Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

TEHNOLOOGIAD

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

ROOL

Unikaalne, aktiveerimiseni nähtamatute lülititega rool vähendab nuppude hulka reisijateruumis ja hõlmab mitmeid funktsioone. Tihti kasutatavaid funktsioone, näiteks nagu meedia, saab kombinatsioonis interaktiivse juhi ekraaniga täielikult roolilt juhtida.

TAGAISTME MEELELAHUTUS

Valikuline tagaistme meelelahutussüsteem pakub kaht eesmistesse peatugedesse sisse ehitatud 8-tollist ekraani või 10-tolliseid kõrglahutusega istmele paigaldatud puuteekraane. Mõlemal süsteemil on paar WhiteFire® digitaalseid juhtmevabu kõrvaklappe ja HDMI, MHL- ja USB-ühendused.

MERIDIANTM HELISÜSTEEM

INNOVATSIOON

PHEV

Pistikhübriidi (PHEV) viib edasi meie seni uuenduslikem ajam, mille CO2 emissiooninäitaja on alates 64 g/km, kuid mille puhul pole tehtud järeleandmisi ei võimekuse ega välimuse poolelt.

ÜLENI ALUMIINIUMIST KERE

Kergem, tugevam ja jätkusuutlikum uuenduslik monokokk-kere pakub silmapaistvat jäikust ja rafineeritust koos kõikidele Land Roveritele väärilise maastikusuutlikkusega.

IGUIDE

Land Roveri iGuide rakendus kasutab uusimat liitreaalsuse tehnoloogiat, et selgitada kõiki auto olulisi funktsioone ja valitsaid. See toimib ka mobiilse kasutusjuhendina, kindlustades, et teil on alati kõikidele küsimustele vastus käeulatuses.

JÕUDLUS

ELEKTROONILINE AKTIIVDIFERENTSIAAL KOOS VEKTORJUHTIMISEGA

Pidureid kasutav vektorjuhtimise süsteem tagab reageeriva, kontrollitud käitumise ja juhitavuse isegi kõige järsemates kurvides. Elektrooniline diferentsiaal ja auto pidurisüsteem jaotavad kurvides mootori pöördemomenti pidevalt auto rataste vahel.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Jälgib Range Rover Sporti dünaamilist käitumist ja sekkub, et maksimeerida auto stabiilsust. Dünaamiline stabiilsuskontroll vähendab mootori pöördemomenti ja rakendab auto liikumissuuna korrigeerimiseks vastavalt pidureid.

SPEED LOWERING

Speed Lowering süsteem kasutab elektrilist õhkvedrustust, et vähendada suurtel kiirustel õhutakistust ja kütusekulu, madaldades autot alates kiirusest 105 km/h 15 mm võrra. * Ei ole saadaval spiraalvedrudega vedrustussüsteemi puhul.

DYNAMIC PROGRAM

Terrain Response 2 ja vektorjuhtimisega elektroonilise aktiivdiferentsiaaliga autodel on lisaseadistus Dynamic Program, mis häälestab vedrustuse veel paremini kontrollima kere liikumist, pakkudes seega ühtlasemat sõitu ja teravamaid reaktsioone.

VÕIMEKUS

TÄIUSTATUD PUKSEERIMISABI

Valikuline täiustatud pukseerimisabi võimaldab teil Terrain Response 2 süsteemi pöördnuppu kasutades tagurdades haagise suunda kontrollida. Süsteem keerab teie auto rooli, et soovitud haagise liikumistrajektoori saavutada.

PAIGALTVÕTT HALVA HAARDUVUSE TINGIMUSTES

Low Traction Launch pakub märjal rohul, lumel ja jääl paigalt võttes optimaalset pöördemomenti.

KAHEKIIRUSELINE VAHEKAST

Täiendavad madalad käigud võivad keerukates tingimustes nagu järsud tõusud või langused, maastikusõit pukseerimine osutuda hindamatuks. Kahekiiruseline vahekastisüsteem annab teile sellistel puhkudel kiiruse valiku üle täieliku kontrolli.

LASKUMISABI

Land Roveri patenteeritud laskumisabi (HDC) kuulub standardvarustusse. See aitab juhil keerukatelt nõlvadelt kontrollitult laskuda. Süsteem hoiab selleks ühtlast kiirust ja vajadusel rakendab igale rattale eraldi pidureid.

