Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

DISAIN

JÕUDLUS

TEHNOLOOGIA

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Rikkalikult informatsiooni ja meelelahutust pakkuval Touch Pro Duo teabe- ja meelelahutussüsteemil on kõige intuitiivsemad ja täiustatumad integreeritud tehnoloogiad, mis kindlustavad, et saate oma reisist maksimumi võtta.

INNOVATSIOON

Range Rover Sporti valik rafineeritud ja kütusesäästlikke mootoreid pakub võimsat jõudlust. Valige täiustatud bensiini- ja diiselmootorite või meie seni uuenduslikema uue pistikhübriidi (PHEV) vahel.

VÕIMEKUS TEEL

Erakordne haarduvus ja juhitavus kinnitavad, et Range Rover on meie dünaamilisim linnamaastur. Hoolikalt valitud tehnoloogiate komplekti abil pakub see meeliülendavat sõitu olenemata teest või sõidutingimustest.

VÕIMEKUS MAASTIKUL

Range Rover Sporti eeskujulik maastikuvõimekus tuleneb nelikveosüsteemide (AWD) ja unikaalsete, uuenduslike maastikutehnoloogiate kombinatsioonist.

JUHIABISÜSTEEMID

Lai valik standard- ja lisavarustusse kuuluvat uuenduslikku tehnoloogiat abistab teid nii linnaliiklusega tegelemisel kui teile ja reisijatele lisaturvalisuse pakkumisel. Need kõik on kujundatud ja loodud teie reisi võimalikult lihtsaks ja mugavaks muutma.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

Range Rover Sport viib juhi ja reisijate mugavuse uuele tasemele. Piinliku täpsusega kujundatud kaasaegne reisijateruum sisaldab paremat tuge pakkuvaid uusi, valikuliselt poolaniliinnahast istmeid.

MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

VÕIMEKUS

JÄTKUSUUTLIKKUS

SÄÄSTLIKKUS

Range Rover Sporti ajamitel on madala CO₂-heitmenäitajaga tehnoloogiad, sealhulgas täiustatud nutikas start-stopp-süsteem. Süsteem seiskab peatumisel mootori ja käivitab selle taas, kui tõstate jala piduripedaalilt, vähendades sellega kütusekulu 5-7 protsenti. Täiendav ECO režiim kindlustab tarkvara abil, et auto sõidaks säästlikult ja ökonoomselt.

ALUMIIINIUM

Range Rover Sporti alumiiniumist kerekonstruktsioon koosneb ümbertöödeldud materjalist, mis toob kaasa kaalusäästu, parema kütusesäästlikkuse, madalamad emissioonid ja eelised jõudluse vallas.

ELUTSÜKLI LÄHENEMINE

Keskkonnaalaselt vastutustundliku ettevõttena oleme pühendunud autode tootmisele, milles kasutatakse rohkem jätkusuutlikke materjale, toodetakse vähem jäätmeid ja kasutatakse vähem loodusvarasid. Seetõttu on Range Rover Sport tehtud 85 protsendi ulatuses ümbertöödeldavatest ja 95 protsendi ulatuses taastuvatest materjalidest. Ning me investeerime tipptasemel tehastesse, kus saame oma autosid valmistada veel säästlikumalt – kasutades vähem vett ja energiat, tekitades vähem jäätmeid ja süsihappegaasi.

OHUTUS

ISOFIX

ISOFIX-kinnitused tagaistmetel teevad lapseistmete autossepaigutamise lihtsaks. Need tagavad ka kindla ühenduse lapseistme ja auto vahel, suurendades sellega turvalisust.

TURVAPADJAD

Range Rover Sporti juhi ja reisijate turvapatjade terviklik süsteem pakub suurepärast kaitset kõikidele sõidukisviibijatele.

TURVAVÖÖD

Lisakaitset pakuvad turvavööde eelpingutid, mis laupkokkupõrke puhul vähendavad ettepoole liikumist.

LED-ESITULED

Range Rover Sporti standardvarustusse kuuluvad kõik välised LED-tuled. LED-tuled on loodud kestma terve auto eluea ning tarbivad vähem energiat.

SPORTS COMMAND SÕIDUASEND

Range Rover Sporti Sports Command sõiduasend aitab pakkuda kindlamat, kaasahaaravamat sõitu. Kõrgem istumisasend loob parema nähtavuse, suurendades sellega turvalisust.

HÄDAPIDURDUSABI (EBA)

Hädapidurdusabi tuvastab, kui juht vajutab kiiresti pidureid, kuid mitte maksimaalseks pidurdusvõimeks vajaliku jõuga. See suurendab ABS-i pumba abil pidurirõhku, et kindlustada õigeaegne peatumine.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover