Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

TEHNOLOOGIAD

VAADAKE FILMI

INFO

INCONTROL TOUCH

Mudelitel S ja SE kuvab InControl Touch külluslikult teavet ja meelelahutust. Intuitiivne InControli tehnoloogia aitab teil jõuda soovitud sihtkohta, voogesitab teie lemmikmuusikat ja võimaldab isegi jälitada varastatud sõidukit, mis muudab teie elu rikkamaks, murevabaks ja nauditavaks.

INCONTROL TOUCH PRO

InControl Touch Pro järgmise põlvkonna riist- ja tarkvara viib uue Discovery ühenduvuse ja meelelahutuse kõige kõrgemale võimalikule tasemele. Mudelitele HSE ja HSE Luxury paigaldatud 10" HD-puutetundlik ekraan võimaldab kiiret, sujuvat ja vahetut ühenduvust ning teabe esitamist. Saadaval on 10 GB mäluruumi HD-videote või ligikaudu 2000 loo salvestamiseks ning USB- ja laadimispordid, mis pakuvad juhile ja kaassõitjatele rikkalikku ning kaasahaaravat visuaalset ja helilist elamust.

AUDIO

Valida saab nelja helisüsteemi vahel. Land Roveri helisüsteemi juurde kuulub 6 kõlarit, helisüsteemi täiustatud versiooni juurde 10. Teeme koostööd ka ettevõttega Meridian™, mille käigus oleme uue Discovery jaoks välja töötanud kaks täiustatud süsteemi. 380W versioonil on 10 kõlarit ning 825W ringhelisüsteemil 16 kõlarit ja bassikõlar.

UUENDUSED

INGENIUMI MOOTORID

Ingenium on meie mootoriseeria, mis on loodud ületamatu jõudluse, rafineerituse ja tõhususe tagamiseks. TD4 Ingeniumi mootoril on üks muutuva turbiinigeomeetria ja ülitõhusa vesijahutusega vahejahutiga turboülelaadur, mis tagab mootori suurepärase reageerimiskiiruse. 240 hj SD4 suure võimsusega Ingeniumi mootor on ideaalne kombinatsioon tipptasemel jõudlusest ja ülimast sõidetavusest madalatel kiirustel.

KAHEKSAKÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

Uue Discovery kõigi bensiini- ja diiselmootoritega kaasneb täiustatud elektrooniliselt juhitav ZF 8-käiguline automaatkäigukast, milles on kombineeritud ülisujuv käiguvahetus ja erakordselt kiire reageering. Tänu kaheksale lähestikku paiknevale käigule on käiguvahetused vaevumärgatavad.

LAND ROVER IGUIDE

Land Roveri rakendus iGuide kasutab uusimat liitreaalsuse tehnoloogiat, et anda teile ülevaade teie uue Discovery kõigist vajalikest funktsioonidest ja juhtseadistest. Samuti toimib see mobiilse kasutusjuhendina, mis tagab, et teil on vastus alati käepärast.

JÕUDLUS

SUUREPÄRANE JÕUDLUS MAANTEEL

Uus Discovery on mõeldud pakkuma enesekindlat, mugavat ja kaasahaaravat sõiduelamust, tänu millele mööduvad kilomeetrid peaaegu märkamatult. Tõelist sõidumugavust võimendavad veelgi elektrooniline roolivõimendi ja kurvides rakenduv pidurdusjõukontroll, mis aitab kurvides pidurdamisel hoida stabiilsust, moduleerides juhi tekitatud pidurdusjõudu.

KERGE VEDRUSTUS

Peamiselt kergetest alumiiniumkomponentidest koosnev vedrustus on täielikult sõltumatu ja see koosneb esiosas olevast laiast topeltõõtshark- ning tagaosas täiustatud hulkhoobvedrustusest.

TÕHUSAD TEHNOLOOGISED LAHENDUSED

Uus Discovery on varasemast veelgi tõhusam tänu uuendustele, nagu nutikas käivitamis- ja seiskamissüsteem, meie Ingeniumi mootor, kergete materjalide kasutamine ning täiustatud aerodünaamika. Elektroonilise õhkvedrustusega sõidukitel on eeliseks ka sõiduki automaatne langetamine suurtel kiirustel, et vähendada õhutakistust.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) jälgib sõiduki dünaamilist juhitavust ja sekkub juhul, kui sõiduk ei vasta juhi tegevusele. See aitab tagada, et uus Discovery pakub ühendatud, tasakaalustatud ja enesekindlalt sõiduelamust. See kehtib nii maanteel kui ka maastikul.

VÕIMEKUS

KÕIKIDEL PINDADEL TAGATUD VEOJÕUKONTROLL

Kõikidel pindadel tagatud veojõukontroll (ATPC) on lisavarustusse kuuluv tipptasemel süsteem, mis võimaldab juhtidel keerulistes tingimustes hoida ühtlast kiirust. Süsteem toimib nagu püsikiirushoidik ja töötab kiirustel 2 km/h kuni 30 km/h, et hoida juhi tähelepanu auto juhtimisel ja leida tee läbi takistuste.

VEETAKISTUSE SÜGAVUSANDUR

Kuna autoga läbitava veetakistuse sügavus on klassi parim 900 mm, võib lisavarustusse kuuluv veetakistuse sügavusandur osutuda väga kasulikuks. Land Roveri ainulaadse süsteemi andurid, mis on paigutatud küljepeeglitesse, kuvavad puutetundlikul ekraanil veetakistusest sõiduki suhtes reaalajas pildi ja sõiduki maksimaalse lubatud veetakistuse.

TERRAIN RESPONSE 2

Meie ainulaadsed Terrain Response’i süsteemid võimaldavad juhil hõlpsalt eristatavate sõidurežiimide valikuga optimeerida sõiduki mootorit, käigukasti, keskdiferentsiaali ja šassiid maastikutingimustele vastavaks. Lisavarustusse kuuluv Terrain Response 2* süsteem on veelgi võimekam, jälgides sõidutingimusi ja valides automaatselt õige sõidurežiimi.

KAHEKIIRUSELINE JAOTUSKAST

Saadaval on madalad käigud, mis annab teile kõige nõudlikumates olukordades täpse kiiruse ja kontrolli. Kahekiiruselise jaotuskasti keskmes on elektrooniline keskdiferentsiaal, mis võimaldab pöördemomendi jaotada esi- ja tagasilla vahel võrdselt (50 : 50) ja lukustada sillad enne libisemist ennetavalt."

ELEKTROONILINE ÕHKVEDRUSTUS

Kindla pidamisega ja tasakaalukat sõitu täiustab igal rattal olev elektrooniline õhkvedrustus, mis tagab suurepärase rataste liigenduse ja tasakaalu. Süsteem saab keerulistes oludes suurepäraselt hakkama ja hoiab uue Discovery stabiilsena igasugusel maastikul. Lisaks muudab süsteem sõidukvaliteedi suurendamiseks vajaduse korral sujuvalt auto kõrgust.

PUKSEERIMINE

Tänu oma pukseerimisvõimele kuni 3500 kg** on uus Discovery oluliselt võimekam kui teised mudelid. Saadaolevate funktsioonide hulka kuulub elektriline haagisekonks, haake- ja koormusabi ning staatilise vertikaalmassi mõõtmise süsteem, mis viib pukseerimise uuele tasemele.

JUHIABISÜSTEEMID

SÕIDURAJA HOIDMISE ABISÜSTEEM KOOS JUHI SEISUNDI JÄLGIMISE SÜSTEEMIGA

Sõiduraja hoidmise abisüsteem rakendub, kui hakkate sõidurajalt tahtmatult kõrvale kalduma, ja viib teid vaikselt rajale tagasi. Juhi seisundi jälgimise süsteem jälgib teid ja kuvab hoiatuse, kui te hakkate väsima ja peaksite tegema puhkepausi.

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK KOOS AUTORIVI ABIGA

Kui sõidate maanteel või olete aeglaselt liikuvas liikluses, hoiab see süsteem teid eesolevast sõidukist ohutul kaugusel ja pidurdab või peatub, ilma et peaksite pedaale kasutama. Kui eesolev sõiduk hakkab uuesti kiirust koguma, teeb seda ka uus Discovery.

AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS

Kui kiirusel 5–80 km/h tuvastatakse võimalik kokkukõrge, kuvab autonoomse hädapidurduse süsteem hoiatuse, mis annab teile aega reageerida. Kui kokkupõrkeoht on endiselt olemas ja te pole reageerinud, rakendab süsteem pidurid, et võimaliku kokkupõrke tagajärgede tõsidust vähendada.

