Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

Uhiuue välis- ja sisekujundusega ning uusimate juhiabisüsteemide ja ühenduvusfunktsioonidega on uue põlvkonna Defender Land Roveri revolutsiooniline toode.

UHIUUS INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Inspireeritud Teie nutitelefonist. Meie uus info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro pakub hetkega täielikku ühenduvust ja põhiinformatsiooni.

NAVIGATSIOONISEADE

Defenderiga ühendatud navigatsiooniseade Navigation Pro salvestab Teie eelistused ja soovitab viivituse korral kiiremaid lahendusi.

TÄIUSTATUD VISIOON

Nähke enamat enda ümber. Täiustatud 3D-täisvaatekaameraga tehnoloogia ClearSight parandab Teie nähtavust.

INFO JA MEELELAHUTUS

NÄHTAVUS

MUGAVUS

VEEBIPAKETT

VEEBIPAKETT

Veebipaketiga olete reisi ajal veelgi paremini ühenduses. Kõik, mida sõidul vajate, on kättesaadav, sealhulgas veebimeedia, ilmateate uuendused, kalendriteave ja ümbruskonna huvikohad. Pakub integreeritud SIM-kaardiga piiramatut andmemahtu*.

* Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20 GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib auto andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda.

KAUGJUHTIMINE

Kliimaseadme eelkasutus, lukustamine, avamine või auto asukoha tuvastamine ja oma reiside jälgimine – kõik Teie nutitelefonist või -kellast. Ühildub enamiku nutitelefonide ja -kelladega.

TARKVARA UUENDUSED

Defender on kursis tarkvarauuendustega*. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada auto info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid.

* Kui olete ühendatud Wi-Fi või mobiilsidevõrku.

WI-FI LUBAMINE

Hoidke oma pere ühenduses ja meelelahutatud*. 4G Wi-Fi pakub autosisest juurdepääsu ühilduvatele mobiilsidevõrkudele. Samuti pakub see ühenduvust kuni kaheksa seadmega.

* Kui olete ühendatud Wi-Fi või mobiilsidevõrku.

MUGAVUS

HELISÜSTEEM MERIDIAN™ SURROUND

Valikulises 700 W helisüsteemis Meridian Surround on 14 kõlarit ja kahe kanaliga võimendi, mis tagavad kristallselge helikõrguse ja rikkaliku, sügava bassi kogu salongis. Te saate kuulata muusikat just nii, nagu soovite.

SISEKLIIMA

Kahe- ja kolmetsoonilise kliimaseadmega on salongis ideaalne temperatuur olenemata välistingimustest. Lisaks eemaldab salongiõhu ionisaator allergeenid, õhus levivad bakterid ja lõhnad.

SOOJENDUSE JA JAHUTUSEGA ISTMED

Auto võimekusele lisavad mugavust soojenduse ja jahutusega istmed, mis muudavad sõites keskkonna optimaalseks.

KVALITEETNE SALONGIVALGUSTUS

Kvaliteetsel salongivalgustusel on 10 konfigureeritavat valikut, et saaksite oma ümbruse sobitada vastavalt oma meeleolule, iseloomule ja sõidustiilile.

ABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Defender sisaldab mitmesuguseid juhiabifunktsioone, mis tagavad sõitmisel veelgi suurema ohutuse ja mugavuse. Valikus on pimenurga assistendi pakett, juhiabisüsteemide pakett ja 3D-täisvaatekaamera.

 

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT

PIMENURGA ASSISTENT

Kui Defender tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis ei ole Teie vaateväljas, süttib selle poole uksepeeglis hoiatustuli ja rooli pöördemoment suunab Teid lähenevast sõidukist eemale keerama.

TURVALISE VÄLJUMISE ABI

See aitab tagada reisijate ohutust Defenderist väljumisel ning hoiatab lähenevate sõidukite ja jalgratturite eest.

TAGUMISE LIIKLUSE MONITOR

See hoiatab Teid kummaltki poolt lähenevate sõidukite, jalakäijate ja muude ohtude eest. Eriti kasulik parkimiskohast välja tagurdades.

JUHIABISÜSTEEMIDE PAKETT

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT

Pimenurga-assistendi paketis on pimenurga-assistent, tagumise liikluse monitor ja turvalise väljumise abi.

ISEKOHANDUV KIIRUSHOIDIK

Isekohanduv kiirushoidik hoiab Teid automaatselt ohutus kauguses eesolevast sõidukist, kui see peaks aeglustama või pidurdama või kui sõidate aeglaselt liikuvas liiklusvoos. Kui eesolev sõiduk peatub, peatub ka Teie auto sujuvalt.

TAGANT KOKKUPÕRKE HOIATUS

Kui tagant lähenev sõiduk ei aeglusta, üritab Defender hoiatada lähenevat juhti pidurdama, vilgutades automaatselt ohutuledega.

360º TÄISVAATEKAAMERA

360º TÄISVAATEKAAMERA

Nüüd on valikus 360-kraadine parkimisabi. Kasutades nelja digitaalkaamerat, mis on diskreetselt ümber auto paigaldatud, näete puuteekraanil ümbruskonda 3D-vaatena, mida oleks võimatu näha ilma autost väljumata. See parandab nähtavust erinevatel maastikel ja aitab hõlpsamalt sooritada mitmesuguseid manöövreid.

Apple® on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover