Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

TEHNOLOOGIA

INFO JA MEELELAHUTUS

Land Roverile unikaalne InControliga ühilduv uus info- ja meelelahutussüsteem Touch Pro Duo näeb välja ja toimib nagu mitte ükski muu. See pakub kõige intuitiivsemate integreeritud nüüdistehnoloogiate abil tohutult infot ja meelelahutust, et saaksid oma reisist maksimumi võtta.

UUENDUS

Range Rover Velar tagab tõhusa, rafineeritud ja tundliku sõidu oma täiustatud V6 ja 4-silindriliste Ingenium-mootorite valikuga. Need on oma kerge alumiiniumarhitektuuriga ehitatud vastama parema elutsükli põhimõttele, kasutades rohkem ringlusmaterjale, tekitades vähem heitmeid ja tarbides vähem kütust.

SUUTLIKKUS TEEL

Enesekindel, mugav ja tõeliselt nauditav sõit. Uuendused nagu adaptiivse dünaamika ja elektroonilise õhkvedrustuse süsteemid mahendavad raputusi, et tagada suuremat võimekust teel ja kvaliteetsemat sõitu. Range Rover Velar on käsitsetavuse poolest väle, tundlik ja otsustav, tagades kurvide läbimise kindlalt ja sidusalt.

VÕIMEKUS MAASTIKUL

Range Rover Velar-il kuulub enesekindlaks maastikusõiduks erinevatel pinnareljeefidel standardvarustusse künkalt laskumise kontrolli (HDC) funktsioon koos lisana pakutava Terrain Response 2 süsteemiga. Samal ajal tagavad Land Roveri pideva neljarattaveo (4WD) intelligentsed süsteemid võrratu võimekuse iga ilmaga ja igal pinnal.

JUHIABID

Range Rover Velar-il on arvukalt standard- ja lisavarustusse kuuluvaid juhiabisid sõidukogemuse parandamiseks. Need kõige uuenduslikumal mõtlemisel ja värskeimatel tehnoloogiatel põhinevad funktsioonid aitavad tulla lihtsalt toime enamiku liiklus-, tee-, valgus- ja ilmaoludega.

MUGAVUS

Ülima meisterlikkusega valmistatud istmekatete valikusse kuuluvad Luxtec ja seemisnahataoline kangas, perforeeritud Windsor-nahk või esmaklassiline tekstiil ja seemisnahataoline kangas. Saadaval on ka kliimakontrolli ja mälufunktsiooniga esiistmed ning soojendusega tahapoole nõjatamist võimaldavad tagaistmed.

OHUTUS

ISOFIX

ISOFIXi kinnituspunktid Range Rover Velar-i tagaistmetel muudavad lihtsaks laste turvatoolide paigaldamise. Ohutuse täiendavaks tõstmiseks tagavad need ka tugeva ühenduse lapseistme ja sõiduki vahel.

TURVAPADJAD

Range Rover Velar-i kuuest juhi ja sõitjate turvapadjast koosnev kõikehõlmav süsteem tagab suurepärase kaitse kõikidele sõitjatele.

TURVAVÖÖD

Turvavöödele paigaldatud eelpingutid aktiveeruvad äkilise aeglustumise tuvastamisel. Need tõmbavad sõitja tihedalt istme vastu ning kaitsevad seega juhti ja sõitjaid kokkupõrke korral.

SPORTLIK SÕIDUASEND

Range Rover Velar-i sportlik sõiduasend tagab enesekindlama ja sidusama juhtimise. See tavalisest kõrgem sõiduasend parandab nähtavust, aidates nii kaasa ohutuse ja turvalisuse tõstmisele.

SÕIDUSÜSTEEMID

Range Rover Velar rakendab värskeimaid ohutustehnoloogiaid, kaasa arvatud veojõudu optimeeriv elektrooniline veojõukontroll (ETC) ja pidurdusjõu elektroonilise jaotuse süsteem, mis varieerib automaatselt pidurdusjõudu telgedel peatumismaa minimeerimiseks.

HÄDAPIDURDAMISE ABIFUNKTSIOON

Hädapidurdamise abifunktsioon saab aru, kui juht pidurdab kiiresti, ent ilma vajaliku jõuta peatumissuutlikkuse maksimeerimiseks. See võimendab seetõttu pidurdusjõudu ABS-pumba abil õigeaegse peatumise tagamiseks.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.