ESIKLAASINÄIDIK

Esiklaasinäidik* kuulub mudelite SE, HSE ja HSE Luxury lisavarustusse ja kuvab esiklaasil olulised sõiduandmed, nagu sõiduki kiirus, valitud käik ja navigeerimisjuhised (kooskõlas süsteemidega InControl Touch või InControl Touch Pro Navigation), ilma et peaksite pilgu teelt kõrvale pöörama. 
*Funktsiooni kasutamiseks peab paigaldama infrapunavalgust peegeldava esiklaasi.

PARKIMISABI – SÕIDUSUUNAGA PARALLEELSELT PARKIMINE, PARKIMISKOHALT MINEMASÕITMINE JA SÕIDUSUUNAGA RISTI PARKIMINE

See süsteem muudab sõidusuunaga paralleelselt ja risti parkimise lihtsamaks kui kunagi varem, roolides teie sõiduki sobivasse kohta. Valige lihtsalt sobiv käik ning kontrollige sõiduki gaasi ja pidurit. Parkimisabi roolib teid ka parkimiskohalt välja, mis välistab ekraanijuhiste järgi parkimisel tekkida võivad pinged.

360° KAAMERASÜSTEEM

Puuteekraani kaudu 360-kraadise välisvaate kuvamisega lihtsustab see süsteem erinevaid manöövreid alates kõnnitee äärde parkimisest ning lõpetades kitsastesse kohtadesse ja ristmikele sisenemise ja väljumisega. Kõige kitsamates kohtades ja keerulisemates olukordades saate end tunda enesekindlalt.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

TEGEVUSVÕTI

Tegevusvõti kuulub lisavarustusse ja võimaldab elu elada täiel rinnal. Kui soovite lisamugavust, saate kanda kaasas tegevusvõtit ja kasutada seda oma Land Roveri avamiseks või lukustamiseks, kui te ei soovi tavavõtit kaasas kanda. Käepael on vastupidav ja täiesti veekindel, mis võimaldab teil teha kõike, mida soovite.

NUTIKAS ISTMETE KOKKUKLAPPIMINE

Uuel Discoveril on lisavarustusse kuuluv kolmas istmerida koos nutika istmete kokkuklappimise süsteemiga, mis võimaldab teil konfigureerida teise ja kolmanda rea istmeid pakiruumis asuvate lülitite, peamise puuteekraani või nutitelefoni abil, kasutades meie rakendust InControl Remote.

SOOJENDUSEGA ISTMED

Teie sõiduelamus saab mugav olla igal aastaajal, kui valite soojendusega istmed kõigis istmeridades ning kliimaseadmega istmed esimeses ja teises istmereas. Olenevalt valitud mudelist saab nii juht kui ka kõrvalistuja puuteekraani kaudu valida sõltumatult oma eelistatud temperatuuri.

ELEKTRILINE VIIPEGA TAGALUUK

Elektriline viipega tagaluuk** võimaldab teil sõiduki tagaluuki väljastpoolt sõidukit avada ja sulgeda ilma sõidukit või võtit füüsiliselt puudutamata. Nutika võtme tuvastamisel saab tagaluuki avada ja sulgeda, kui teete jalavibutuse auto tagaluugi külgedel olevate andurite mõjupiirkonnas. Saadaval on ka elektriline sisemine tagaluuk, mida saab kasutada istumiseks, laadimisplatvormina või ka püstasendis pagasi tõkestina.

InControli turule toomisel võivad mõned funktsioonid kuuluda lisavarustusse ning oleneda turust või jõuseadmest. Saadavuse ja teie riigis kehtivate tingimuste nägemiseks vaadake oma riigi Land Roveri veebilehte või pöörduge Land Roveri kohaliku edasimüüja poole. Teatud funktsioonide kasutamiseks on vajalik sobiv SIM-kaart ja andmesideleping, mille jaoks tuleb pärast edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega sõlmida lisatellimuse leping. Kõigis asukohtades ei ole ühenduvus tagatud. Apple Watch on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärk USAs ja teistes riikides. InControli rakendused tuleb alla laadida Apple/Android Store’ist, lisateabe saamiseks pöörduge oma lähima Land Roveri edasimüüja poole. 

*Valikuline, kui valitud on elektrooniline õhkvedrustus. **Standardvarustuses mudelil HSE Luxury, lisavarustuses mudelitel SE ja HSE. † Saadaval kombineeritud valikuna SD4-mootoritel koos õhkvedrustusega ja standardvarustuses koos TD6 ja Si6 V6 ülelaadega mootoritega. †† Pukseerimisvõime oleneb turust. Järgige alati oma riigis kehtivaid õigusakte.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.