Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

Karm, vastupidav ja ülifunktsionaalne Land Rover Defender on köitev lugu emotsionaalselt haaravast disainist ja tehnilisest terviklikkusest.

Gerry McGovern Land Roveri disainidirektor

KUJUNDUS

Vaid üks pilk sellele äratuntavale siluetile ja Te teate, et see on kõike muud kui tavaline. Lühike väljaulatuv eesmine ja tagumine kaitseraud muudavad selle geomeetria ja võimekuse paremaks.

ESITULED

Iseloomulikud ja ideaalselt proportsionaalsed ümarad esituled on kiirelt äratuntavad nagu kogu Defender.

KÜLJETULED ALPINE

Noogutus minevikku – need aitavad külluslikult salongi valgustada ja lisavad Teie autole isikupära.

VÄLIMUS

SISEMUS

PAINDLIKKUS

LÄBIKÄIDAV SALONG

Defenderi läbikäidavuse konfiguratsioon pakub täielikku paindlikkust. See võimaldab reisijatel liikuda esimese ja teise rea vahel ja annab ka lisahoiuruumi.

TÄIENDAV ESIISTE

Täiendava esiistme võimalus tähendab, et esimesse ritta mahub veel üks reisija Kui seda ei kasutata, saab selle kokku klappida ja see toimib kahe topsihoidikuga käetoena.

KÜLMIKUGA KESKKONSOOL

Defenderi istmete konfiguratsioonivõimaluste hulka kuulub ka külmikuga keskkonsool, nii et saate hoida joogid külmana igal reisil. Kui värskendav!

ISTMED

Defenderi istmete konfiguratsiooni tagab, et kaasa saavad tulla nii sõbrad kui ka pereliikmed. Autol on viis, kuus või 5 + 2 istet.

LISAVARUSTUSE PAKETID

Iga lisavarustuse pakett on loodud selleks, et saaksite maailmast võtta enamat. Millised tahes on Teie vajadused, Teile on sobiv pakett. Vaadake järgnevaid valikuid.

 

PAKETT EXPLORER

Rajage oma rada mis tahes maastikul. Defenderi paketi Explorer varustus on mõeldud tavapärasuse ignoreerimiseks ja kõikide kaardistamata maastike vallutamiseks.

PAKETT ADVENTURE

Viige oma kirg uutele territooriumitele. Defenderi paketi Adventure varustus viib Teid läbi kõige karmima teekonna looduse mänguväljakule.

PAKETT COUNTRY

Võtke kaasa kõige porisemad kummikud. Defenderi paketi Country varustusega naudite maad, õhku ja vett ning muudate iga teekonna tõeliselt meeldejäävaks.

PAKETT URBAN

Vallutage betoonidžungel. Defenderi paketi Urban varustusega eristute äärelinnas pead pöörama paneva stiili, enesekindluse ja -valitsusega.

Valinnaiset ominaisuudet ja niiden saatavuus voi vaihdella ajoneuvon teknisten tietojen (malli ja voimansiirto) mukaan, tai ne voivat edellyttää muiden ominaisuuksien asentamista. Pyydä lisätietoja paikalliselta jälleenmyyjältäsi tai personoi ajoneuvosi verkossa.

Kuljettajan tulee käyttää multimediatekniikkaa ainoastaan silloin, kun se on turvallista. Kuljettajan on varmistettava, että hän säilyttää ajoneuvon hallinnan kaikissa tilanteissa.

Tietyt ominaisuudet edellyttävät asiamukaista SIM-korttia ja siihen liittyvää tietoliikennesopimusta, jotka edellyttävät uutta sopimusta jälleenmyyjäsi suositteleman ensimmäisen jakson päätyttyä.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover