Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

DISAIN

MITMEKÜLGSUS

TEHNOLOOGIA

INFO JA MEELELAHUTUS

Info- ja meelelahutussüsteem pakub kõrgtasemel ühenduvust ja teavet. Tänu geniaalsetele sõidu-, parkimis- ja pukseerimisabisüsteemidele ning uusimatele tehnoloogiatele on kogu maailm Teie sõrmeotstes.

INNOVATSIOON

Tänu rafineeritud ja kütusesäästlikele bensiini- ja diiselmootoritele on mudel Discovery ülihea sooritusvõimega. Meie edasiarendatud 2-liitrine mootor Ingenium on esimene 4-silindriline diiselmootor, mida on kasutatud täismõõtmetes Land Roveril.

SOORITUSVÕIME MAANTEEL

Mudeli Discovery disain tagab enesekindla, mugava ja kaasahaarava sõiduelamuse ning tänu sellele läbite kilomeetreid märkamatult. Dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) ja elektrooniline roolivõimendi (EPAS) kindlustavad sõiduki parema suutlikkuse maanteel ning parema sõidukvaliteedi.

MAASTIKUSÕIDU SUUTLIKKUS

Sõiduvõime maastikul, veekogude läbimise võimekus koos valikulise funktsiooniga Wade Sensing ning teised funktsioonid nagu Terrain Response 2 tagavad Discovery sõiduvalmiduse ja mistahes takistuste ületamise. 

JUHTIMISE TUGISÜSTEEMID

Mudelil Discovery on mitu valikulist juhtimise tugisüsteemi, mis parandavad nii juhi kui ka kaassõitjate ohutust. Tänu kõige uuenduslikumale lähenemisele, inseneritööle ja tehnoloogiatele aitavad need funktsioonid Teil hõlpsasti toime tulla liikluses, kiir- ja maanteedel ning pimedas sõites. 

MUGAVUS

Kolmes reas paiknevad seitse täismõõdus istet*, istmete paindlik jaotus ja valikuline istmesoojendus-, jahutus- ja massaažifunktsioon – ükskõik, kuidas Te Discovery nutikat ruumijaotust kasutate, on Teil alati ruumi lõõgastumiseks. 

MUGAVUS

VÕIMEKUS

SOORITUSVÕIME

JÄTKUSUUTLIKKUS

*WhiteFire® on ettevõttele Unwired Technology LLC kuuluv kaubamärk ja Land Rover kasutab selliseid kaubamärke litsentsi alusel. **iPad ja iPhone on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärgid USAs ja teistes riikides. † Saadaval ainult koos Terrain Response 2-ga.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover