Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

Defender on konstrueeritud selliselt, et saate unistada suuremalt. Pingutage rohkem. Minge kõrgemale ja kaugemale.

SUUTLIK KÕIKIDEL MAASTIKEL

Avastage uusi territooriumeid. Võtke käsile ekstreemsed olud. Defenderi erakordne suutlikkus kõikidel maastikel ja püsiv nelikvedu muudavad selle peatumatuks. Nii maastikul kui ka maanteel.

KONFIGUREERITAV TERRAIN RESPONSE

Minge ja avastage oma tee. Isikupärastage oma maastikusüsteemi eelistusi konfigureeritava tehnoloogiaga Terrain Response.

GEOMEETRIA

Erandlikud lähenemis-, ületamis- ja eemaldumisnurgad. Lühike väljaulatuv eesmine ja tagumine kaitseraud. Defenderi geomeetria muudab selle ülivõimsaks.

SUUTLIK KÕIKIDEL MAASTIKEL

GOING BEYOND

KÕIKIDEL MAASTIKEL

NELIKVEDU

Sõites madala haarduvusega jäistel ja lumistel pindadel, saab esi- ja tagarataste vahel tasakaalustada pöördemomenti suuremaks stabiilsuseks ja kontrolliks.

KAHEKIIRUSELINE KÄIGUKAST

Lisakomplekt madalamatele käikudele võib osutuda hindamatuks rasketes oludes, nagu järsud kallakud või langused, maastikul sõitmisel või pukseerimisel.

ELEKTROONILINE ÕHKVEDRUSTUS

Valige alates 50 mm kõrgusest, mis on alla normaalse sõidukõrguse, kuni 75 mm pikendatud kõrguseni. Eriti ekstreemsetes maastikuoludes saab sõidukõrgust pikendada lisaks veel kuni 70 mm.

ELEKTROONILINE AKTIIVDIFERENTSIAAL

See süsteem pakub lisaeelist suurema veojõuna nurkades ja suurema haarduvusena maastikul, kontrollides tagatelje vasaku ja parema ratta libisemist.

KONFIGUREERITAV TERRAIN RESPONSE

Maailma esimene konfigureeritav Terrain Response võimaldab muuta jõuülekannet, rooli, diferentsiaalide ja veojõukontrolli sätteid vastavalt Teie maastikusõidu vajadustele.

MAASTIKUSÕIDU TEHNOLOOGIAD

Garanteeritud usaldus ja kontroll, kus tahes Te viibite. See sisaldab madala haardumisega stardiabi, nõlvaltstardiabi (GRC) ja mägipidurit (HDC).

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Kontrollides kuni 500 korda sekundis autokere ja rooli liikumist, tagatakse sujuv sõit ja suurepärane juhitavus. See süsteem reageerib nii juhi tegevusele kui ka maastikuoludele, muutes amortisaatorite seadistusi pidevalt pehmemaks või jäigemaks.

IGA PINNASEGA KOHANDUV VEOJÕU KONTROLLSÜSTEEM (ATPC)

Seadistage ja säilitage ühtlane kiirus keerulistes maastikuoludes. All Terrain Progress Control (ATPC) toimib sarnaselt madala kiirusega kiirushoidikuga ja see töötab kiirusel 1,8–30 km/h.

JÕUÜLEKANDED

BENSIINI- JA DIISELMOOTOR

Defender pakub täiustatud valikuga ja kütusesäästlikke mootoreid Ingenium. Valige edasiarendatud bensiini- või diiselmootor.

BENSIINIMOOTOR MILD HYBRID

Mootor P400 aitab vähendada kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguseid, võimaldab koguda ja salvestada tavapärasel aeglustamisel kaotatud energiat ning seda taaskasutada.

ISIKUPÄRASTAMINE

Valinnaiset ominaisuudet ja niiden saatavuus voi vaihdella ajoneuvon teknisten tietojen (malli ja voimansiirto) mukaan, tai ne voivat edellyttää muiden ominaisuuksien asentamista. Pyydä lisätietoja paikalliselta jälleenmyyjältäsi tai personoi ajoneuvosi verkossa.

Kuljettajan tulee käyttää multimediatekniikkaa ainoastaan silloin, kun se on turvallista. Kuljettajan on varmistettava, että hän säilyttää ajoneuvon hallinnan kaikissa tilanteissa.

Tietyt ominaisuudet edellyttävät asiamukaista SIM-korttia ja siihen liittyvää tietoliikennesopimusta, jotka edellyttävät uutta sopimusta jälleenmyyjäsi suositteleman ensimmäisen jakson päätyttyä.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover