Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

VÄLISDISAIN

TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA

INFO JA MEELELAHUTUS

Land Roverile unikaalne InControliga ühilduv uus info- ja meelelahutussüsteem Touch Pro Duo näeb välja ja toimib nagu mitte ükski muu. See pakub kõige intuitiivsemate integreeritud nüüdistehnoloogiate abil tohutult infot ja meelelahutust, et saaksid oma reisist maksimumi võtta.

UUENDUS

Oma täiustatud V6 ja 4-silindriliste Ingeniumi mootorite valikuga pakub Range Rover Velar head reageerimist ning säästlikku, ent hoogsat sõitu. Kerge alumiiniumkonstruktsiooni valmistamisel lähtuti auto keskkonnamõjust kogu elutsükli jooksul – nii on selles kasutatud rohkem taastöödeldud materjale ning see kulutab vähem kütust ja tekitab vähem heitmeid.

SUUTLIKKUS TEEL

Kindel, mugav ja tõeliselt nauditav sõit. Uuendused, sh isekohanduv sõidudünaamika juhtsüsteem ja elektrooniline õhkvedrustus, teevad teekonaruste ületamise ülisujuvaks, tagades igal teel esmaklassilised sõiduomadused. Range Rover Velar on väle, tundlik ja hästi juhitav, läbides kurve kindlalt ja kordagi vääratamata.

VÕIMEKUS MAASTIKUL

Range Rover Velar-il kuulub enesekindlaks maastikusõiduks erinevatel pinnareljeefidel standardvarustusse künkalt laskumise kontrolli (HDC) funktsioon koos lisana pakutava Terrain Response 2 süsteemiga. Samal ajal tagavad Land Roveri pideva neljarattaveo (4WD) intelligentsed süsteemid võrratu võimekuse iga ilmaga ja igal pinnal.

JUHIABID

Range Rover Velar-il on arvukalt standard- ja lisavarustusse kuuluvaid juhiabisid sõidukogemuse parandamiseks. Need kõige uuenduslikumal mõtlemisel ja värskeimatel tehnoloogiatel põhinevad funktsioonid aitavad tulla lihtsalt toime enamiku liiklus-, tee-, valgus- ja ilmaoludega.

MUGAVUS

Ülima meisterlikkusega valmistatud istmekatete valikusse kuuluvad Luxtec ja seemisnahataoline kangas, perforeeritud Windsor-nahk või esmaklassiline tekstiil ja seemisnahataoline kangas. Saadaval on ka kliimakontrolli ja mälufunktsiooniga esiistmed ning soojendusega tahapoole nõjatamist võimaldavad tagaistmed.

SUUTLIKKUS

VÕIMEKUS

MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS

OHUTUS

EURO NCAP-ILT OHUTUSE EEST 5 TÄRNI

Uute autode ohutust hindav Euroopa sõltumatu organisatsioon Euro NCAP, kelle eesmärgiks on muuta autod üha turvalisemaks, andis Range Rover Velarile hindeks maksimaalsed viis tärni. Üks olulisimaid elemente Euro NCAP-ilt saadud parima hinde taga on kerge, jäik ja erakordselt tugev alumiiniumkere.

ISOFIX

ISOFIXi kinnituspunktid Range Rover Velar-i tagaistmetel muudavad lihtsaks laste turvatoolide paigaldamise. Ohutuse täiendavaks tõstmiseks tagavad need ka tugeva ühenduse lapseistme ja sõiduki vahel.

TURVAPADJAD

Range Rover Velar-i kuuest juhi ja sõitjate turvapadjast koosnev kõikehõlmav süsteem tagab suurepärase kaitse kõikidele sõitjatele.

SPORTLIK SÕIDUASEND

Range Rover Velar-i sportlik sõiduasend tagab enesekindlama ja sidusama juhtimise. See tavalisest kõrgem sõiduasend parandab nähtavust, aidates nii kaasa ohutuse ja turvalisuse tõstmisele.

SÕIDUSÜSTEEMID

Range Rover Velar rakendab värskeimaid ohutustehnoloogiaid, kaasa arvatud veojõudu optimeeriv elektrooniline veojõukontroll (ETC) ja pidurdusjõu elektroonilise jaotuse süsteem, mis varieerib automaatselt pidurdusjõudu telgedel peatumismaa minimeerimiseks.

HÄDAPIDURDAMISE ABIFUNKTSIOON

Hädapidurdamise abifunktsioon saab aru, kui juht pidurdab kiiresti, ent ilma vajaliku jõuta peatumissuutlikkuse maksimeerimiseks. See võimendab seetõttu pidurdusjõudu ABS-pumba abil õigeaegse peatumise tagamiseks.

1Standardvarustuses V6mootoriga mudelitel. Pole saadaval koos mootoritega D180 ja P250. 
2Sõltub valitud voolupesade paketist (Power Socket Pack). 

Kuna InControl pole veel jõudnud kõikidele turgudele, võivad mõned kirjeldatud funktsioonidest kuuluda valikvarustusse ning pole saadaval kõikides piirkondades ja kõikide mootoritega. Täpsemat teavet oma riigis kehtivate tingimuste ja võimaluste kohta saate kohalikult Land Roveri veebilehelt või volitatud edasimüüjalt. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos sobiva andmesidepaketiga, mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilside ei ole kõikjal garanteeritud. Sellel veebilehel toodud teave ja pildid, mis puudutavad tehnoloogiat InControl, sh ekraanikuvad ja valikud, võivad sõltuvalt valitud valikvarustusest tarkvara uuenduste, versiooni muutumise või muude süsteemisiseste või visuaalsete muudatuste tõttu erineda tegelikest. Mis tahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama igal hetkel täieliku kontrolli oma auto üle.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover