Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

TEHNOLOOGIAD

VÕRGUMEEDIA

Kuulake sõidu ajal oma lemmikmuusikat, raadiot ja taskuhäälingut ilma nutitelefonita. Kui ühendate oma Deezeri ja TuneIni kontod InControli aknas, saate juurdepääsu oma lemmikutele otse auto puuteekraanilt. Võimalik ainult navigatsiooniseadmega Connected Navigation Pro ja veebipaketiga.

NAVIGATSIOONISEADE CONNECTED NAVIGATION PRO

Reaalaja liiklusteave ja otsing on Teie käeulatuses navigatsiooniseadmega Connected Navigation Pro ja veebipaketiga. Salvestage oma lemmikkohad, kasutades kaartide uurimiseks puuteekraani võimalusi ning ajakohastage andmeid kaardihooldusrakendusega Map Care.

NUTITELEFONI PAKETT

See pakett võimaldab Teil juhtida oma auto optimeeritud rakendusi AndroidTM-i ja AppleTM-i nutiseadmes puuteekraanilt.

ESIKLAASINÄIDIK

Esiklaasinäidik kuvab auto põhiandmed, sealhulgas kiiruse, käiguasendi ja navigeerimisjuhised esiklaasile. Sellel on kristallselge ja kõrgresolutsiooniga graafika, mis võimaldab Teil kogu teavet hõlpsalt näha.

ROOL

Nahkkattega ja vormitud kinnihoidmiskohtadega roolil on helisüsteemi ja telefoni juhtnupud. Sportlikuma ilme saavutamiseks on Discovery Sport R-Dynamicu roolil mattkroomdetailid. 

KAUGJUHTIMINE

Kliimaseadme eelkasutus, lukustamine, avamine või auto asukoha tuvastamine ja oma reiside jälgimine – kõik on võimalik Teie nutitelefonist või -kellast. Ühildub enamiku nutitelefonidega, Android Wear™-i või Apple Watch®-iga.

UUENDUS

MOOTORID

Puhas sõidurõõm, kütusetõhusus ja rafineeritus – kõigi vajaduste rahuldamiseks on saadaval lai mootorivalik.

POOLHÜBRIID-BENSIINIMOOTOR MILD HYBRID

Tõhususe maksimeerimiseks võimaldab poolhübriidsüsteem (MHEV) koguda ning salvestada tavapärasel aeglustamisel kaotatud energiat ning seda taaskasutada.

IGUIDE (PEATSELT SAABUMAS)

Mobiilne juhikäsiraamat iGuide annab vastuse igale tekkinud küsimusele. Rakendus Land Rover iGuide selgitab kõiki Discovery Sporti funktsioone ja juhtseadiseid, mida peab tundma.

JÕUDLUS

VEDRUSTUSE ARHITEKTUUR

Täiesti sõltumatul vedrustussüsteemil on tagumised amortisaatorid ühendatud paljude liigenditega ja kavandatud maastikusõidu jaoks.

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Puuteekraanilt valitav kohandatav dünaamika tagab Discovery Sporti suurepärase juhitavuse ja teravamate reageeringutega veelgi kindlama kerekontrolli. 

9-KÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

Discovery Sporti 9-käigulises automaatkäigukastis asuvad käigud lähestikku. See tagab alati optimaalse käigu ja suurendab kütusetõhusust ja kiirendust. Käiguvahetust pole peaaegu tunda ja käiguvahetuse järjestus kohaneb arukalt Teie sõidustiiliga.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) jälgib Discovery Sporti dünaamilist käitumist ja sekkub auto stabiliseerimiseks. See vähendab mootori pöördemomenti ja rakendab sobivalt rattapidureid, et korrigeerida auto sõidusuunda ala-või ülejuhitavuse suhtes vastujõuga.

SUUTLIKKUS

MADALA HAARDUMISEGA STARDIABI

Tagab optimaalse pöördemomendi paigaltvõtul libedal teel.

MÄGIPIDUR (HDC)

Suurendab auto juhitavust keerukatel laskumistel, hoiab kiirust ja rakendab pidurdusjõudu.

MÄKKETÕUSUABI (GRC)

Takistab autol järsul nõlval pärast piduri vabastamist liiga kiiresti kiirendamast.

TÄIUSTATUD PUKSIIRABI

Võimaldab tagurdamisel kontrollida haagise suunda. Puuteekraanil kuvatava pöördnupu abil juhitakse Discovery Sporti rooli haagise soovitud trajektoori saavutamiseks.

SUMAMISTAJUR

Muudab veest läbisõidu pingevabaks. Seade kuvab autot ümbritseva vee sügavust reaalajas ja hoiatab, kui veetase läheneb Discovery Sporti maksimaalse veetõkke läbimissügavusele.

IGA PINNASEGA KOHANDUV VEOJÕU KONTROLLSÜSTEEM (ATPC)

See ajakohane süsteem aitab hoida ühtlast kiirust porisel teel ja maastikul.

STANDARDVARUSTUSSE KUULUV JUHIABI

HÄDAPIDURDUS

Kui juht ei reageeri visuaalsele hoiatusele tõenäolise kokkupõrkeohu korral, rakenduvad pidurid automaatselt. Töötab ajal, kui sõidukiirus on vahemikus 5–80 km/h ja jalakäija või jalgratturi liikumiskiirus 5–60 km/h.

SÕIDURAJAHOIDIK (LKA)

Sõidurajahoidik tuvastab auto sõidurajalt kõrvale kaldumise ning rakendab rooli pöördemomenti ja suunab Teid autot sõidurajal hoidma. Ideaalne libedates tingimustes.

JUHI VALVSUSE JÄLGIMISSÜSTEEM (DCM)

Tuvastab, kui olete uniseks muutumas. Juhi valvsuse jälgimissüsteem (DCM) annab varakult hoiatuse, kui hakkate väsima ja peaksite tegema puhkepausi.

KIIRUSHOIDIK JA KIIRUSPIIRIK

Hoiab ühtlast kiirust, nii et Te ei pea kasutama gaasipedaali, ja võimaldab eelseadistada auto maksimaalse kiiruse.

PARK PACK

PARKIMISABI

Kui parkimisabi on aktiveeritud, otsib Discovery Sport sobivat parkimiskohta. Auto suunab Teid parkimiskohale ja sealt välja.

360-KRAADINE PARKIMISABI

Pakub täielikku enesekindlust kitsastes kohtades manööverdamisel. Taga-, esi- ja külgkaamerad annavad reaalajas heliga ja visuaalset tagasisidet ning näitavad, kui lähedal olete takistusele.

TAGUMISE LIIKLUSE MONITOR

See hoiatab Teid kummaltki poolt lähenevate autode, jalakäijate ja muude ohtude eest. Eriti kasulik on see parkimiskohast välja tagurdades, kui Teie vaateväli taha on takistatud.

TURVALISE VÄLJUMISE ABI

See aitab tagada reisijate ohutust Discovery Sportist väljumisel ning hoiatab lähenevate autode ja jalgratturite eest.

DRIVE PACK

ISEKOHANDUV KIIRUSHOIDIK

Juhiabisüsteemide tavapakett koosneb kolmest funktsioonist. Isekohanduv kiirushoidik hoiab Teid ohutus kauguses eessõitvast autost, kui see peaks aeglustama või pidurdama või kui sõidate aeglaselt liikuvas liikluses. Kui eesolev sõiduk peatub, peatub ka Teie auto sujuvalt.

PIMENURGA ASSISTENT

Kui Discovery Sport tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise auto, mis ei ole Teie vaateväljas, süttib selle poole uksepeeglis hoiatustuli ja rooli pöördemoment suunab Teid lähenevast autost eemale keerama.

SUUREL KIIRUSEL HÄDAPIDURDUS

Kui juht ei reageeri visuaalsele hoiatusele tõenäolise kokkupõrkeohu korral, rakenduvad pidurid automaatselt. Töötab ajal kui, sõidukiirus on vahemikus 5-80 km/h ja jalakäija või jalgratturi liikumiskiirus 5-60 km/h.

MUGAVUS

PANORAAMKATUS

Fikseeritud panoraamkatus laseb valguse salongi, luues heledama ja veelgi mõnusama ruumi.

ELEKTRILINE TAGALUUK

Elektrilise tagaluugi abil saate pakiruumi hõlpsalt avada või sulgeda võtmehoidja, salonginupu või pakiruumi diskreetsete nuppude abil.

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Laadige oma ühilduvat nutitelefoni ilma laadimiskaablita.

KONFIGUREERITAV SALONGIVALGUSTUS

Selle valikulise funktsiooniga saate valida Discovery Sporti salongivalgustust kümne erineva värvi hulgast.

Android™ ja Android Wear™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.

Apple® ja Apple Watch® on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover