Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

VÕTMEOMADUSED

DISAIN

Sportlike disainivihjetega ja võimsa, lihaselise hoiakuga Range Rover Sport on loodud muljet avaldama. Puhtama ja dünaamilisema ilmega auto mõjub iga nurga alt vaadates kaasaegsena – alates uuest Range Rover Sport iluvõrest, ümberdisainitud õhuavadest kapotil kuni rafineeritud, kuid sportlike veljevalikuteni.

JÕUDLUS

Valik võimekaid ajameid pakub teel hingetuksvõtvat jõudlust. 5-liitrise V8 ülelaadimisega bensiinimootori võimsus on 525 hj ja Range Rover Sport PHEV märkimisväärse jõudluse taga peitub kombinatsioon täiustatud Ingenium-bensiinimootorist ja elektriajamist.

TEHNOLOOGIA

Meie Touch Pro Duo teabe- ja meelelahutussüsteem liidab kaunilt üheks tervikuks kaks 10-tollist kõrglahutusega puuteekraani. Touch Pro Duo, täisvärvilise esiklaasinäidiku ja interaktiivse juhi ekraani abil saab samaaegselt vaadata ja kasutada mitmeid funktsioone.

DISAIN

JÕUDLUS

TEHNOLOOGIA

MITMEKÜLGSUS

* Kolmanda rea istmed sobivad vanematele lastele, kes kasutavad kas turvavööd või istumisalust koos turvavööga. Need ei sobi väiksematele lastele, kes peavad kasutama lasteistet, kus turvavööd ei kasutata otseselt lapse kinnitamiseks.

VÕIMEKUS

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover