGUS

Veel suurema mugavuse tagamiseks võimaldab automaatse pääsukõrguse funktsioon lisavarustusse kuuluva elektroonilise õhkvedrustuse* osana lihtsamalt sõidukisse sisse ja sõidukist välja pääseda, kuna laseb kere 40 mm võrra allapoole.

* Kuulub standardvarustusse V6 mootoritel. Lisavarustus D420-l

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.