Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

Uus mudel esindab 70 aastat uuendusi ja täiustusi, austades sõidukiajaloo vastupidavust ja jäädes samal ajal Defenderiks ka 21. sajandil.

VASTUPIDAVUS

Meie tugevaimatest materjalidest tehtud ja äärmuslikes oludes testitud Defender on ehitatud vastu pidama.

VÕIMEKUS

Olemuselt võimekas. Defender saab hakkama äärmuslikel maastikel ja viib Teid enesekindlalt linnadžunglist liivasesse ja jäisesse keskkonda.

DISAIN

See on vaieldamatult terviklik disain. Ja ületamatu eesmärk.

SALONGI TEHNOLOOGIA

Auto on varustatud meie kõige intuitiivsema tehnoloogiaga 21. sajandi seiklusteks ning tagab mugavuse, ühenduvuse ja nähtavuse.

VASTUPIDAVUS

VÕIMEKUS

DISAIN

SALONGI TEHNOLOOGIA

LISAVARUSTUSE PAKETID

Piiramatud võimalused. Oma maailmas enama tegemiseks valige nelja paketi vahel.

 

PAKETT EXPLORER

Rajage oma rada mis tahes maastikul. Defenderi paketi Explorer varustus on mõeldud tavapärasuse ignoreerimiseks ja kõikide kaardistamata maastike vallutamiseks. (Leidke Teile sobiv pakett, kasutades meie küsimustikku.)

PAKETT ADVENTURE

Viige oma kirg uutele territooriumitele. Defenderi paketi Adventure varustus viib Teid läbi kõige karmima teekonna looduse mänguväljakule.

PAKETT COUNTRY

Võtke kaasa kõige porisemad kummikud. Defenderi paketi Country varustusega naudite maad, õhku ja vett ning muudate iga teekonna tõeliselt meeldejäävaks.

PAKETT URBAN

Vallutage betoonidžungel. Defenderi paketi Urban varustusega eristute äärelinnas pead pöörama paneva stiili, enesekindluse ja -valitsusega.

Valinnaiset ominaisuudet ja niiden saatavuus voi vaihdella ajoneuvon teknisten tietojen (malli ja voimansiirto) mukaan, tai ne voivat edellyttää muiden ominaisuuksien asentamista. Pyydä lisätietoja paikalliselta jälleenmyyjältäsi tai personoi ajoneuvosi verkossa.

Kuljettajan tulee käyttää multimediatekniikkaa ainoastaan silloin, kun se on turvallista. Kuljettajan on varmistettava, että hän säilyttää ajoneuvon hallinnan kaikissa tilanteissa.

Tietyt ominaisuudet edellyttävät asiamukaista SIM-korttia ja siihen liittyvää tietoliikennesopimusta, jotka edellyttävät uutta sopimusta jälleenmyyjäsi suositteleman ensimmäisen jakson päätyttyä.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover