Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

Range Rover Evoque Convertible on kabriolett, mis on mõeldud iga aastaaja jaoks. See on ainulaadne kombinatsioon suurepärasest kujundusest ja tipptasemel inseneriteadusest, mis lisab nimele Range Rover Evoque uue mõõtme ning suurendab veelgi selle veetlust ja kütkestavust.

GERRY MCGOVERN LAND ROVERI KUJUNDUSE JA LOOMEVALDKONNA DIREKTOR

Z-KUJULISELT KOKKUVOLDITAV KATUS

Mudeli Evoque Convertible katuse kokkuvoltimiseks piisab vaid nupuvajutusest. Katust saab avada ja sulgeda kuni kiirusel 48 km/h.

VALGUST TULVIL KUJUNDUS

Sõiduki kujundusele annavad viimase lihvi valikulised kohanduvad täis-LED-esituled, mis ühendavad endas silmapaistva kujunduse ja oluliselt parema valgustuse.

TEIEGA KOOSKÕLAS

Standardvarustuses kuulub meelelahutus- ja teabesüsteemi InControl Touch Pro juurde 10,2" puuteekraan ning kohandatav avaleht, mis annab teie lemmikfunktsioonidele intuitiivse ja hõlpsa juurdepääsu.

EKSIMATULT LAND ROVER

Enesekindel ja võimekas igal maastikul. Kabriolett, mis võimaldab teil nautida iga aastaaega.

Tehnilised näitajad

PIKKUS

4370mm

Laius 208,5 cm, kõrgus 160,9 cm. Peeglite kokkuklappimisel väheneb sõiduki laius 105 mm võrra.

PEARUUM TAGAISTMEL

96,5cm

Istmest katuseni, kui katus on alla lastud. Olenemata sellest, kas katus on alla lastud või mitte, on igale reisijale tagatud mugav sõiduelamus.

PÖÖRDERINGI LÄBIMÕÕT

11,3m

Kõnniteest kõnniteeni. Rooliratta pöördeulatus on 2,31 pööret, mistõttu on Evoque Convertible’iga mugav manööverdada igasuguses olukorras.

KOMBINEERITUD KÜTUSEKULU

5,7l/100km

Mootoriga TD4 (kombineeritud). Sõidustiili eelistuste järgi saate valida nii kolme bensiini- kui ka kolme diiselmootori vahel.

© Inchcape Motors Finland Oy