STANDARDVARUSTUSSE KUULUVAD JUHIABISÜSTEEMID

AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS

Autonoomne hädapidurdus võib aidata vältida kokkupõrkeid jalakäijate või teiste autodega. Kui tuvastatakse potentsiaalne laupkokkupõrge, kuvab süsteem hoiatuse ja annab teile aega tegutseda. Kui te ei reageeri, rakendab süsteem pidureid, et võimaliku kokkupõrke tõsidust vähendada.

SÕIDURAJALT LAHKUMISE HOIATUS

Aitab pikad sõidud palju turvalisemaks muuta. Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem tunneb, kui auto hakkab tahtmatult sõidurajalt väljuma, ning hoiatab juhti visuaalselt ja rooli vibratsiooniga.

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Muudab kitsastes tingimustes parkimise turvalisemaks. Tagurpidikäigu valimisel aktiveeritakse andurid eesmistes ja tagumistes kaitseraudades. Parkides informeerivad puuteekraan ja helisignaalid teid kaugusest takistusteni.

PÜSIKIIRUSHOIDJA JA KIIRUSPIIRAJA

Kiiruspiirajaga püsikiirushoidja säilitab kiirust ilma pideva gaasipedaali kasutamise vajaduseta, aidates juhi väsimust vähendada. Kiiruspiiraja võimaldab teil seada ka maksimaalse kiiruse.

LISAPAKETID

DRIVE

Valikuline Drive-pakett sisaldab erinevaid funktsioone, mis aitavad teil ohutult informeerituks jääda. Nende hulgas on juhi seisundi monitor, pimenurga abisüsteem, liiklusmärkide tuvastus ja kohanduv kiiruspiiraja.

DRIVE PRO

Lisaks Drive-paketis sisalduvatele tehnoloogiatele sisaldab Drive Pro pakett sõidurajal püsimise süsteemi, pimenurga abisüsteemi ning kohanduvat kiiruspiirajat koos autorivi abi ja suurte kiiruste hädapidurisüsteemiga.

PARK

Sisaldab 360° kaamerasüsteemi ja tagant läheneva liikluse tuvastamisega, mis pakuvad täielikku kindlust kitsastes tingimustes manööverdamisel. Clear Exit Monitor hoiatab tagaistmel reisijaid väljumisel lähenevate sõidukite eest.

PARK PRO

Lisaks Park-paketis sisalduvatele tehnoloogiatele on Park Pro paketis parkimisabi, mis muudab nii paralleelselt kui ristisuunas parkimise lihtsamaks kui kunagi varem, juhtides teie auto sobivale parkimiskohale.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

SOOJENDUSE JA JAHUTUSEGA ISTMED

Saadaval on valikulised soojenduse ja jahutusega esi- ja tagaistmed, et kindlustada optimaalne mugavus olenemata temperatuurist.

ÜHENDUVUS

Range Rover Sport on saadaval kahe valikulise majapidamispistikupesaga ja üle terve reisijateruumi paigutatud viie USB-pesaga. Nii on kõikidel reisijatel olenemata istekohast ligipääs laadimis- ja meelelahutusvõimalustele.

KOHANDATAV MEELEOLUVALGUSTUS REISIJATERUUMIS

Valikuline kohandatav meeleoluvalgustus võimaldab teil vahetada värvi ja tooni ning reisijateruumi meeleolu oma tujuga vastavaks muuta. Valige puuteekraanil kümne värvi vahel.

KAUGJUHTIMISEGA SOOJENDUS KOOS TAIMERIGA KLIIMASEADMEGA

See süsteem suudab kaugjuhtimise ja seitsmepäevase taimeri kaudu autot eelsoojendada või -tuulutada. Võite enne autosseistumist alati kindel olla, et ees ootab õige temperatuur.

ELEKTRILINE VIIPEGA TAGALUUK

Elektriline viipega tagaluuk võimaldab teil tagaluuki ilma autot puudutamata avada. Elektriliselt töötaval luugil on auto kummalgi poolel andur. Aktiveerimiseks lihtsalt liigutage oma jalga neist ühe all.

USTE VAIKNE SULGUMINE

Range Rover Sport on saadaval kõikide uste elektrilise sulgemise funktsiooniga. See kontrollib sulgumise käigus ukse liikumise viimast 6 mm, tagades nii esi- kui tagauste vaikse sulgemise.

Meridian on Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk.
Trifield ja „kolme välja“ seade on Trifield Productions Ltd kaubamärk.
Funktsioonid ja nende saadavus võivad auto spetsifikatsiooni ja turu põhiselt erineda.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover