Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

VÄLIMUS

EKSPEDITSIOONI KATUSERAAM

Äärmuslikel retkedel on ülioluline, et kogu varustuse saaks kaasa võtta. Kuni 142 kg2 dünaamilise kandevõimega ekspeditsiooni katuseraamil1 on ruumi enam kui küll. 

EEMALDATAV KATUSEREDEL

Eemaldatav katuseredel3 muudab Teie asjade laadimise kergemaks ja parandab katusele juurdepääsu. Turvalisuse suurendamiseks saab redeli lukustada püstasendisse.

* Saadaval 2020. aasta keskpaigast.

TÄISPUHUTAV VEEKINDEL VARIKATUS

Nautige vaadet sõltumata ilmast. Täispuhutava veekindla varikatuse3 saab kiiresti kasutusele võtta ja see sobib nii auto küljele kui ka taha.

* Saadaval 2020. aasta keskpaigast.

KAASASKANTAV LOPUTUSSÜSTEEM

Puhastage hõlpsalt oma lisavarustust 6,5-liitrise kaasaskantava loputussüsteemiga. See sisaldab voolikut ja dušiotsikut, millega saab pesta näiteks saapaid, jalgrattaid ja kummiülikondi.

JALGRATTAHOIDIK

Katusele paigaldatud kahe jalgrattahoidikuga saate oma reisidele kaasa võtta kaks jalgratast3.

 

SISEMUS

ISTME SELJAKOTT

Turvalisuse kindlustamiseks tagaistmetel hoidke kõiki oma olulisi esemeid käeulatuses, kuid silma alt ära. Kergesti eemaldatavat ja mitmekülgset 20-liitrist istme seljakotti saab autost lahkudes ka endaga kaasa võtta.

INTEGREERITUD ÕHUKOMPRESSOR

Auto laadimisruumi paigaldatud integreeritud õhukompressoriga saab igal ajal autorehvid, jalgrattarehvid, õhkmadratsid ja teised täispuhutavad esemed täis pumbata.

SÜSTEEM CLICK AND GO

Mitmekülgne ja -otstarbeline süsteem teise rea reisijatele. Selle saab panna esiistmete peatugede kinnituste külge koos teiste lisatarvikutega, mis on mõeldud tahvelarvutite, kottide, sülearvutite ja jakkide hoidmiseks.

LEMMIKLOOMAPAKETID

Valige meie lemmikloomapakettide seast, et tagada oma lemmiklooma turvalisus ja mugavus igal reisil, kaitstes samal ajal auto sisemust.

LISAVARUSTUSE PAKETID

PAKETT EXPLORER

Rajage oma rada mis tahes maastikul. Defenderi paketi Explorer varustus on mõeldud tavapärasuse ignoreerimiseks ja kõikide kaardistamata maastike vallutamiseks.

PAKETT ADVENTURE

Viige oma kirg uutele territooriumitele. Defenderi paketi Adventure varustus viib Teid läbi kõige karmima teekonna looduse mänguväljakule.

PAKETT COUNTRY

Võtke kaasa kõige porisemad kummikud. Defenderi paketi Country varustusega naudite maad, õhku ja vett ning muudate iga teekonna tõeliselt meeldejäävaks.

PAKETT URBAN

Vallutage betoonidžungel. Defenderi paketi Urban varustusega eristute äärelinnas pead pöörama paneva stiili, enesekindluse ja -valitsusega.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover